Autor Wątek: Opinie o pożyczkach Kredito24  (Przeczytany 10017 razy)

MarcinL

• Newbie
  • *
Opinie o pożyczkach Kredito24
« dnia: Październik 26, 2014, 10:24:02 pm »
Jakie są Wasze opinie o kredytach udzielanych przez firmę Kredito24? Czy ta firma jest w pełni sprawdzona i bezpieczna? Jakie macie zdanie o tej firmie? Czy pożyczki przez nią udzielane, są opłacalne?

szyszka99

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o pożyczkach Kredito24
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2014, 12:43:13 am »
Kredito24 jest dość znane wśród pożyczek i myślę, że to powoduje, że sporo ludzi jednak korzysta z ich produktów. Dlatego też sporo osób sobie chwali te pożyczki, bo nawet nie zadaje sobie zbyt wiele trudu, aby poszukać innych. Pożyczka dobry tym bardziej, że nie sprawdzają BIKU co opisane jest na stronie http://kamiwet.pl/pozyczka-bez-bik-w-kredito24-koszty-i-opinie-klientow/
Ja pozytywnie oceniam tę firmę.
szybka i tania pożyczka bez BIK
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2016, 01:26:26 pm wysłana przez Doradca kredytowy forum »

Bartek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2014, 10:55:51 pm »
to prawda - sporo osób korzysta z usług kredito24 i jest z nich zadowolone, a to wszystko dzięki temu, że firma jest znana. Osobiście uważam, ze lepiej jest korzystać z firm już dobrze znanych bo przynajmniej sa one sprawdzone, a tak jest w przypadku Kredito24

Mireczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2014, 07:28:57 pm »
Można jeszcze dodać, że co prawda Kredito24 sprawdza KRD jednak nie wpływa to znacząco na decyzję pożyczkową. W takim przypadku pracownik centrum obsługi klienta poprosi prawdopodobnie o zaświadczenie o zarobkach w celu sprawdzenia czy potencjalny kredytobiorca jest w danym momencie wypłacalny. Wydaje mi się, że to jest na prawdę duży plus pożyczki zaciąganej w Kredito24. Nie skreślają nikogo! Fajnie, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Pod warunkiem, że ma z czego spłacać

annika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2014, 01:01:40 pm »
Kredito24 to znana i sprawdzona firma, a najlepiej pożyczać właśnie od takich. szybko podejmują decyzje o przyznaniu pożyczki, wszystko odbywa się naprawdę bezproblemowo. nie ukrywają przed klientem żadnych kosztów, a to najważniejsze.

king

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 11, 2014, 11:28:07 am »
ja byłem zadowolony z usług Kredito24, ale spotkałem się też z wieloma opiniami, że ta firma nie jest do końca uczciwa. podobno ta pierwsza "darmowa" pożyczka zawiera w sobie ukryte koszty. trzeba więc uważnie czytać umowę i być czujnym.

kotowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:52:03 am »
Kredito 24 to dobry wybór. na pierwszą pożyczkę wziąłem u nich 3.000 zł. ciężko było znaleźć firmę, która tyle by mi dała, bo miałem przejściowe kłopoty finansowe. procenty były wysokie, to prawda, ale można było się tego spodziewać. wziąłem pożyczkę na 60 dni, udało mi się ją spłacić. generalnie jestem zadowolony, obsługa miła i kompetentna. jak jeszcze kiedyś będę potrzebował gotówki to pewnie ponownie skorzystam z ich usług.

orkanado

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:48:06 am »
według mnie to sprawdzona, dobra firma pożyczkowa. co prawda nie jest najtańsza, ale za pożyczki w zaufanej firmie trzeba zapłacić nieco więcej. poza tym oferują elastyczne warunki spłaty. sam proces uzyskania pożyczki jest szybki, łatwy i wygodny.

nela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 22, 2014, 12:11:22 pm »
firma ma fajne podejście do klienta. jak ich poinformujesz, że możesz mieć problemy ze spłatą to starają się pójść ci na rękę, np. wydłużają termin spłaty. oczywiście nie jest to darmowe, ale to chyba oczywiste. możesz z nimi także negocjować zmniejszenie rat pożyczki. co prawda czytałam także wiele negatywnych opinii o tej firmie, ale nie rozumiem pretensji niektórych ludzi.

panama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2015, 12:04:05 pm »
ja brałam u nich drobną pożyczkę, dostałam ją prawie od razu i o to mi chodziło, bo potrzebowałam pieniędzy na już. przelew na moje konto przyszedł szybko, nie musiałam dostarczać im masy rożnych dokumentów, zaświadczeń itp., co jest fajne. nie wydłużałam terminu swojej spłaty, ale wiem, że jest taka opcja (za dodatkową opłatą). oprocentowanie tej pożyczki było co prawda wysokie, ale tyle się płaci za szybką pożyczkę, którą można wziąć bez wychodzenia z domu.

maniek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 12, 2015, 05:57:13 pm »
Kredito24 to niemiecki przedstawiciel pożyczek chwilówek (a teraz także pożyczek na raty) na polskim rynku, firma z siedzibą w Hamburgu znana jest z dużej wyrozumiałości i dostępności szybkiej gotówki dla klientów, Kredito chwali się, że ponad 96 % klientów rekomenduje ich usługi, a także jakość serwisu oceniana jest na prawie 9 pkt na 10 możliwych.

patrycja88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2015, 02:47:22 pm »
ja słyszałam bardzo rożne opinie o tej firmie Kredito. sama była zadowolona z pożyczki od Kredito24, ale wzięłam niską kwotę i szybko ją zwróciłam. podobno jednak jak sie nie spłaca tej pożyczki to już tak kolorowo nie jest. ale w sumie nie ma się co dziwić że firma chce odzyskać od klienta pieniądze.

Sowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2015, 08:32:48 pm »
Nie korzystałam z tej firmy więc osobistej opini nie moge wyrazić ale siostra nie dawno korzystała z pożyczki w kredito24.
Z tego co mówiła to bardzo  dobra i rzetelna firma . Dostała świetna ofertę a przy tym nie wysokie oprocentowanie i koszty .

mariusz76

• Newbie
  • *
    • http://e-pozyczkipozabankowe.pl/
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 23, 2017, 10:57:16 am »
Kreditech czyli firma do której należy Kredito to pewna i sprawdzona marka. JA polecam!
Zawsze przeglądam ranking pożyczek pozabankowych na e-pozyczkipozabankowe.pl i wiem, jaką pożyczkę brać w danym momencie.