Autor Wątek: Czy pożyczki Wonga są tylko dla starszych osób?  (Przeczytany 20480 razy)

szpenior

• Newbie
  • *
Odp: Czy pożyczki Wonga są tylko dla starszych osób?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 25, 2015, 04:16:05 pm »
z tego co wiem, to można aplikować o pożyczkę w Wonga.com chyba od 21 roku życia, więc nie są to pożyczki wyłącznie dla osób starszych. Choć tak się wonga reklamuje od jakiegoś czasu.

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2016, 12:49:57 pm »
Dlaczego tak wnioskujesz , że pożyczka w wonga.com  jest  dla osób starszych ??
 Może prze tą reklamę własnie tak się nasuwa niektórym...
Ja korzystałem z tej pożyczki  jakiś czas temu i wcale nie jestem osobą starszą:) . Dostałem tam pożyczkę bez żadnych  problemow -i to naprawdę na dobrych warunkach .Jestem zadowolony. A starać o pożyczkę w wonga .com (jak dobrze pamiętam )mogą
osoby które ukończyły dwadzieścia jeden lat  . Ale sprawdź sobie to jeszcze dokładnie jeśli cie interesuje .

Sween

• Newbie
  • *
    • http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 25, 2016, 02:58:04 pm »
Jak 21 lat są osoby starsze, to ja już jestem starożytny ;)

W większości firm są takie granice wiekowe, około 20stki.
« Ostatnia zmiana: Luty 26, 2016, 07:55:57 pm wysłana przez Sween »

Stenia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 18, 2016, 02:39:05 pm »
Tak  też myślałam  , że wnioskujesz to  z reklamy  jakie maja  :)
Ale nie nie są to  pożyczki  tylko  dla starszych  osób  bo  młodzi  tez jak  najbardziej  mogą z niej  skorzystać  bez problemu .
Nie jestem  starsza osoba i  korzystałam  z pożyczki  w wonga  :)
Uważam tą firmę za bardzo  dobra . Szybko udzielają pożyczek  - tak to  było  w moim przypadku . A i  koszt całej pożyczki  wyniósł  mnie tylko  10  zł :)

marzena

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2016, 02:27:08 pm »
Reklama Wongi tworzy po prostu taki jakiś dziwny stereotyp, może ludzie starsi to główna grupa docelowa dlatego taka reklama. Aczkolwiek ja mam 34 lata, nie jestem chyba taka stara i dostałam pożyczkę w Wonga więc nie sugerujcie się tym, że w reklamie pokazuje się starsze postacie, łączenie w ten sposób faktów nie jest słuszne, to w końcu tylko reklama.

terlecki

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 19, 2016, 02:16:40 pm »
W ostatnim czasie z tego co kojarzę to odmłodzili już obsadę w reklamie Wongi. Może pojawiało się dużo komentarzy i opinii, że ich pożyczki rzeczywiście skierowane są jedynie dla starszych ludzi, nie wiem z czego to wynika. Nie można przecież brać tak wszystkiego dosłownie. A reklama wiadomo powinna być krótka, treściwa i docierać do jak najwięcej rzeszy odbiorców, w przypadku Wongi również do młodych odbiorców.

alchemik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 08, 2016, 03:17:00 pm »
Reklama Wongi jest a w zasadzie ta pierwotna była dowodem na to, że nie można wszystkiego brać dosłownie. Pewnie główny target, że tak powiem stanowią ludzie starsi no bo oni w większości, tak mi się bynajmniej wydaje, korzystają z licznych pożyczek, ale ogólnie te pożyczki są również dla tych młodszych i w średnim wieku też;)

maniecek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 27, 2016, 09:33:18 pm »
Ogólnie chyba ludzie wychodzą też trochę z założenia, że chwilówki są dedykowane przede wszystkim dla ludzi starszych ze względu na niewystarczalność głodowych emerytur, coś racji zapewne w tym jest ale spójrzmy prawdzie w oczy, że po pożyczki zgłaszają się również młodzi ludzie i w średnim wieku też....

