Autor Wątek: Pożyczka Provident- jakie koszty i opinie?  (Przeczytany 2203 razy)

margola

• Newbie
  • *
Pożyczka Provident- jakie koszty i opinie?
« dnia: Czerwiec 05, 2017, 03:21:11 pm »
Ta firma jest zapewne znana wielu osobą:) Dlatego też myślę, że chętnie pomożecie mi i napiszecie swoje opinie o Provident.
Wiecie może jak obecnie wygląda oferta tej firmy i czy jest tam drogo? Możecie też przedstawić koszty waszych pożyczek jeśli korzystaliście w ostatnim czasie z usług tej firmy.

Lopp

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka Provident- jakie koszty i opinie?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2017, 07:21:46 pm »
Owszem Provident jest znany chyba każdemu. Dawno temu miałem u nich chyba dwie pożyczki. Opinie o Providencie mam pozytywna. Jak dobrze pamiętam to nie miałem problemów z tą firmą. A skoro utrzymała się do dziś to muszą mieć naprawdę dużo klientów. Kosztów niestety nie pamiętam...Ale chętnie się dowiem też coś więcej jak aktualnie to wygląda w Providencie.   

Rigel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 13, 2017, 09:01:23 pm »
Owszem Provident jest znany chyba każdemu. Dawno temu miałem u nich chyba dwie pożyczki. Opinie o Providencie mam pozytywna. Jak dobrze pamiętam to nie miałem problemów z tą firmą. A skoro utrzymała się do dziś to muszą mieć naprawdę dużo klientów. Kosztów niestety nie pamiętam...Ale chętnie się dowiem też coś więcej jak aktualnie to wygląda w Providencie.
A no znany bo to chyba jedna z tych pierwszych firm co powstały z takimi pożyczkami. Przynajmniej mi się tak kojarzy Provident. Jak pamiętam to sporo ludzi korzystało z tej pożyczki pomimo, że koszty nie należały tam do najniższych jak dobrze pamiętam. Też jestem z osób które korzystały u nich z pożyczki. Również ciekawa jestem co Provident obecnie ma do zaoferowania :) 

Asteka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2017, 07:07:06 pm »
W takim razie jak ta firma jest znana wszystkim i każdy jest ciekaw jak teraz wygląda oferta Providenta (w tym i ja) to może ktoś kto korzystał nie dawno z tej oto pożyczki mógłby napisać kilka słów o kosztach i ogólnie coś na temat oferty. Bo ja też się nie orientuję. W ogóle to też nie wiedziałam, że ta firma funkcjonuje jeszcze. Ale jak widać utrzymała się do dnia dzisiejszego.

pasnalia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2017, 08:16:08 am »
Provident może i jest stary i pewny, ale jak dla mnie mają bardzo wysokie koszty pożyczek.

Dymitro

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2017, 10:50:35 pm »
Provident może i jest stary i pewny, ale jak dla mnie mają bardzo wysokie koszty pożyczek.
Też się z tym zgodzę, że koszty w providencie nie należą do najniższych. I tak chyba było w tej firmie odkąd pamiętam :)
Nie powiem bo także bylem klientem Providenta. Było to bardzo,bardzo dawno temu ale z tego co mi wiadomo nadal jest tam drogo. Myślę, że gdyby nieco obniżyli koszty przyciągnęli by więcej klientów. Bo poza tym warunki mają dość dobre.

Loona

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2017, 10:43:33 am »
Mnie się podoba obecna oferta Providenta :D
Pożyczki można brać na wiele miesięcy. Można spłacać je tygodniowo lub miesięcznie. Koleją sprawą jest obsługa domowa czyli po ratę przychodzi przedstawiciel. Za to jednak się dopłaca. Czytałam, że pożyczki tygodniowe są przyznawane częściej niż te miesięczne. Bardzo istotna jest tu sytuacja klienta.

