Autor Wątek: VIVUS - koszty pożyczki  (Przeczytany 13650 razy)

Mirek

• Newbie
  • *
Odp: VIVUS - koszty pożyczki
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2016, 01:55:37 pm »
Prawda. Pożyczka w vivusie jest  za darmo jeśli ktos korzysta z niej po raz pierwszy  . Można uzyskać taka darmowa pożyczkę do  tysiąca złotych   . Ja pożyczałem 800  zł i tyle samo tez oddawałem . Jest  to opłacalne . Teraz juz sporo  firm ma taka oferte , że pierwsza pożyczka jest  darmowa-większość chwilowek  . Jeśli  chodzi  o kolejne pozyczki w vivusie to tez nie są drogie .
Raczej opłacalne bo koszty  porównując do innych  są naprawdę nie duże  .

Vigor

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 18, 2016, 12:10:33 pm »
Zgadza sie jest  to  prawdą , że w vivusie można otrzymać za darmo pierwsza pożyczkę -  i to  zupełnie bez żadnych  kosztów  . Tez nie mogłem  w to  uwierzyć na początku  dopóki nie skorzystałem i  się nie przekonałem , że faktycznie tak
 jest . Formalności  to naprawdę  minimum . Głównie potrzebny  ci  dowód osobisty   .
 Możesz wziąć pożyczkę nawet do  1000 zł  jak dobrze pamiętam   :)

Detka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 18, 2016, 12:16:15 pm »
Jest  taka opcja pierwszej  darmowej pożyczki  do  tysiąca złotych  .
Korzystałam  z niej   kilka miesięcy  temu  . Potrzebowałam  pilnie gotówki  . Zdecydowałam  sie na vivusa bo słyszałam  , że latwo  można dostac tu pożyczke . Przekonało mnie to  no  i jeszcze ta pierwsza darmowa pożyczka naprawdę sie opłaca . Dostałam  pożyczkę 500 zł  bez żadnych  problemow i  przy minimum  formalności  . Polecam  bo warto  :)

goncia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2016, 02:58:23 pm »
Pierwsza moja pożyczka była właśnie w Vivusie i nie żałowałam decyzji, po kolejne dwie również wróciłam do nich. Uważam, że jak coś jest dobre i sprawdzone to warto:) tak właśnie odbieram firmę Vivus. W sektorze parabanków to jedna z tych, które wiodą prym  i mają dość dużo zaufanych klientów więc chyba o czymś to świadczy.

hedka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2016, 04:45:53 pm »
Teraz można wziąć nawet do 2500 zł pierwszej pożyczki i to za darmo:) Widzieliście najnowszą reklamę w telewizji? Może ktoś już korzystał i może podzielić się swoją opinią jakie dokładnie warunki trzeba spełnić żeby pożyczka była darmowa i jaki jest maksymalny czas na jej spłatę???? Jestem zainteresowana wszelkimi podpowiedziami.

krzychu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 23, 2016, 05:22:38 pm »
Widziałem właśnie tą reklamę wczoraj i żal mi strasznie, że nie mogę skorzystać...;( brałem już w Vivus pożyczkę dwa razy, pierwszą na takich właśnie preferencyjnych, że tak to określę warunkach a drugą już z poniesieniem normalnie wszystkich opłat tak jak w zawartej umowie.Oferta świetna, może przyciągnąć sporo klientów.

roberto12

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 24, 2016, 04:07:43 pm »
Miałem pożyczkę w Vivus i byłem bardzo z niej zadowolony, nie poniosłem żadnych kosztów, spłaciłem w terminie. Nic dodać, nic ująć opłaciło się bardzo. Odnośnie terminów to udzielają pożyczki dość szybko więc jeśli komuś zależy na krótkim czasie oczekiwania to nie musi się zanadto stresować i martwić.

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:31:22 pm »
Jest  kilka tych  pożyczek  co  mają w ofercie pierwszą darmową - vivus też należy  do  nich  .
Ja uważam ,że to  fajna opcja aby  przyciągnąć  i  zachęci  klienta do  pożyczki  . Poza tym  jeśli  nic  nie płacimy  za pierwszą pożyczkę to  tez jest  opłacalne dla klienta  .  Wiadomo , że tez jest  jakaś  ograniczona kwota - ale i  tak  moim zdaniem   się opłaca  . Korzystałem  z darmowej  pożyczki  w vivusie ale także później  z kolejnej  - już
płatnej  . Koszty  kolejnej  pożyczki  nie są duże -nadal  jest  opłacalna .

Henio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 27, 2016, 07:53:00 pm »
Nie pożyczki  a pożyczkę pierwszą darmową  daje  ;)
Ale co  w tym dziwnego  teraz  dużo  chwilówek  ma własnie pierwszą darmową pożyczkę ...
Pewnie w ten  sposób  chcą zdobyć klientów  i  tym  sposobem  zachęcić  do  następnych  pożyczek-  już płatnych  .
No  ale to  przecież klient później  decyduje czy  chce następna pożyczkę - wiec  to  i tak  się opłaca jak  dla mnie .

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 02, 2017, 08:37:20 pm »
vivus chyba jako jedyna firma oferuje te darmowe pożyczki - fakt, to zdecydowany plus przemawiający za wzięciem pożyczki w tej firmie. jednak kolejne pożyczki niestety już nie są takie fajne, a szkoda.
Nie jako jedyna bo teraz jest troszkę tych firm gdzie dostajemy darmowe pożyczki za pierwszym razem. Vivus jest jedną z takich firm gdzie nie ponosimy kosztów za skorzystanie z pożyczki (oczywiście nadal mowa o pierwszej pożyczce). I co jest bardzo ważne opinie o vivus są bardzo na plus dla tej firmy. Naprawdę warto u nich skorzystać z pożyczki.

laki7

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 10, 2017, 07:41:55 pm »
No właśnie teraz sporo jest firm które oferują pierwszą pożyczkę za darmo w tym też vivus. Mnie się to bardzo podoba. Tak jak już słusznie ktoś zauważył, że pewnie w ten sposób chcą zachęcić klientów do skorzystania ale przecież klient który zdecyduje się na taka pożyczkę to ma tez korzyści z tego. Więc ja nie widzę w tym nic złego...
Fajnie, że firmy maja takie darmowe pożyczki. Ja już skorzystałem z kilku takich- również z vivusa.

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2017, 12:29:01 pm »
Ja też uważam, że to świetny pomysł na przyciągniecie klienta pierwsza promocyjna pożyczka. Jeśli jest już mowa o tej konkretnej w vivusie to decydując sie u nich na kolejne pożyczki też nie wychodzi to drogo. Kiedyś czytałem o kosztach w vivus i pisali, że to jedna z najtańszych pożyczek. Nie licząc pierwszych darmowych bardzo tanio wypada jeśli zdecydujemy się na kolejna druga czy trzecia. Dlatego też niektórzy klienci po pierwszej pożyczce pozostają z tą firmą i decydują sie na kolejną gdy potrzebując ponownie gotówki.