Autor Wątek: Czy w tym samym czasie można mieć kilka pożyczek w Filarum?  (Przeczytany 8153 razy)

Karolina

• Newbie
  • *
Czy w tym samym czasie można mieć kilka pożyczek w Filarum?
« dnia: Październik 31, 2014, 04:54:39 pm »
Czy można w jednym czasie posiadać kilka pożyczek udzielonych przez Filarum? Czy filarum w ogóle udziela kilku pożyczek? Czy dopiero jeśli spłaci się jedną, mozna brać drugą>

Juda15

• Newbie
  • *
Odp: Czy w tym samym czasie można mieć kilka pożyczek w Filarum?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2014, 12:53:45 pm »
Nie, w tym samym czasie jedna osoba może otrzymać tylko jedną pożyczkę.
Kiedy pożyczka będzie spłacona możesz złożyć wniosek o kolejną pożyczkę.

Markulla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2014, 04:21:24 pm »
Nawet jeżeli większość pożyczki zostanie spłacona bez żadnych opóźnień? Nigdy nie idą na kompromis? A może jak ktoś jest stałym klientem filarum, to patrzą wtedy już inaczej?

Daughter

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2014, 05:00:32 pm »
Nawet jeżeli większość pożyczki zostanie spłacona bez żadnych opóźnień? Nigdy nie idą na kompromis? A może jak ktoś jest stałym klientem filarum, to patrzą wtedy już inaczej?
Filarum to nie bank i raczej trudno tu negocjować warunki. a nawet jeśli jesteś stałym klientem to na jakiej zasadzie akurat Tobie mają pójść na ustępstwa?? Takich klientów jak Ty i ja i inni jest cała masa. Dla nich liczy się zysk, a nie sytuacja jednostki :)

Mireczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2014, 07:06:31 pm »
daughter gdada dobrze, nie liczy się jednostka a ogól. jednak należy też pamiętać, ze gdyby nie kliencie to firma by nie istniała. zależy jak do tego podejść, z jednej strony klient nie ma wiele do gadania, kiedy stara się o pożyczkę, z drugiej, jeśli wszyscy kliencie nagle przestaliby brać pożyczki - firma może by zmieniła warunki, obniżyła koszty pożyczki. Trudno powiedzieć. Niby klient siłą napędową, ale nie ma zbyt wiele do gadania

annika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2014, 12:13:17 pm »
jak jesteś dobrym klientem (tzn. spłaciłeś już kilka pożyczek, wszystkie na czas) i chcesz zaciągnąć kolejną pożyczkę w czasie, gdy nie spłaciłeś poprzedniej, to pewnie Ci się uda. ale z trzecią pożyczką już pewnie byłoby znacznie gorzej ;)

czajka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2015, 10:30:38 am »
w Filarum własnie nie można mieć kilku pożyczek naraz. chyba w większości tych firm od chwilówek jest podobnie. ale wiem że w niektórych firmach możesz "dobrać" dodatkową kwotę do tej pożyczki którą już masz. i wtedy po prostu spłacasz większą pożyczkę. albo masz większe raty albo dłuższy termin spłaty. ale w Filarum nie jest to możliwe.

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2015, 11:45:32 am »

ja tez wątpię.
ogólnie jest tak, że możesz mieć jedną pożyczkę i tyle.
kaza firma pozabankowa działa na takich samych zasadach i wątpię, żeby to się jakoś miało zmienić.

Mirek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2016, 01:34:54 pm »
Czy można w jednym czasie posiadać kilka pożyczek udzielonych przez Filarum? Czy filarum w ogóle udziela kilku pożyczek? Czy dopiero jeśli spłaci się jedną, mozna brać drugą>
Można miec tylko jedna pożyczke w filarum w tym samym czasie -wiem bo  korzystałem . I jak chciałem zaciągnąć drugą to powiedzieli  ,że dopóki jak spłace pierwszą i wszystko bedzie spłacane w terminach  to w tegy mogą udzielic mi kolejnej pożyczki  juz w trochę większej  kwocie niz poprzednia  . I za każdym razem mozna coraz to wieksza pozyczke otrzymać .
Nawet taka opcja mi odpowiadała bo spłaciłem pierwszą pożyczke i koleją już wziąłem w większej kwocie.

Kostek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2016, 06:18:19 pm »
Można spróbować i  zapytać  . Jeśli  ktoś jest  stałym klientem  to  być może i  pójdą na kompromis  .
Ale ja słyszałem , że pożyczkę można mieć jedną  . Po spłacie dopiero  można starać się o  drugą .
Nie zaszkodzi  oczywiście spróbować  . Ja nigdy  nie wpadłem  na ten  pomysł  a przyznam  , że jest  całkiem  ciekawy  :)

muszla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 28, 2016, 09:26:26 am »
Chyba we wszystkich parabankach tak jest, możesz ewentualnie próbować mając jakąś chwilówkę w firmie x, starać się o pożyczkę w firmie y ale żeby mieć kilka naraz w jednej to chyba się da, nie słyszałam bynajmniej o takich przypadkach. Jak mają jakieś zasady i procedury to raczej nie będą szli na rękę pojedynczym osobom,tak mi się wydaje.

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 23, 2016, 10:09:06 pm »
No  niestety  w tej  firmie można mieć  jedna  pożyczkę - po spłacie dopiero  następna . A jak  to  wygląda w innych  chwilówkach ???
 Taka myśl  mi  się nasunęła i  zastanawiam  się  czy  w tej  kwestii  wszystkie chwilówki  działają tak  samo  . 
Możne zna ktoś  taką firmę gdzie można wziąć  na przykład  dwie pożyczki  jednocześnie?
I  chodzi  mi  tu  o firmy  takie jak  chwilówka - nie banki .

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 09, 2017, 02:35:56 pm »
W filarum tak jak w każdej podobnej chwilówce aby wziąć kolejną pożyczkę trzeba spłacić poprzednią. Nie spotkałam się jeszcze z firmą aby mieli taką opcje kilku pożyczek jednocześnie. Zazwyczaj działa to tak, że spłacasz jedną i wtedy masz szanse na kolejną. A raczej to trochę nie mądre brać kolejną pożyczkę jeśli się nie spłaci poprzedniej bo w tedy już koszty mogą być większe i łatwo się zadłużyć. 

laki7

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2017, 05:19:46 pm »
Koleżanka wyżej dobrze napisała. W każdej firmie chyba obowiązują takie zasady, że najpierw trzeba spłacić jedną pożyczkę aby wziąć kolejną. Ale też nie koniecznie musza nam dać w tej samej firmie kolejną pożyczkę, bo jeśli na przykład mieliśmy problemy jakieś ze spłata to firma takiej osobie może odmówić kolejnej pożyczki. Wiem to z własnego doświadczenia. Bo przydarzyła mi się kiedyś taka sytuacja ale na szczęście nie w Filarum:)
Tu zawsze wszystko było w porządku. 

Marekk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 25, 2017, 01:45:15 pm »
Można mieć jedną pozyczke. Po spłacie można starać się o koleją. Proste i jasne zasady.