Autor Wątek: Pożyczki w Ekspres Kasa - OPINIE  (Przeczytany 15507 razy)

king

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczki w Ekspres Kasa - OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2014, 10:56:03 am »
pożyczki w Ekspres Kasie są dla ludzi, którym np. zostało kilka dni do wypłaty wynagrodzenia, a przydarzył im się nagle niespodziewany wydatek. wtedy szybka i łatwa pożyczka w Ekspres Kasa staje się dobrym rozwiązaniem. trzeba jednak pamiętać, żeby pożyczać odpowiedzialnie.

orkanado

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:19:31 am »
ja uważam że Ekspres Kasa to rzetelna firma. udziela niewielkich pożyczek i nie zdziera z klientów. poza tym mają rozsądne oprocentowanie. jak się spełnia ich kryteria to dostaje się pożyczkę bez zbędnych formalności. a jak sie ją ładnie spłaci to można dostać kolejną na lepszych warunkach.

makaron

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 23, 2014, 11:08:43 am »
Ekspres Kasa ma ofertę niewielkich pożyczek krótkoterminowych. Pożyczkę może otrzymać każdy od 21 do 70 roku życia, ale nie może być dłużnikiem w Krajowym Rejestrze Długów oraz bazie ERIF. Zwróćcie tylko uwagę, że pożyczki na 15 dni mają RRSO rzędu ponad 23000%!

Doradca kredytowy forum

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 10, 2015, 10:35:25 am »
Ja dostałem pożyczkę w http://kamiwet.pl/ na 5000 zł a do spłaty jedyne 5300 zł
Nie wiem jaka dokładnie oferta jest w Ekspres Kasa ale myślę, że tutaj macie znacznie lepsze warunki, wyższe kwoty i dłuższy okres kredytowania. Przed wzięciem pożyczki polecam wam sprawdzić.

SowaFinansowa

• Newbie
  • *
    • Finansowa Sowa
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 25, 2015, 11:58:46 am »
Ekspres kasa to dość porządny pożyczkodawca. Przede wszystkim bardzo znany. Warto zastanowić się nad tym pożyczkodawcą jeśli myślimy o pożyczeniu gdziekolwiek czegokolwiek. Więcej o Ekspres Kasie znajdziecie na Sowie Finansowej.

Bolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 07, 2015, 12:51:20 pm »
Tak ja pożyczałem. Firma, spełnili moje oczekiwania i nie było żadnych problemów, pieniądze były bardzo szybko na koncie. Problemy pojawiają się, gdy ktoś nie spłaca pożyczki w terminie, ale tak jest wszędzie, więc nie ma na co narzekać. Polecam również innym .

Mareczek

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 21, 2016, 02:35:30 pm »
hej. Czy ktokolwiek z Was pożyczał kiedyś pożyczkę w Ekspres Kasie? Jakie są Wasze opinie na temat tej firmy? Interesują mnie zarówno opinie pozytywne jak i negatywne. Czy ta firma jest rzetelna?

Tutaj na stronie pożyczka w Ekspres Kasa opinie macie wniosek online i najbardziej wiarygodne opinie klientów.
Sam mam tam chwilówkę na 1000 złotych teraz i jak dla mnie to nie ma lepszej oferty.
W ekspres kasa pożyczka udzielana jest bardzo szybko, NIE MA ŻADNYCH HACZYKÓW  i dodatkowo jeśli chodzi o koszty - są NISKIE.
Przeliczałem i porównywałem z innymi firmami bo zależało mi na taniej chwilówce i luzik - w ekspres kasa pożyczka jest najtaniej

Sween

• Newbie
  • *
    • http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 25, 2016, 02:46:32 pm »
Można pożyczyć do 1500 zł za darmo na 30 dni, ALE... to jest Ferratum Bank, ma też ileś innych marek KasaTAK itp. oraz pośredników typu Ofin i jak gdziekolwiek już korzystało się z usług Ferratum to nie przysługuje już w żadnej firmie należącej do tej grupy, ani u pośredników pierwsza gratisowa pożyczka. Także warto uważać, bo można się niemiło zdziwić

kommentator

• Newbie
  • *
    • polska-chwilowka.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 08, 2016, 01:05:53 pm »
Ogólnie wszystko spoko, ale przedmówca dobrze mówi. To jest podwykonawca Ferratum, więc pierwsza darmowa pożyczka dotyczy klientów nie tylko Ekspreskasy, ale też innych podwykonawców.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2016, 01:07:35 pm wysłana przez kommentator »

ania

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 11, 2017, 03:53:10 pm »
Opinie, opiniami, ale trzeba się dobrze zastanowić nad tym ile gotówki potrzebujemy i jak szybko będziemy mogli spłacić pożyczkę.