Autor Wątek: Jakie koszty i opinie o pożyczce w Ofin?  (Przeczytany 2585 razy)

JordiRos

• Newbie
  • *
Jakie koszty i opinie o pożyczce w Ofin?
« dnia: Kwiecień 29, 2017, 12:05:32 pm »
Czy pożyczki w ofin są drogie? Zastanawiam się nad pożyczką w ofin. Widziałem warunki i są bardzo korzystne- tak mi się przynajmniej wydaje. Na początek jednak chciałem się coś dowiedzieć o tej pożyczce.
Jaskie są opinie na temat ofin?

Lopp

• Newbie
  • *
Odp: Jakie koszty i opinie o pożyczce w Ofin?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2017, 12:59:07 pm »
Koniecznie trzeba spróbować ;) Ja z ofin korzystałam już dawno. Opłaca się i to bardzo.
Fajnie, że mają promocje w swojej ofercie pierwsza darmowa pożyczka więc jeśli nie korzystałeś to masz okazję.
I przy tym nie poniesiesz żadnych kosztów pożyczk

Rigel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2017, 12:34:39 pm »
Czy ofin ma jakieś wady?? Zainteresowany jestem pożyczką w ofin i zastanawiam się czy ma jakieś wady. Domyślam się, że jak w przypadku każdej pożyczki są jakieś zalety tak jak i wady. Jak wiecie to napiszcie.

Asteka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 01, 2017, 02:16:20 pm »
Czy ofin ma jakieś wady?? Zainteresowany jestem pożyczką w ofin i zastanawiam się czy ma jakieś wady. Domyślam się, że jak w przypadku każdej pożyczki są jakieś zalety tak jak i wady. Jak wiecie to napiszcie.
Pożycza ofin tak jak napisałeś podobnie do innych pożyczek ma swoje wady jak i zalety.
Oto najważniejsze z nich ;)
Zalety
-pierwsza pożyczka jest darmowa
-wysoka kwota pierwszej pożyczki (do 1000 zł)
-firma sprawdza tylko jedną bazę dłużników (KRD)
-możliwość spłaty pożyczki przed terminem
-możliwość przedłużenia terminu spłaty
-szybka decyzja o przyznaniu pożyczki (nawet 15 minut)
Wady pożyczki w Ofin
-negatywna historia w KRD uniemożliwia wzięcie pożyczki
-wysokie koszty monitów upominawczych
-pożyczka może być przedłużona tylko o tyle dni, na ile została wzięta
-koszty przedłużenia są równe kosztom pożyczki
-mała ilość kont bankowych (wydłuża czas oczekiwania na przelew).

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2017, 01:46:01 pm »
Dla kogo jest najbardziej opłacalna pożyczka w ofin? Bo tak się zastanawiam nad tą pożyczką od jakiegoś czasu ale nie wiem czy będzie ona dla mnie korzystna. W sumie nigdy wcześniej nie korzystałem z niej więc to byłaby moja pierwsza pożyczka Po opiniach mogę stwierdzić, że większość jest zadowolona z pożyczek w Ofin. Warunki  wyglądają na zadowalające.

Dymitro

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2017, 01:19:10 pm »
Czy pożyczki w ofin są drogie? Zastanawiam się nad pożyczką w ofin. Widziałem warunki i są bardzo korzystne- tak mi się przynajmniej wydaje. Na początek jednak chciałem się coś dowiedzieć o tej pożyczce.
Jaskie są opinie na temat ofin?
Sama pożyczka nie jest droga. Ale pamiętaj jeśli decydujesz się na pożyczkę w ofin to lepiej spłać ja na czas. Koszt przedłużenia spłaty pożyczki w tej firmie może mocno szarpnąć Cię po kieszeni. Moj kolega miał taki przypadek, że przedłużał spłatę i koszty naprawdę nie należą do małych. To tylko taka ciekawostka na przyszłość aby wiedzieć na co sie przygotować ewentualnie uniknąć takich sytuacji najlepiej.

