Autor Wątek: SMS Kredyt opinie  (Przeczytany 9695 razy)

karol900

• Newbie
  • *
SMS Kredyt opinie
« dnia: Październik 27, 2014, 08:15:58 pm »
czy jest tu ktoś kto zaciągał pożyczkę przez sms kredyt i zechce podzielić się swoją opinią na jej temat? Czy firma jest rzetelna, czy są jakieś kruczki w umowie, czy opłaca się tam pożyczać?

monika

• Newbie
  • *
Odp: SMS Kredyt opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2014, 05:30:39 pm »
Ostatnio gdzieś czytałam o firmie sms kredyt. Ale nie ma jakoś zaskakując dużo opinii w internecie. Zastanawiam się również nad tą firmą i interesują mnie również opinie.

Markulla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2014, 05:05:11 pm »
większość opinii na temat sms kredyt, z jakimi się spotkałam jest pozytywna. raczej ludzie sobie chwalą te pożyczki. Choć zapoznając si z ofertami pożyczek w innych firmach okazuje się, że jednak nie jest najtanej

Oskar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2014, 12:06:58 pm »
Biorąc pod uwagę przelicznik jaki mają t można wnioskować, że pożyczki w SMS Kredyt są całkiem spoko. Poza tym fajne jest to, że określają wcześniej wszystkie koszty. nie ma ukrytych haczyków. Poza tym możesz sobie wybierać, czy spłacasz pożyczkę jednorazowo, czy w kilku ratach - jak dla mnie mega.

Agnieszka20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 27, 2014, 11:02:40 am »
Nie znam osobiście firmy SMS Kredyt i nie przekonałam się na własnej skórze o tym, czy warto tam pożyczać pieniądze, czy jednak nie. Jednak sporo czytałam o pożyczkach poprzez SMS Kredyt i jak dla mnie to niczym szczególnym się firma nie wyróżnia. Czymś innym może jest opcja SMSowego kredytu, bo nei każdy takie coś w swojej firmie ma, ale cała reszta -warunki, opłaty, oprocentowanie, umowy - jak dla mnie bez szału. Znaczy bardzo porównywalnie do wielu innych ofert.

nela

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 22, 2014, 11:56:36 am »
Fajne w SMS Kredyt jest to, że możesz pożyczyć większą kwotę niż w innych parabankach. Wymagania stawiane pożyczkobiorcom są takie same jak u innych firm tego typu, więc tym się SMS Kredyt nie wyróżnia, ale to akurat dobrze dla klientów. Sama nie korzystałam z usług tej firmy, ale znam kogoś kto pożyczał u nich pieniądze. Pożyczka nie była najtańsza, z pewnością można pożyczyć gdzie indziej na lepszych warunkach, trzeba tylko poszukać.

sandra

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:10:46 am »
ja uważam, że SMS kredyt to dobra firma. udzielają kredytów przez internet, przez telefon, ale też u pośrednika finansowego, co jest dobre dla tych, którzy cenią bezpośredni kontakt z kredytodawcą. mają też inne ciekawe produkty finansowe jak zakupy ratalne czy pożyczka na rachunki.

karol88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 02, 2015, 01:19:44 pm »
tak właściwie to nawet nie słyszałem nigdy o tej firmie. nie wiem czy to dobrze, bo przecież "nie ważne jak mówią, ważne żeby mówili". a tak serio to chyba ta firma po prostu niczym nie wyróżnia się spośród dziesiątek innych firm. nie wiem dlaczego miałbym wziąć pożyczkę akurat z tej firmy. może ktoś mi powie.

Sowa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2015, 07:13:29 pm »
czy jest tu ktoś kto zaciągał pożyczkę przez sms kredyt i zechce podzielić się swoją opinią na jej temat? Czy firma jest rzetelna, czy są jakieś kruczki w umowie, czy opłaca się tam pożyczać?
Osobiście nie korzystałam ale tez czytałam na innych forach opinie na temat tej firmy . Faktycznie zbyt dużo tych opini nie ma . A klienci wcale nie polecają pożyczek w SMS kredyt . Wręcz troszkę narzekają na tą firme . No ale może warto samemu sie przekonać.