Autor Wątek: Koszty w Wonga  (Przeczytany 21442 razy)

Huberto

• Newbie
  • *
Odp: Koszty w Wonga
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 06, 2016, 01:11:39 pm »
Moim zdaniem pożyczka w wonga jest opłacalna .
Ale każdy twierdzi  inaczej i ma do tego  prawo -może twierdzić ,że wcale się nie opłaca. Korzystałem jakiś czas temu z pożyczki w tej firmie . Nie byłą to duża kwota  . Zainteresowała mnie oferta pożyczki  wonga na 60  dni  za 10 zł . No moim zdaniem taka oferta naprawdę się opłaca . Bo opłata za pożyczkę to naprawdę śmieszne pieniądze . Ja jestem w stu procentach  zadowolony .
Zachęcam tez innych  do skorzystania  z tej oferty .

Lelo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 11, 2016, 03:50:11 pm »
Moim zdaniem pożyczka w wonga jest opłacalna .
Ale każdy twierdzi  inaczej i ma do tego  prawo -może twierdzić ,że wcale się nie opłaca. Korzystałem jakiś czas temu z pożyczki w tej firmie . Nie byłą to duża kwota  . Zainteresowała mnie oferta pożyczki  wonga na 60  dni  za 10 zł . No moim zdaniem taka oferta naprawdę się opłaca . Bo opłata za pożyczkę to naprawdę śmieszne pieniądze . Ja jestem w stu procentach  zadowolony .
Zachęcam tez innych  do skorzystania  z tej oferty .
No ja też jakos nie odczułem , że ta pożyczka jest  droga ....
Chodzi  mi tez o ta oferte  własnie na 60 dni za 10 zł . Czy ona nie jest opłacalna ?? Nie wiem jak dla innych  ale według mnie to super oferta . Korzystałem z niej  jakis czas temu  i nie mam zastrzeżen co do pozyczki  w wonga . Moge też stwierdzić ,że zadowolony jestem bardzo a zarazem polecam tą pożyczkę .

Stenia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 18, 2016, 02:46:40 pm »
Wcale nie są drogie pożyczki  w wonga . Ja korzystałam  jakiś czas temu  z pożyczki  w wonga  . Była to  moja pierwsza  pożyczka w tej firmie i zapłaciłam  za nią jedyne 10  złoty . To  naprawdę nie duzo  . Jak  widać pożyczka w wonga się  opłaca  i nie jest  droga .
Z kolejnej pożyczki  jeszcze nie korzystałem  ale mam taki  zamiar  . Bo  czytałam  ,że koszty  też nie są jakieś duże  . Znajomi  którzy  korzystali  już kilka razy  z pożyczki  w wonga tez mówią , że koszty  nie są  duże .

diana

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 29, 2016, 07:36:15 pm »
Pierwsza jak każdy zauważył już ma bardzo niski koszt ogólny bo w zasadzie tylko 10 zł wszystkiego więc fajnie, a koszty kolejnych to cóż.... pożyczka dla mnie jak każda inna, koszty są tutaj podobnie jak w każdym innym parabanku, a czy mniejsze... to już moim zdaniem zależy od osobistego poglądu, mnie się wydaje, że jest ok;)

wamp

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 12, 2016, 02:43:51 pm »
Zgodzę się, że opinia odnośnie kosztów może być różna. Dla jednego może byc tanio a dla drugiego drogo ale ten, kto już brał pożyczki, zwłaszcza w różnych parabankach to raczej na koszty w Wonga nie będzie narzekać bo nie ma zbytnio powodu. Określił bym je jako normalne; średnie, rynkowe, albo po prostu przeciętne.

zenka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 19, 2016, 12:45:42 pm »
Jest kalkulator, wystarczy przesunąć suwak jak nam pasuje i są wszystkie koszty. Czy drogo, czy tanio niech każdy ocenia sam, z pierwszą pożyczką nie ma wątpliwości, że jest tanio, co do kolejnych no to już indywidualne spojrzenie. Moim zdaniem źle te pożyczki nie wychodzą ale niektórzy twierdzą, że to drogi parabank. Nikt nikogo nie zmusza, każdy sam podejmuje decyzję.

