Autor Wątek: Bezpieczeństwo w Lendon  (Przeczytany 8963 razy)

Agata

• Newbie
  • *
Bezpieczeństwo w Lendon
« dnia: Listopad 05, 2014, 12:07:33 am »
Czy może ktoś napisać jak wygląda sprawa z bezpieczeństwem pożyczki w Lendon? Czy firma jest sprawdzona i ciszy się dobra opinią? A może ktoś z Was słyszał o przypadkach oszukań przez Lendon. Tylko serio wypowiedzi :)

karol900

• Newbie
  • *
Odp: Bezpieczeństwo w Lendon
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2014, 06:50:13 pm »
Na szczęście coraz mniej się słyszy o tym, aby firmy pożyczkowe oszukiwały swoich klientów. Wiem, że część firm ma podpisane umowy z firmami windykacyjnymi, co jest pewnym gwarantem spłaty pożyczki - jednak mówimy tu o bezpieczeństwie bardziej inwestorów niż klientów.

Ewunia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2014, 01:13:49 am »
Ja też raczej nigdzie nie słyszałam o tym, aby firmy oszukiwały. Myślę, że to był problem na samym początku, kiedy pożyczki pozabankowe były nowym wytworem, ludzie o nich mało wiedzieli. Ludzie nie wiedzieli na co zwracać uwagę. Wcześniej takie pożyczki były może faktycznie trochę niebezpieczne, ale tak jak mówię. Wydaje mi się, że to dawne czasy. Teraz luzie trochę zmądrzeli i już wiedzą na co powinni uważać. ;) Nie dają się tak łatwo oszustom

annika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2014, 12:30:43 pm »
firma Lendon cieszy się dobrą opinią, także wśród moich znajomych. udzielają pożyczek w sposób odpowiedzialny, mają rzetelne i odpowiedzialne podejście do klienta. zależy im na tym, żeby klient spłacił pożyczkę, więc świadczą też usługi doradcze.

kotowski

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2014, 11:00:34 am »
ja trochę interesuję się rynkiem pożyczek pozabankowych w Polsce i spotkałem się tylko z pojedynczymi negatywnymi opiniami o Lendon. być może wynikały one po prostu z nieświadomości ludzi, którzy podpisują umowy bez ich czytania, a potem się dziwią, że coś idzie nie po ich myśli. a przecież wszystko jest w umowie. rzadko kiedy zdarzają się ukryte koszty. przynajmniej nie zdarzają się w tych większych, renomowanych firmach, jak np. lendon.

orkanado

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:25:32 am »
a ja to w ogóle nie wiedziałem że jest taka firma jak lendon. dopiero tutaj się o ty dowiedziałem. nie słyszałem ani pozytywnych, ani negatywnych informacji o tej firmie. nie wiem czy to dobrze. ktoś w ogóle pożyczał od nich pieniądze? :o

nela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 22, 2014, 12:20:26 pm »
ja słyszałam w większości pozytywne opinie o tej firmie. wydaje mi się, że jest to jeszcze słabo znana firma, może trudno jest się jej przebić ponad konkurencję. podobno ta firma jest przyjazna dla klienta, nie ukrywa żadnych kosztów i odpowiada na wszelkie pytania klientów. Lendon udziela także darmowych porad dotyczących finansów. ciekawa opcja.

patrycja88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2015, 02:38:48 pm »
ta firma cieszy się dobrymi opiniami, często słyszę od znajomych że jak biorą pożyczki to w Lendon albo w Provident. pieniądze po przyznaniu pożyczki zaraz są na koncie. jak się spłaca regularnie pożyczkę to jest wszystko ok, a jak się chce to można przedłużyć termin spłaty. generalnie z lendon można się dogadac.

Kuku

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2015, 03:57:56 pm »
nie ma powodu by martwić sie bezpieczeństwem pożyczki w lendon. jest bezpiecznie nie ma sie co martwić a warunki umowy sa przejrzyste

toska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2015, 12:53:23 pm »
Nie słyszałam zbyt wiele opinii o tej formie (nie jest o niej zbyt głośno), ale to chyba uczciwa i porządna firma (jak na firmę pożyczkową). Udziela raczej standardowych chwilówek - łatwych, wygodnych i bezpiecznych. Moim zdaniem zaleta tej firmy jest przede wszystkim przejrzystość - Wszelkie niezbędne informacje są dostępne na stronie internetowej Lendon.

Sprytny zbyś

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 29, 2018, 05:41:46 pm »
Lendon generalnie ma sporo kruczkow pranwych w umowach, wiec o ile je czytasz i sie zgadzasz to spoko. Ale niektore sa naprawde cwaniackie.