Zenit

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2017, 06:03:52 pm »
A gdyby ktoś bardzie mógł opisać tą obecną ofertę:) Bo nadal nie wiem jak wygląda. O kosztach w providencie to wiem, że kiedyś było drogo. Ale nie wiem co mają dostępne teraz- jakie produkty. Dobrze by było gdyby mi ktoś przybliżył. Piszcie wszystko co wiecie-przyda mi się.

grizula

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2017, 11:48:59 am »
A gdyby ktoś bardzie mógł opisać tą obecną ofertę:) Bo nadal nie wiem jak wygląda. O kosztach w providencie to wiem, że kiedyś było drogo. Ale nie wiem co mają dostępne teraz- jakie produkty. Dobrze by było gdyby mi ktoś przybliżył. Piszcie wszystko co wiecie-przyda mi się.
Teraz Provident oferuje takie produkty:
Provident – samoobsługowa
Provident – pożyczka z ratą miesięczną
Provident – pożyczka z ratą tygodniową
Provident – pożyczka konsolidacyjna
To są dostępne pożyczki z jakich klient może skorzystać.

ADETA$

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 06, 2017, 11:47:47 am »
Już wiemy jakie produkty oferuje provident ale jakby ktoś jeszcze mógł napisać konkretnie na czym polega dana pożyczka. Bo w sumie nadal się nie dowiedziałam :D Także jeśli ktoś zna te pożyczki i mógłby kilka słów napisać o każdej co oferują jakie koszty to by było jeszcze bardziej pomocne. 

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 06, 2017, 04:31:02 pm »
Każda udzielana jest na nieco innych warunkach. Pierwsza czyli samoobsługowa przyznawana jest przez Internet. W tym celu pożyczkobiorca musi wypełnić 3 formularze (z danymi osobowymi, o swoich wydatkach oraz przychodach). Dwie kolejne różnią się okresem spłaty czyli w jednej spłacamy pożyczkę co tydzień, a w drugiej co miesiąc przy czym umowa zawierana jest z udziałem pracownika Pożyczkodawcy. Czwarta oferta pożyczki Provident to możliwość spłaty wszystkich innych zobowiązań jak np. chwilówki w wielu parabankach. Zastępujemy wiele pożyczek jedną konsolidacyjną od Providenta na indywidualnych warunkach.

ADETA$

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 06, 2017, 04:37:09 pm »
Każda udzielana jest na nieco innych warunkach. Pierwsza czyli samoobsługowa przyznawana jest przez Internet. W tym celu pożyczkobiorca musi wypełnić 3 formularze (z danymi osobowymi, o swoich wydatkach oraz przychodach). Dwie kolejne różnią się okresem spłaty czyli w jednej spłacamy pożyczkę co tydzień, a w drugiej co miesiąc przy czym umowa zawierana jest z udziałem pracownika Pożyczkodawcy. Czwarta oferta pożyczki Provident to możliwość spłaty wszystkich innych zobowiązań jak np. chwilówki w wielu parabankach. Zastępujemy wiele pożyczek jedną konsolidacyjną od Providenta na indywidualnych warunkach.
Dokładnie o takie wyjaśnienie mi chodziło ;) Bardzo mi pomogłeś. Myśleę, że innym zainteresowanym ta pożyczka również.

JordiRos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 07, 2017, 11:45:38 am »
Teraz by się przydało o tych nowych kosztach w providencie jakieś informacje. Może są jakieś promocje dla nowych klientów ???

KatiKat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 07, 2017, 02:05:06 pm »
Teraz by się przydało o tych nowych kosztach w providencie jakieś informacje. Może są jakieś promocje dla nowych klientów ???
Najnowsza oferta jest dość ciekawa.
Tu ci podaje jak wygląda pod względem kosztów w providencie
Obecnie Provident posiada atrakcyjną ofertę kredytu na 3 miesiące, gdzie za pożyczony tysiąc złotych całkowity koszt pożyczki to jedyne 200 zł co daje koszt miesięczny rzędu 65 zł. No i co ty na to??

pompelos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2017, 11:01:51 am »
Zależy, jaką opcję weźmiesz - czy domową czy na konto :)
Recenzja, wnioski i  opinie o Provident