Autor Wątek: Koszty pozyczki w Profi Credit  (Przeczytany 8813 razy)

monika

• Newbie
  • *
Koszty pozyczki w Profi Credit
« dnia: Październik 28, 2014, 05:45:03 pm »
zy to prawda, że pożyczki w profi credit są bardzo drogie? Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić i potwierdzić lub temu zaprzeczyć? To prawda, że oddaje się nawet czterokrotność tego co się pożyczyło?

Bartek

• Newbie
  • *
Odp: Koszty pozyczki w Profi Credit
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2014, 11:36:42 pm »
tak, często się o tym czyta, że profi credit to jedna z najdroższych pożyczek. ale z drugiej strony trzeba spojrzeć też na to, że firma chyba jako jedyna udziela tak dużych pożyczek (porównywalne do niektórych kredytów bankowych) bez dodatkowych weryfikacji i zabezpieczeń.

Wika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 30, 2014, 10:45:00 pm »
o kurcze. Koszty w firmie profi credit są na prawdę wysokie. Czy pobieranie takich dużych opłat w ogóle jest legalne? czy to nie podchodzi już czasem pod "lichwę"?

Juda15

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 03, 2014, 01:23:34 pm »
RRSO w firmie profi credit jest wysokie. faktycznie pożyczki w tej firmie sa sporawe. jednak wciąż nie brakuje chętnych na nie, ale wydaje mi się, że to wynika po prostu z niewiedzy ludzi

studencik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2014, 11:37:26 am »
wydaje się, że koszty pożyczki sa bardzo wysokie. nei miałem tego świadomości. Myslałem, ze większośc pozyczek pozabankowych na polskim rynku jest zbliżona :)

Mireczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2014, 07:22:57 pm »
Informacja, którą znalazłam na stronie Profi Credit: "Wysokość odsetek zależy od parametrów pożyczki: kwoty i długości okresu spłacania. Konkretne przykłady zaprezentuje Państwu nasz doradca finansowy. Aby umówić się na spotkanie z doradcą finansowym prosimy o telefon pod numer 801 700 999." a więc ciekawe, czy mają różne warunki, w zależności od konkretnych parametrów, czy raczej u każdego wygląda to tak samo. Swoją drogą dziwne, że nie podają konkretnych liczb od razu na stronie - nie wydaje Wam się?

Ramona

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:14:23 am »
zy to prawda, że pożyczki w profi credit są bardzo drogie? Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić i potwierdzić lub temu zaprzeczyć? To prawda, że oddaje się nawet czterokrotność tego co się pożyczyło?

Fakt koszty w Profi Credit nie są niskie ale warto pamiętać też o tym, że Profi Credit udziela pożyczek na długi czas - stąd właśnie te koszty.
Gdyby provident dawał pożyczkę na 10 lat to też by były wysokie koszty.

sofija

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 09, 2014, 12:41:14 pm »
wysokość odsetek w Profi Credit zależy od parametrów pożyczki: kwoty i długości okresu spłacania. jak zwykle na stronie www nie ma żadnych konkretów i każą kontaktować się w sprawie kosztów z ich doradcą finansowym. także trzeba dzwonić i wypytywać.

Lemon

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2014, 11:10:57 am »
chciałbym wziąć jakieś 1 500 zł pożyczki. zastanawiam się nad Profi Credit. zarabiam około 2 000 zł na rękę. jak myslicie, jakie mi dadzą odsetki? chciałbym pożyczyć te pieniądze na 60 dni albo nawet 90 jak bedzie sie dało. ktoś brał podobną pożyczkę?

makaron

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 23, 2014, 01:44:21 pm »
Ciężko oszacować koszt pożyczki w Profi Credit, bo od razu cię odsyłają do ich doradcy finansowego. Podobno wysokość odsetek zależy od parametrów pożyczki: kwoty i długości okresu spłacania. Ale nic więcej się nie dowiesz jak nie zgłosisz się do ich doradcy.

panama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2015, 11:37:50 am »
chciałbym wziąć jakieś 1 500 zł pożyczki. zastanawiam się nad Profi Credit. zarabiam około 2 000 zł na rękę. jak myslicie, jakie mi dadzą odsetki? chciałbym pożyczyć te pieniądze na 60 dni albo nawet 90 jak bedzie sie dało. ktoś brał podobną pożyczkę?
niestety takich informacji będzie w stanie udzielić ci tylko przedstawiciel Profi Credit, bo nie zważyłam żeby gdzieś były ogólnodostępne warunki na jakich udzielają kredytów. na stronie trzeba najpierw podać wszystkie swoje dane, a dopiero potem dowiesz się ile możesz pożyczyć i na jaki okres. ale widzę, że jak pożyczasz 1500 zł to minimalny okres spłaty wynosi aż 12 miesięcy.

kredytek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2015, 08:56:16 am »
Sporo o pożyczkach z komornikiem możecie poczytać na stronie http://kredytbezbikdlazadluzonych.pl/pozyczka-z-komornikiem - macie tam wiele ofert takich firm, która faktycznie dają pozyczki na podobnych zasadach jak profi Credit al taniej

juni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 20, 2015, 10:44:37 pm »
Słyszałam o Profi Credit, że to firma, która ma najwyższe pożyczki, ale niestety też najwyższe opłaty z nimi związane. osobiście nie brałam pozyczki poprzez Profi Credit, ale chyba sporo w tym prawdy.

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 11, 2017, 03:05:48 pm »
Korzystałem z podobnej pożyczki. Wyszło to bardzo korzystnie. Jak dla mnie odsetki nie były za duże jak na taką pożyczkę więc myślę, że u ciebie wyjdzie podobnie. Osobiście polecam profi credit i mam pozytywną opinie o nich.