Autor Wątek: VIA SMS koszty  (Przeczytany 7035 razy)

Ola

• Newbie
  • *
VIA SMS koszty
« dnia: Październik 27, 2014, 04:29:15 pm »
Czy ktoś kto pożyczał pieniądze poprzez firmę VIA SMS mógłby napisać coś o kosztach takiej pożyczki? Jak wygląda sprawa z prowizja i oprocentowaniem takiej pożyczki?

szyszka99

• Newbie
  • *
Odp: VIA SMS koszty
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2014, 12:37:42 am »
sporo zależy od tego jaką kwotę się pożycza i na jaki okres. Czytając kiedyś wypowiedzi, natrafiłam na podobne: Jesli pożycza się na okres około 2 tygodni to wszystko w porządku (znaczy pożyczka jest ok), ale jak się wydłuża okres spłaty, wtedy bardzo skaczą koszta.

Jan_ek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2014, 12:31:14 pm »
przykładowo - pożyczając 3000 zł. na okres 30 dni oddajesz 3610 zł. RRSO wynosi 851 %. W przeliczeniu  wydaje się, że oferta jest całkiem ok :)

Oskar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2014, 12:17:52 pm »
przykładowo - pożyczając 3000 zł. na okres 30 dni oddajesz 3610 zł. RRSO wynosi 851 %. W przeliczeniu  wydaje się, że oferta jest całkiem ok :)
851% RRSO w skali roku to jak na pożyczkę prywatną czy parabank to wyjątkowo mało. Zazwyczaj w takich przypadkach RRSO wynosi liczba czterocyfrowa :) nieźle!

Markulla

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2014, 04:30:34 pm »
600 złoty więcej przy takiej pożyczce to wcale nie jest mało jak dla mnie. choć faktycznie RRSO w porównaniu do innych firm jest "stosunkowo niskie"

karol900

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2014, 06:47:35 pm »
Mój znajomy pożyczał chyba własnie przez tą firmę. Nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się,  ze pożyczka nie była najtańsza. Jednak to był spory kawałek czasu temu, więc może coś się pozmieniało...

Ewunia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 28, 2014, 01:30:11 am »
Szkoda tylko, że większość pożyczek pozabankowych jest sporo droższa od tradycyjnych kredytów. Jak obserwowałam ranking-kredytow.pl/ranking-kredytow-gotowkowych.php to zauważyłam, że przebitka na pożyczkach pozabankowych jest na prawdę duża. Ale co zrobić, jeśli klienci nie są w stanie pozwolić sobie na tradycyjne kredyty. Czy wobec tego Via SMS jest pożyczką pozabankową dostępną dla każdego, można stwierdzić, że od ręki?? ;-)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2014, 12:31:26 pm wysłana przez admin »

karolina20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 28, 2015, 08:05:04 pm »
oprocentowanie pożyczki w VIA SMS jest podobne do wszystkich innych pożyczek pozabankowych. wiem tylko tyle, że jak bierzesz kolejną pożyczkę, to jest ona udzielana chyba na trochę lepszych warunkach niż pierwsza pożyczka w VIA SMS.

Wojtyś

• Newbie
  • *
    • http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,146111,acnerose-morning-cream.html
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2018, 03:18:16 pm »
Tak jak napisala karolina