Agnieszka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 06, 2016, 11:16:32 am »
Jak brałam pierwszą pożyczkę w Wonga miałam 28 lat, kolejne w latach późniejszych:);) wątek więc jest trochę komiczny no troszkę może ma coś do rzeczywistości bo w większości pożyczki biorą ludzie starsi, młody sobie jakoś poradzi dodatkowym zatrudnieniem czy jakąś pracą w nadgodzinach a starszy człowiek jak potrzebuje finansów to zazwyczaj jedyna opcja.

kinio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 21, 2016, 01:58:43 pm »
Wydaje się to śmieszne ale jak pierwszy raz usłyszałem o Wonga kilka lat temu to tak właśnie myślałem, że to pożyczki przeznaczone tylko dla starszych osób. Dopiero kiedy zacząłem potrzebować finansowego wsparcia z zewnątrz czyli zasilenia konta pożyczką (szybka ale konieczna inwestycja w moim życiu), zacząłem porównywać oferty i poczytałem m.in. o Wonga. Teraz wiem, że nie tylko starsi mogą tu pożyczać;);)

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:56:03 pm »
Przez te reklamy  wonga takie są skojarzenia , że to pożyczka dla starszych  osób  :D
Sam  tez miałem  takie skojarzenia jak  pierwszy raz zobaczyłem  ich  reklamę  - dawno   temu  to  było  ale pamiętam  własnie do  tej  pory  .
 Jednak  w wonga mogą pożyczyć  pieniądze już chyba od 21 roku  życia czy  jakoś  tak   .
 Trzeba by  na stronie zerknąć  ale na pewno  pożyczki  wonga nie są tylko  dla starszych  ludzi  :D ;D.

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 02, 2017, 04:56:27 pm »
Wonga to pożyczka dla osób które spełniają wymogi podane przez nich. O ile się nie mylę to wiek minimalny wynosi 21 lat (ale warto sprawdzić jeśli osoba starająca się o pożyczkę ma mniej lat bo pewna nie jestem). Ale koszty w wonga są super bo jedyne 10 zl za pierwsza pożyczkę. Stąd też tyle chętnych i opinii pozytywnych osób które już korzystały z pożyczki.

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 23, 2017, 11:42:58 am »
Przez te reklamy  wonga takie są skojarzenia , że to pożyczka dla starszych  osób  :D
Sam  tez miałem  takie skojarzenia jak  pierwszy raz zobaczyłem  ich  reklamę  - dawno   temu  to  było  ale pamiętam  własnie do  tej  pory  .
 Jednak  w wonga mogą pożyczyć  pieniądze już chyba od 21 roku  życia czy  jakoś  tak   .
 Trzeba by  na stronie zerknąć  ale na pewno  pożyczki  wonga nie są tylko  dla starszych  ludzi  :D ;D.
Dziwny zbieg okoliczności bo ja podobnie sobie pomyślałem jak pierwszy raz widziałem ich reklamę w TV :D A raczej to nie zbieg okoliczności tylko po prostu wywołują takie wrażenie u odbiorców te reklamy. Ale jak już chyba wszyscy wiedzą wonga nie jest tylko dla starszych ludzi. I całe szczęście bo gdyby była to nie mógłbym liczyć na świetną pożyczkę przy niskich kosztach.

zolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 25, 2017, 01:59:26 pm »
Wonga to pożyczka dla wszystkich. Ale te reklamy wywołały takie skojarzenia, że to dla starszych ludzi. Korzystałem i jestem na TAK.
Pożyczałem u nich 1500zł i spłacałem 1510. Była to moja pierwsza pożyczka dlatego jej koszt to jedyne 10zł.

aleksa43

• Newbie
  • *
    • jak oszczędzać?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 05, 2018, 12:44:30 pm »
Aby wnioskować o pożyczkę od Wonga, wystarczy mieć ukończone 18 lat.

https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczka-wonga-opinie/