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2017, 04:03:57 pm »
Jeśli wcześniej nie korzystałeś @nulesso z usług tej firmy, pierwsza pożyczka w Ofin będzie dla Ciebie bardzo opłacalna. Za darmo pożyczysz bowiem nawet do 1000 zł. Co więcej, przeszkodą w zaciągnięciu takiego zobowiązania nie jest nawet negatywna historia w BIK. Więc jeśli ktoś ma negatywną historie i inne firmy odmawiają mu pozyczki to ofin bedzie idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji.

anaka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2017, 02:21:00 pm »
Największą chyba zaletą jest właśnie to ,że ofin jest pożyczka bez bik. Siostra miała bardzo ciężką sytuacje. Nie mogła znaleźć pożyczki z powodu właśnie negatywnej historii bik a tu w ofin się udało. Inne firmy wielokrotnie odmawiały.
Dla osób w podobnej sytuacji już będziecie wiedzieć gdzie złożyć wniosek aby uzyskać pożyczkę bez bik ;D ;D

Loona

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2017, 03:13:28 pm »
Największą chyba zaletą jest właśnie to ,że ofin jest pożyczka bez bik. Siostra miała bardzo ciężką sytuacje. Nie mogła znaleźć pożyczki z powodu właśnie negatywnej historii bik a tu w ofin się udało. Inne firmy wielokrotnie odmawiały.
Dla osób w podobnej sytuacji już będziecie wiedzieć gdzie złożyć wniosek aby uzyskać pożyczkę bez bik ;D ;D
Korzystałam i to prawda, że nie sprawdzają bik. Już wiem czemu tak często jest wybierana. Głównie korzystają z niej osoby z negatywną historią ale nie tylko. Bo warunki całej oferty są bardzo dobre. A to, że jest bez bik to dodatkowy plus. Jak się okazuję dla niektórych bardzo ważna zaleta bo z negatywną historią nie wszędzie możemy liczyć na pożyczkę.

Angelika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2017, 08:03:34 pm »
Ofin oferuje dwa rodzaje pożyczek- krótkoterminowa chwilówka i pożyczka na raty. Ja miała tą krótkoterminowa. Bardzo miłą ją wspominam ;D Pożyczka bez wad prawie. Bo takie wady co wymienił użytkownik Asteka to są dla mnie do zaakceptowania i w ogóle mi nie przeszkadzają  ;D W najbliższym czasie mam jeszcze w planach skorzystać z pożyczki ratalnej. Też mają bardzo dobre warunki.

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 13, 2017, 04:11:27 pm »
Najlepsze chwilówki są w Ofin i to bez bik! Kiedy inne firmy odrzucały mój wniosek ofin uratowało mnie i udzielili pożyczki.
Bez bik bez zbędnych formalności.

ADETA$

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 14, 2017, 09:37:45 am »
W ofin dostanę tylko chwilówkę na 1500 zł czy są jeszcze jakieś większe pożyczki?
Nie widzę tu informacji na ten temat ani wypowiedzi aby ktoś brał jakąś większą pożyczkę w ofin.
A zainteresowana jestem troszkę większą pożyczką w ofin niż 1500 zł. 

Zenit

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 14, 2017, 09:54:39 am »
W ofin dostanę tylko chwilówkę na 1500 zł czy są jeszcze jakieś większe pożyczki?
Nie widzę tu informacji na ten temat ani wypowiedzi aby ktoś brał jakąś większą pożyczkę w ofin.
A zainteresowana jestem troszkę większą pożyczką w ofin niż 1500 zł.
Niby jest dostępna większa kwota ale nie dużo większa.Drugim rodzajem udzielanych pożyczek są pożyczki na raty. Tutaj kwota rozciąga się od 100 do nawet 2000 zł. Może nie jest to duża suma, ale z drugiej strony o wiele łatwiej ją spłacić od znacznie większego zobowiązania. Na uregulowanie zobowiązania jest 15, 30 bądź 60 dni.