Autor Wątek: Czy SMS KREDYT odmawia komuś udzielenia pożyczki?  (Przeczytany 8304 razy)

Karolina

• Newbie
  • *
Czy SMS KREDYT odmawia komuś udzielenia pożyczki?
« dnia: Październik 31, 2014, 05:26:36 pm »
Zastanawiam się, czy SMS Kredyt komuś odmawia udzielenia pożyczki, czy raczej udziela każdemu kto się o nią stara. Czy spotkaliście się z takimi przypadkami w firmie SMS KREDYT?

Juda15

• Newbie
  • *
Odp: Czy SMS KREDYT odmawia komuś udzielenia pożyczki?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 03, 2014, 01:26:02 pm »
na pewno. wydaje mi się, że każda firma pożyczkowa ma określone warunki, które klienci muszą spełnić i jeśli się nie wywiązujesz ze wszystkich warunków - wtedy nie dostajesz pożyczki

Markulla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2014, 04:34:54 pm »
wydaje mi się, że SMS Kredyt odmawia udzielenia pożyczki komuś kto po prostu nie spełniał wszystkich warunków typu wiek, BIK, rejestry, dochody i inne....

nela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2014, 12:05:13 pm »
Jednym z wymogów, który trzeba spełnić, żeby dostać pożyczkę w SMS Kredyt jest brak negatywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor. Więc jak masz negatywną historię, czyli np. zalegasz ze spłatą innej pożyczki lub kredytu to możesz nie dostać pożyczki w SMS Kredyt.

panama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 05, 2015, 11:27:34 am »
należy się naprawdę postarać, żeby nie dostać u nich pożyczki, bo SMS kredyt nie ma jakichś wygórowanych warunków, które trzeba spełnić. trzeba tylko mieć źródło dochodu. nie sądzę by był to jakiś rygorystyczny warunek, bo przecież jak nie masz dochodów to jak miałbyś spłacać pożyczkę?

czajka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2015, 09:43:05 am »
po chwilówki nie idą osoby które mają wysokie zarobki i czystą historię kredytową. do firm kredytowych idą raczej osoby które nigdzie indziej nie mogą dostać pożyczki bo za mało zarabiają albo mają długi. i chociaż SMS kredyt na swojej stronie www ma dosyć rygorystyczne warunki przyznana pożyczki to nie wydaje mi się żeby się wszystkich sztywno trzymał. bo jakby tak było to by w ogóle pożyczek nie udzielała ta firma bo nie miałaby komu.

david

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2015, 11:19:51 am »
po chwilówki nie idą osoby które mają wysokie zarobki i czystą historię kredytową. do firm kredytowych idą raczej osoby które nigdzie indziej nie mogą dostać pożyczki bo za mało zarabiają albo mają długi. i chociaż SMS kredyt na swojej stronie www ma dosyć rygorystyczne warunki przyznana pożyczki to nie wydaje mi się żeby się wszystkich sztywno trzymał. bo jakby tak było to by w ogóle pożyczek nie udzielała ta firma bo nie miałaby komu.
też tak uważam. znam osobę która pracuje w SMS KREDYT i mi mówiła że praktycznie każdemu kto ma jakikolwiek dochód pożyczają pieniądze. nieważne jest że ktoś ma inne długi. pożyczka ma zostać zwrócona i tyle. jak pożyczkobiorca nie spłaca swojego zobowiązania to się wysyła do niego windykację i tyle.

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2015, 10:56:04 am »
A ja nie miałem żadnego problemu z pożyczką w tej firmie.
Dostałem pożyczkę praktycznie od ręki bez żadnych problemów.

Sowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2015, 07:06:16 pm »
Nie korzystałąm nigdy z pożyczki w tej firmie ale zapewne osoby starajace się o w tej firmie o pożyczke spotykaja sie z odmową . Jeśli ktos nie spelnia wymogow stawianych przez firme to w takich przypadkach nie zostanie udzielona pożyczka . Każda firma dziala na takich  zasadach .

monika_szyk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 13, 2018, 01:40:28 pm »
ja dostaje zawsze bez problemu ale raczej na pewno komuś odmawia ;P przecież osoba starająca się o kredyt musi spełniac okreslone warunki...
Dlaczego drogeryjny kremy nie działają na zmarszczki? Sprawdź http://www.alinarose.pl/2015/10/od-kiedy-krem-przeciwzmarszczkowy-i-co.html