Autor Wątek: Nowy Extraportfel od Lendon - wasze opinie  (Przeczytany 3604 razy)

Egon

• Newbie
  • *
Nowy Extraportfel od Lendon - wasze opinie
« dnia: Sierpień 30, 2016, 02:41:56 pm »
Zamieszczam tematy w tym dziale, bo nie ma osobnego dla Extraportfel, pewnie ze względu na fakt, że to dość nowa marka, a jest to ta sama firma co Lenond, tylko, że oferta pierwszej pożyczki jest nieco lepsza niż w Lenond, bo Extraportfel mamy 2000 zł na okres do 45 dni, a w Lenond tylko do 30, mimo że z tego co widzę to też podnieśli też z 1500 zł do 2000 zł.

Moje pytanie, czy ktoś próbował wziąć te 2 tys. zł, czy jest to tylko wabik? bo niektóre firmy tak robią, że potem odmawiają udzielenia pożyczki albo proponują mniejszą kwotę po wypełnieniu wniosku. W zasadzie jest to chyba najwyższa kwota pierwszej gratisowej pożyczki i w połączeniu z dłuższym niż w większości firm okresem spłaty do 45 teoretycznie to jedna z najlepszych ofert promocyjnej pożyczki. W zasadzie taką kwota jest tylko w Incredit i innych markach należących do tej firmy, ale tam się jej nie da wziąć, próbowałem i mi zawsze wyskakuje potem mniejsza kwota. Z kolei okres dłuższy jest tylko w Wonga i Ferratum oraz ich podmarkach jak Ekspres Kasa.

Korzystał ktoś? Jakieś doświadczenia, opinie? Dobra firma, czy kręcą i kombinują?

Nemonika

• Newbie
  • *
Odp: Nowy Extraportfel od Lendon - wasze opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2016, 02:54:29 pm »
Brałam, ale drobną kwotę. Pewnie jak wszędzie dużo zależy od zdolności kredytowej, czy nie ma się jakichś bruzd w KRD i innych rejestrach.

Póki co w sieci są dość dobre opinie o Extraportfel http://antyhaczyk.blogspot.co...extraportfel-opinie-lendon.html
Tylko Ekstraportfel to nowa firma, więc jeszcze pewnie mało ludzi korzystało i się nacięło.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2016, 11:55:58 am wysłana przez Nemonika »

Egon

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2016, 03:04:08 pm »
Domyślam się, że nie da się w obu wziąć tej pierwszej za darmo i trzeba skorzystać z jednej wybranej. Wiem, że tak jest z reguły, bo kiedyś dzwoniłem do Ferratum, jak chciałem wziąć pierwszą w Ofin, bo to jest pośrednik i nawet wtedy się nie dało mimo, że inna spółka, ale to inna firma (grupa firm), więc może jest inaczej w tym przypadku?

Egon

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2016, 12:01:39 pm »
Napisałem do nich i tak jak się spodziewałem, nie można tak zrobić.

Doradca kredytowy forum

• Administrator
  • Newbie
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2016, 10:06:37 am »
Według nas extra portfel oferuje pożyczki bardzo podobne do innych jednak atutem jest tutaj darmowa pożyczka - pierwsza pożyczka w Extraprotfel jest za darmo dla każdego. Szczegółowa analiza oferty i opinie znajdziecie na stronie http://pozyczkainternet.pl/extraportfel-opinie/.
Zapraszamy do dodawania opinii

Pan Boczek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 20, 2016, 01:10:24 pm »
Na tą maksymalną kwotę pierwszej darmowej pożyczki to raczej nie ma co liczyć. Lepiej jakąś mniejszą wybrać, bo przy dużych łatwiej o odrzucenie wniosku. Tak jest w większości firm pożyczkowych.