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2016, 04:12:11 pm »
No  10  zł  nie jest  dużo  jak  na koszt  pierwszej  pożyczki w wonga .
Ale mamy  przecież chwilówki  które są całkowicie za darmo  i  koszt  pierwszej  wynosi  0 zł  .
10 zł  to  groszowe sprawy  no  ale to  już  każdy  indywidualnie wybiera to  co  mu  odpowiada  .
:)

Nobel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 28, 2016, 05:31:35 pm »
Jestem posiadaczem pożyczki  w wonga.com.
Jest  to  moja pierwsza  pożyczka więc tak  jak  już tu  wszyscy  piszą całkowity koszt  to  jedyne 10  zł .
Warunki są dla mnie dobre .
Jak  do  tej  pory  wszystko  jest  ok  jeśli chodzi  o ta pożyczę .
Nie mam  z nią żadnych  problemów ani  komplikacji  ;)
Jako klient wonga.com  polecam  tą pożyczkę-ja jestem  zadowolony   .

mariusz76

• Newbie
  • *
    • http://e-pozyczkipozabankowe.pl/
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 23, 2017, 10:56:14 am »
Koszty Wongi to 10 zł, w każdej reklamie o tym mówią:)
Zawsze przeglądam ranking pożyczek pozabankowych na e-pozyczkipozabankowe.pl i wiem, jaką pożyczkę brać w danym momencie.

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2017, 06:48:16 pm »
Mnie koszty w wonga pierwszej pożyczki przekonały i skorzystałam z oferty. Nie żałuje bo to jedyne 10 zł jak już wiele osób tu wspomniało o tym. I nie jest to drogo przecież...Nie wiem jak natomiast kolejne pożyczki wyglądają i jakie są dokładniejsze koszty. Opinia o pierwszej pożyczce jak najbardziej na tak. A o kolejnych się nie wypowiadam jak na razie:)

ania

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 11, 2017, 03:56:20 pm »
"Jak na razie" - oby tak pozostało :)
Pożyczki nie są takie złe, ale pod warunkiem, że wybierze się dobrą firmę pozabankową.

oewonga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 29, 2017, 08:10:59 am »
Mnie koszty w wonga pierwszej pożyczki przekonały i skorzystałam z oferty. Nie żałuje bo to jedyne 10 zł jak już wiele osób tu wspomniało o tym. I nie jest to drogo przecież...Nie wiem jak natomiast kolejne pożyczki wyglądają i jakie są dokładniejsze koszty. Opinia o pierwszej pożyczce jak najbardziej na tak. A o kolejnych się nie wypowiadam jak na razie:)

Witam! Ambera, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Na polskim rynku wonga.com udziela nowym Klientom pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł oraz ratalnych do 10000 zł. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 24 miesięcy. Przykładowy koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej Klienta ustalanej min. w oparciu o dane z BIK S.A. oraz biur informacji gospodarczej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=pozyczki-opinie.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 23, 2017, 11:18:56 am »
I ja mam podobna opinie o wonga, że nie są to drogie pożyczki. Jak do tej pory też raz miałem tą pożyczkę. Koszty w wonga takiej pierwszej pożyczki pewnie już wszyscy wiedza jakie są bo pisane o tym było już nie raz :D Chyba nikt mi nie powie, że takie koszty nie są opłacalne dla każdego.
Wonga też bardzo szybko dostarcza pożyczki, ponieważ mają konta aż w 24 bankach. Dlatego nie musimy długo czekać na przelew.

zolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 25, 2017, 02:02:25 pm »
Mam dla was takie przykładowe koszty pożyczki w wonga:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 328,03 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 550 zł, całkowita kwota do zapłaty 698,50 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 148,50 zł (w tym: prowizja 148,50 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 60 dni.
Zaznaczę jeszcze, że to koszty kolejnej pożyczki-nie pierwszej.

Ruletka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 23, 2018, 01:21:12 pm »
Wonga takie rozreklamowane. A ktoś na serio brał u nich pożyczkę? Tak żeby mógł się wypowiedzieć co i jak :)