Autor Wątek: Kto zaciągał pożyczkę w Providencie?  (Przeczytany 19039 razy)

karol900

• Newbie
  • *
Odp: Kto zaciągał pożyczkę w Providencie?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 23, 2014, 08:07:33 pm »
Znalazłem fajne forum - forum Provident - myślę, że tam jest sporo ciekawych opinii na temat pożyczek w Providencie. Zapraszam.

Mikołaj

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 23, 2014, 08:44:54 pm »
Ja zaciągałem pożyczkę w Providencie jak remontowałem u siebie w domu ściany i stropy. Taki zastrzyk gotówki bardzo mi się przydał. :)

Gabrysia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 26, 2014, 12:31:54 pm »
Znam jedną bliska mi osobę, która pożyczała pieniądze w firmie Provident - i to niejednokrotnie. Choć uważam, że ciągłe pożyczanie pieniędzy może nam zrujnować całkowicie naszą płynność finansową, to muszę przyznać, że "stałych klientów" w Providencie traktuje się trochę inaczej. Nawet jak trochę się spóźnisz ze spłatą, to nie robią z tego wielkich cyrków. Zwłaszcza, że przedstawiciel zwykle bywa ten sam - a więc, to już kwestia współpracy i dogadania się po prostu z przedstawicielem.

Mireczka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2014, 07:16:13 pm »
Pożyczka w Providencie to pożyczka od ręki. Do złożenia wniosku o pożyczkę wystarczy jedynie: dowód osobisty, dokument poświadczający dane adresowe oraz tylko w niektórych przypadkach zaświadczenie o dochodach. Kiedy można psodziewać się tego, że provident akurat ode mnie będzie chciał zaświadczenia o moich dochodach? to od czegoś konkretnego zależy, czt bardziej od ich "widzimisię"

Wojtek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2014, 10:59:55 pm »
Nie mam pewności od czego to zależy, ale tak jak już zostało wspomniane, to Provident weryfikuje różnego rodzaju rejestry. I myślę, że od tego właśnie zależy. Jeśli Twoja historia kredytowa jest na tyle słaba, że provident się waha, czy udzielić Ci pożyczki - wtedy chce pewnego zabezpieczenia, jeśli widzi, że zarabiasz całkiem spoko, to chętniej udzieli Tobie, niż osobie bezrobotnej. Tak mi się przynajmniej wydaje.Poza tym trzeba by dobrze poszukać, ale myślę, że i gdzieś u nich na stronie znajdziesz takie info...

karol88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 02, 2015, 12:58:01 pm »
ja brałem pożyczkę od providenta, bo miałem przejściowe problemy finansowe, a akurat zepsuła mi się lodówka i musiałem kupić nową. pożyczka w provident okazała się idealnym wyjściem dla mnie. sądzę, że niewielka pożyczka w takiej sytuacji nie jest niczym złym. szybko ją spłaciłem, generalnie mam dobre wspomnienia po tej firmie, ale mam nadzieję, ze już nie będę musiał nigdy pożyczać :)

Oskar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2015, 09:48:07 pm »
Jeśli chodzi o opinie o pożyczkach to zapraszam na stronę o pożyczkach pozabankowych - osobiście spor tam wyczytałem i jak najbardziej polecam.

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 26, 2015, 08:57:51 am »
Jeśli macie problem w spłacie pozyczki pozabankowej w providencie to polecam zajrzeć na stronę http://splatapozyczki.pl/ - macie tam porady jak szybko i bezpiecznie spłacić taką pożyczkę.

AniaBanaś

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2015, 08:05:49 pm »
Ja sie zastanawiam nad zaciągnięciem pożyczki w Providencie na kurs taki o którym piszą tutaj: http://rozwojosobistyforum.pl/rozwoj-osobisty-wg-michala-pasterskiego/

juni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 20, 2015, 10:31:57 pm »
Jesteście zadowoleni z Providenta? Nie chodzi mi teraz o porównywanie zasad tej pożyczki do innych, ale czy ogólnie, obsługa była ok?
jeśli spłacasz poprzez konsultanta to obsułga jest uzależniona od tego, na kogo trafisz. na ogół jest ok, choć czasem trafią się jacyś gorsi przedstawiciele. Ale to zależy od charakter trj osoby, więc myślę, że nie należy generalizować.

Bolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 07, 2015, 12:40:35 pm »
Jeśli chodzi o samą obsługę w providencie to była w miarę ok. Miałem okazje korzystać z pożyczki  w tej firmie i jeśli chodzi o inne rzeczy na przykład koszty ,  czy oprocentowanie to już jestem mniej zadowolony niestety . Nie wiem jak to wygląda u innych klientów.

biznesek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 13, 2016, 09:08:51 pm »
Witam. W tych czasach i owych obrotach na rynku bardzo opłaca sie kupować taniej sprzedawać drożej. Wystarczy rozeznać sie na rynku czym byśmy chcieli sie zająć, co byłoby dla nas opłacalne. Osobiscie prowadzę prywatny biznes usługowy. Potrzebowałem co jakiś czas pomocy kredytowej aby móc sie rozwijać. Zrobiłem listę kerdytów które są bezpieczne i bez większych opłat. Są one tutaj dla zainteresowanych  ht tp://twojapozyczka24h.pl/19934   Mam nadzięje ze odpowiedz była chodź trochę pomocna. Pozdrawiam i życzę dużo pomysłów.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2016, 09:30:16 pm wysłana przez Doradca kredytowy forum »

ferdek120

• Newbie
  • *
    • kalkulator chwilówek
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 06, 2016, 09:07:17 am »
ja zaciągnąłem kiedyś ze 2 lata temu i no odsetki są okropne, ale to chyba normalne przy tych chwilówkach - jedno wiem na pewno - NIGDY WIĘCEJ

monika_szyk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 13, 2018, 01:45:03 pm »
Ja osobiscie ich nie polecam... :/ moja mama kiedys dla nich pracowała i były tam na prawde krzywe sytuacje z klientami...
Dlaczego drogeryjny kremy nie działają na zmarszczki? Sprawdź http://www.alinarose.pl/2015/10/od-kiedy-krem-przeciwzmarszczkowy-i-co.html