Autor Wątek: Czy Vivus sprawdza BIK?  (Przeczytany 16892 razy)

Joker

• Newbie
  • *
Odp: Czy Vivus sprawdza BIK?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2016, 05:18:05 pm »
Vivus to pozyczka ktora sprawdza bik . Nie wiem czy wszystkim swoim klienta sprawdza ale mi sprawdzi li . Nie miałem żadnych  wpisow dlatego tez otrzymałem pożyczkę bez żadnych  problemow .  Jeśli ktoś ma wpis to tez można wyslac wniosek  do tej  firmy . Znajomy mial wpis w tym rejestrze i wysłała wniosek do  vivusa- udzielili mu pozyczki . Jak widac to , że sprawdzaja bik wcale nie oznacza , że nie udziela pozyczki  osobie z nieczysta historia kredytowa  .
 Polecam  vivusa !!

Pan Boczek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 19, 2016, 07:15:20 pm »
Nie wiem na ile jest to sprawdzane, bo pożyczki rzeczywiście są szybko, szczególnie jak wybierze się aktywację tym szybkim przelewem (nie pamiętam jak się nazywał) Blucashe czy coś. W każdym razie sprawdzać może. Wonga też może, pozostałe chyba nie sprawdzają.

kommentator

• Newbie
  • *
    • polska-chwilowka.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2016, 12:41:07 pm »
Sprawdza i to dogłębnie. Dlatego że poza BIKiem zaglądają jeszcze do KRD i BIG. Także jak coś masz za uszami jeśli chodzi o przeszłość  kredytową to możesz mieć problem

Vigor

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 18, 2016, 11:52:41 am »
mnie się wydaje, że takie firmy w ogóle na to nie patrzą. Sprawdzają, czy nie. co z tego jak i tak każdy dostanie taką pożyczkę. w ogóle to nie ma znaczenia
No  to  może cie zaskoczę bo  firmy na to  patrzą  . Sam  wiem  z własnego  doświadczenia  , że sprawdzają bik  bo  kiedyś własnie nie dostałem  z tego powodu pożyczki  w jednej  z firm  . Także ma to  znaczenie i  nie każdemu  udzielą pożyczki  jesli  ma ktoś jakie wpisy  w bik   . Akurat  w vivusie nie trudno  dostać pożyczkę i ta firma chętnie udziela pożyczek - co  jest  dużym plusem . Ale nie zawsze można tak  łatwo  dostać pożyczkę jak w tym przypadku .

hedka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2016, 04:50:08 pm »
Z tego co mi wiadomo to każdy parabank zobowiązany jest prawnie do tego aby sprawdzać swoich potencjalnych pożyczkobiorców przed udzieleniem pożyczki BIK. Jeśli więc któraś firma pisze bądź mów, że nie sprawdza to nie wiem czy to jest możliwe, no chyba, że bardziej chodzi im o to, że nie przywiązują w sposób dominujący do tego uwagi, czyli inne wyznaczniki są dla nich ważniejsze...

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:50:39 pm »
mnie się wydaje, że takie firmy w ogóle na to nie patrzą. Sprawdzają, czy nie. co z tego jak i tak każdy dostanie taką pożyczkę. w ogóle to nie ma znaczenia
Owszem  patrzą  i  ma to  znaczenie  .  Nie każdy  może dostać  pożyczkę w chwilówce  . Wiadomo  ,że to  najłatwiejszy  sposób  na uzyskanie gotówki  i  najszybszy  ale jednak  zdążają się odmowy -  kiedyś  tez jedna z chwilówek  odmówiła  mi  pożyczki  . Ale jeśli  chodzi  o vivusa to  tu  nie miałem  problemów  . Pożyczka została mi udzielona bez  żadnych  komplikacji   . Polecam  firmę vivus  .

ppc1

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2017, 12:25:25 pm »
Tak, firma sprawdza dostępne rejestry, także nie ma co aplikować w przypadku złej historii kredytowej.

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 09, 2017, 01:41:54 pm »
a co Wy tak wszyscy z tym Bikiem? może lepiej zastanowić się czy ma się z czego później spłacać. Chyba w pierwszej kolejności powinno się przekalkulować dochody, a nie BIK. Bo Bik to powstaje własnie wtedy jak się wcześniej o tym nie myśli.
To czy sprawdza bik jest ważne dla każdego bo pewnie są w rejestrze dłużników niektóre osoby i jak vivus sprawdza to nie wiadomo czy uda im się uzyskać pożyczkę. A sprawdza bik. Oczywiście też się zgodzę z tobą, że bardzo ważne jest też to czy mamy z czego spłacić później taką pożyczkę. Ale vivus nie ma dużych kosztów...
I pierwsza darmowa pożyczka.

laki7

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2017, 07:52:19 pm »
Ale jeśli ktoś nie ma szans na pożyczkę bo jest w bazie bik to po co kalkulować najpierw czy ją spłaci  :o :o
A każdemu może się powinąć noga przy spłacie i później są tego konsekwencje niestety. A nie rozumiem po co tak od razu naskakiwać ;D
Co do kalkulacji dochodów to chyba każdy raczej decyduję się na taka pożyczkę jaką jest w stanie spłacić. Wszystko w granicach rozsądku.
No ale czasem zdarzają się jakieś przeciwności losu i nie wszystko idzie po naszej myśli. 

Marekk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2017, 12:22:05 pm »
Z tym rozsądkiem to rożnie bywa @laki7 bo ludzie czasem biorą duże pożyczki a pozniej nie maja z czego spłacić...
A wracając do bik przy pożyczce vivus to sprawdzają. Tak też czytałem na różnych stronach. Ja nie mam negatywnych wpisów to problemów z uzyskaniem też nie miałem.

Rook

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2018, 09:51:57 am »
Tak, na pewno sprawdzają. Są zresztą do tego zobowiązani.