Autor Wątek: Kto może się starać o pożyczkę przez sms?  (Przeczytany 6049 razy)

monika

• Newbie
  • *
Kto może się starać o pożyczkę przez sms?
« dnia: Październik 28, 2014, 05:29:14 pm »
Jak się przedstawia sprawa z ubieganiem się o pożyczkę poprzez wlaśnie smsa? Czy mogą się o to starać tylko klienci, którzy wcześniej korzystali z pożyczek tej firmy jak w ogóle wygląda to z tymi smsami?

Wika

• Newbie
  • *
Odp: Kto może się starać o pożyczkę przez sms?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2014, 11:30:10 pm »
wydaje mi się, że z wniosku poprzez sms mogą korzystać właśnie już klienci, którzy wcześniej pożyczali pieniądze w tej firmie. Mogę się mylić, al wydaje mi się, że firma musi mieć już wcześni zweryfikowane dane o kliencie i dlatego.

Markulla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2014, 05:02:59 pm »
a czy jest jakaś granica wiekowa na te pożyczki? I górna i dolna? Bo wiem, że niektóre firmy pożyczkowe określają takie granice - powiedzmy od 21 do 70 roku życia

Agnieszka20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 27, 2014, 11:12:22 am »
wydaje mi się, że chyba każda osoba powyżej 20 roku życia ma prawo starać się o pożyczkę SMS Kredyt. Jeśli nie masz ograniczonych praw obywatelskich, jesteś obywatelem RP to jak najbardziej możesz się ubiegać o taką pożyczkę. Zazwyczaj firmy mają jeszcze jakieś dodatkowe wymagania, ale nie mam pewności jak to wygląda akurat w SMS Kredyt - często chcą, aby klient nie był dłużnikiem, czasem chcą, aby wykazać jakieś dochody, ale nie mam pewności jeśli chodzi o tę właśnie firmę.

nela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 22, 2014, 11:50:00 am »
Pożyczka w SMS Kredyt jest przeznaczona dla wszystkich osób, które posiadają stałe miesięczne udokumentowane dochody, mają między 20 a 80 lat i nie posiadają negatywnej historii kredytowej w Biurze Informacji Gospodarczej Infomonitor. Pożyczka może być udzielona tylko Klientom, którzy posiadają numer PESEL oraz polski dowód osobisty.

panama

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 05, 2015, 11:32:46 am »
przez SMS udzielane są tylko jednoratalne pożyczki w kwocie od 200 do 800 zł na okres 15 lub 30 dni. o tą pożyczkę może się starać chyba każdy, bo na stronie internetowej nie widzę żeby były jakieś dodatkowe wymagania. na pewno nie każdy taką pożyczkę dostanie, ale starać się zawsze można.

czajka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2015, 09:39:45 am »
przez smsa nie dostaniesz pożyczki jak jeszcze nie byłeś klientem firmy SMS kredyt. pożyczka przez sms działa tylko jak już podpiszesz umowę z tą firmą. bo jak podpisujesz umowę to ona chyba przez 12 miesięcy obowiązuje (nawet jak już spłaciłeś poprzednią pożyczkę). to ułatwia wszystkie formalności przy kolejnych pożyczkach. dlatego mogą być one zaciągane przez sms.

skory20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2015, 10:33:24 pm »
wydaje mi się, że to jest tak, że o pierwszą pożyczkę trzeba się ubiegać w formie elektornicznej, a dopiero jak już ktoś był klientem firmy, to wtedy może wziąć pożyczkę przez sms.

bobek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2018, 02:28:24 pm »
Czy aby dostać u nich szybką pożyczkę trzeba mieć stałe dochody ?

alepozyczka.pl

• Newbie
  • *
    • alepozyczka.com - Pożyczki
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2018, 05:44:46 am »
Tak, na stronie tej firmy napisane jest, że trzeba mieć stały dochód. Oprócz tego nie można mieć negatywnej historii kredytowej w bazach Biur Informacji Gospodarczej oraz w BIK.

klemneswanko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2018, 12:12:26 pm »
Coś mi się zdaje, że pójdą z torbami jak kredyty chwilówki

aleksa43

• Newbie
  • *
    • jak oszczędzać?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2018, 12:37:07 pm »
a czy jest jakaś granica wiekowa na te pożyczki? I górna i dolna? Bo wiem, że niektóre firmy pożyczkowe określają takie granice - powiedzmy od 21 do 70 roku życia

tak, możesz miec maksymalnie 75 lat