Autor Wątek: Czy Wonga sprawdza BIK?  (Przeczytany 15078 razy)

Sowa

• Newbie
  • *
Odp: Czy Wonga sprawdza BIK?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 07, 2015, 04:43:14 pm »
Podobno Wonga sprawdza BIK. Ale na forum Wonga http://kredythipotecznyforum.pl/forum/forum-wonga/czy-wonga-sprawdza-w-bik/ jest sporo informacji, które twierdzą, że Wonga sprawdza BIK ale mimo złego biku dostają tam ludzie pożyczki więc nie wiem...
Sami sprawdźcie...
Ja również tak słyszałam , że wonga jest z tych pożyczek co sprawdza swoich klientów w bik . A czy faktycznie tak jest to pewności nie mam bo nie korzystałam nigdy z pożyczki w tej firmie. Dlatego najlepiej jak sobie jeszcze gdzieś sprawdzisz czy ta informacja jest pewna .

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2016, 12:43:57 pm »
Zgadza się wonga to pożyczka która sprawdza swoich  klientów w bazie rejestrów bik i chyba nie tylko . Ktoś też
wspomniał , że sprawdza też krd -być może tak jest . Ja mam czyste rejestry  więc nie przywiązywałem uwagi  do tego czy sprawdzają bik czy też nie . Ale na stronie znalazłem własnie taką informację . Dla mnie było to bez różnicy  bo jak na razie nie istnieje w żadnej bazie dłużników. Chociaż wiem , że dla niektórych jest  to ważne czy dana chwilówka sprawdza bik  .

Stenia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 18, 2016, 03:08:21 pm »
Sprawdzają bik . Nie wiem  czy  każdemu  ale chyba tak . Mi  sprawdzali . Miałam czysty bik  wiec tez nie miałam żadnych  problemów  z pożyczką u  nich  . Nie wiem  jak to  wygląda jeśli  ktoś ma jakiś wpis  . Może mogą być  jakieś komplikacje z pożyczka  . Ale polecam  i tak  złożyć wniosek  bo  czasem  firmy  nawet jeśli  sprawdzają bik  to  udzielają pożyczek  jeśli  ktoś ma wpis .
 Dlatego  tez nie warto  od razu  rezygnować tylko  warto  spróbować

Grand

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 18, 2016, 03:23:54 pm »
Mi  tez sprawdzili  bik  . Jest nawet informacja na stronie , że sprawdzają bik . Ale jestem podobnego  zdania jak koleżanka wyżej  napisała ,że nie warto  rezygnować  z wysłania wniosku  nawet jak sprawdzają bik. Bo  osobiście znam  sytuacje jak  mój brat wysłał wniosek  do  firmy która sprawdzała bik  . Dodam  , że on miał  nie czysta historie  i miał  wpis  w tym  rejestrze . A mimo tego  udzielili mu pożyczki . Jak  widać można uzyskać  pożyczkę nawet w takich  przypadkach .

Sween

• Newbie
  • *
    • http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2016, 10:41:36 am »
BIK i inne, do tego może kazać dosłać skan dowodu i potwierdzenia przelewów wynagrodzenia. Ogólnie wymagająca  jest dość ta Wonga.

Wonga ma opinię odpowiedzialnego pożyczkodawcy, tak to tłumaczą konsultanci i jest dość restrykcyjna w kwestii akceptacji wniosków. Z drugiej strony trudno się dziwić, pewnie mają masę ludzie niespłacających długów, ale w końcu na tym zarabiają i sobie rekompensują

łysy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 22, 2016, 05:30:47 pm »
Sprawdza bo ma taki obowiązek ale pytanie jest jak bardzo wpis rzutuje na decyzji....nie wiem jak jest to w przypadku Wonga, ale niektóre firmy pożyczkowe właśnie przez wpis odmawiają udzielenia pożyczki. W Wonga nigdy nie brałem, nie mam też wpisu więc choćby nawet to sprawdzić nie mogę;) Z pewnością jednak wniosek warto składać mimo wpisu jeśli komuś zależy na pożyczce.

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2016, 05:40:51 pm »
Wonga sprawdza Bik .
Wiem  bo  znajomy  chciał  skorzystać  tam  z pożyczki   i  niestety  ale mu  odmówili  właśnie z powodu
 historii  bik  .  No  ale to  , że sprawdza też nie oznacza , że każdemu  odmówią jak  ma nieczystą  historie - to
zależy  .Więc nie warto  od razu  rezygnować  jak  jakaś  firma sprawdza bik  lub  inne rejestry  .

Henio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 27, 2016, 06:04:18 pm »
To  czy  wonga sprawdza bik  nie powinno podlegać  dyskusji  bo  jest  na stronie napisane , że tak .
A to  czy  się dostanie pożyczkę czy  nie to  już  jest  inna sprawa  .
Nie wiem  na jakich  zasadach  działa wonga jeśli  chodzi  o te rejestry  czy  udzielają pożyczek pomimo wpisów  czy  tez  nie. Pożyczki  w tej  firmie nie miałem  nigdy  wiec nie wiem .
 Ale wiem  , że w niektórych  firmach  podobnych  do  tej  można uzyskać pożyczkę jak  ma się wpis  i  firma sprawdza bik .

Nobel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 28, 2016, 05:37:51 pm »
Mi  sprawdzili  BIK . Z reszta tak  jak  piszą na stronie , że sprawdzają swoich  klientów - wszystko  jest  jasno  i wyraźnie napisane co  do  tego  . Raczej  nie powinno  być  to  żadne zaskoczenie ...
Nie mam  problemów  z historia  i  tymi rejestrami  dlatego  też nie miałem  komplikacji  aby  przyznali
 mi pożyczkę  .
Natomiast  nie wiem  jak  to  wygląda u osób  co  maja jakieś  wpisy  w rejestrach  ...
Być może wniosek  takich  osób  zostanie  odrzucony .

Artur Makowski

• Newbie
  • *
    • Bemowo Park
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2017, 02:57:03 am »
tak tak tak tak tak. wonga to jedna z nielicznych firm, która jest restrykcyjna i ściśle trzyma sie tych warunków. jak masz wpisy w bik to nie dostaniesz pożyczki w wonga.
No ja nie wiem
Ja nie miałem czystego BIKu a dostałem
może zależy jak bardzo ten BIK jest zaśmiecony?
Zęby leczę w
Wellness Dentica

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 01, 2017, 07:30:59 pm »
I mnie sprawdzili w bik podobnie jak innych. Ale to i tak nie zmieni mojej opinii o wonga. Gdyż pomimo tego, że sprawdzają bik i tak koszty są niskie. A ja mam bik w porządku więc to, że mnie sprawdzili nie stanowiło dla mnie najmniejszego problemu.Polecam.

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2017, 11:53:47 am »
W poprzednich wpisach też jest potwierdzone, że sprawdzają bik i wonga nie akceptuje wszystkich wniosków. Mnie na szczęście taki problem nie dotyczył bo nie mam negatywnych wpisów. I pożyczkę w wonga otrzymałem bez problemów. Niestety jeśli ktoś posiada taki wpis to problemy mogą sie pojawić. Jak widać wonga to nie pożyczka dla każdego.

oewonga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 09, 2017, 08:06:39 am »
Witam! Bosu, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz pożyczek ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=pozyczki-opinie.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.