Autor Wątek: Czy ZAIMo sprawdza BIK?  (Przeczytany 18258 razy)

Grand

• Newbie
  • *
Odp: Czy ZAIMo sprawdza BIK?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 20, 2016, 06:04:15 pm »
Mnie zaimo  sprawdzali  w bik  . Nie wiem  czy  każdego  sprawdzają  czy  tylko  niektórych  klientów .
Nawet na ich stronie jak  dobrze pamiętam  jest  zamieszczona informacja , że sprawdzają  w bik  .
Pewności  nie mam  dlatego  sprawdź jeszcze na stronie . Ja tam u  nich  dostałem  pożyczkę w wysokości  500 zł . Oferta jedna   z korzystniejszych  jakie przeglądałem w ostatnim czasie .

arek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 29, 2016, 12:07:35 pm »
Nie miałem wpisu jak brałem u nich pożyczkę, do tej pory nie mam, nawet nie wiem czy sprawdzali mnie czy nie. Pożyczkę przyznali mi bez najmniejszego problemu i bardzo szybko. W większości jednak są komentarze, że nawet jak sprawdzają to nie biorą jakoś szczególnie tego pod uwagę, nie wiem jak to jest dokładnie ale wniosek można składać przecież.

Kudan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 22, 2016, 06:59:29 pm »
Sprawdzają w BIK, z tego co rozmawiałem telefonicznie to muszą to robić z mocy prawa, więc nie jest to jakiś kaprys a po prostu przepis. Trzeba pamiętać jednak, że wpis w BIK czy KRD jeszcze wcale nie musi na niczym zaważyć i warto złożyć wniosek bo różne sytuacje w życiu bywają, a firmy pożyczkowe zawsze starają się wnioski weryfikować  z korzyścią dla potencjalnego klienta.

krzychu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 23, 2016, 05:30:35 pm »
Muszą sprawdzać i sprawdzają, potwierdzam bo miałem u nich jedną pożyczkę swego czasu. Nie panikujcie jednak to, że macie wpis jeszcze o niczym nie przesądza, warto zawsze jest złożyć wniosek i troszkę poczekać, oni naprawdę bardzo szybko wszystko weryfikują i na odpowiedź nie trzeba specjalnie długo czekać.

Arni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2016, 02:22:56 pm »
Mnie też sprawdzali i chyba sprawdzają każdego ale dostałem pożyczkę bez problemu. Fajne jest to, że wszystko on-line więc nawet nie trzeba się ruszać z domu, jak się spłaca w terminie to wszystko jest ok i ogólnie nie zdarzyło  mi się żeby o cokolwiek się do mnie mieli przyczepić. Przelew dość szybko przesyłają na konto.

andrzej

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 06, 2016, 11:05:54 am »
Sprawdzają rejestry ale jak już pisałem w jednym swoim komentarzu, to, że ma się wpis nie przesądza o tym, że nie udzielą pożyczki. Także wniosek warto jest złożyć i wiem to z własnego doświadczenia bo też obawiałem się odrzucenia wniosku a jednak pożyczkę dostałem. Nie przerażajcie się BIK, KRD itp., lepiej żeby oczywiście nie widnieć tam ale wiadomo, że w życiu różne sytuacje się zdarzają.

laptus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2016, 10:14:45 am »
Na szczęście nie mam żadnego wpisu w żadnym rejestrze, zawsze wszystko płacę, spłacam i reguluję na czas;) Ale widzę, ze strach przed BIK jest dość duży i powszechny bo w wielu artykułach i forach wciąż na ten temat natrafiam. Po tym jednak co czytam nie taki diabeł straszny jak go malują, ma to chyba działać na zasadzie straszaka a pewnie zależy wszystko od chwilówek, które rozpatrują wniosek.

justka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 19, 2016, 12:19:51 pm »
Pytałam to wiem, że mnie też sprawdzali, mają swoje wytyczne i muszą to robić. Też nie miałam żadnego wpisu więc pożyczkę dostałam problemową ale konsultantka mówiła, że mają klientów z wpisami i nie jest to pojedynczy przypadek-to tak na pocieszenie i pokrzepienie dla tych, którzy mają wpis i boją się złożyć wniosek.

Eklerek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 15, 2016, 02:20:20 pm »
Oni  chyba mogą sprawdzić  klienta w bik ale nie musza - tak  coś kiedyś czytałem  na ten  temat  .
I podobnie to  działa  w innych  firmach  . Nie wiem  czy  mnie sprawdzali  .
 W każdym  razie pożyczkę dostałem  u  nich  bez problemu  i to  w bardzo  szybkim  czasie  . 
Nie wiem  jak  to  wyglądało  u  innych  .
Ale tam  naprawdę nie trudno o pożyczkę .
 Dlatego  Zaimo  jest  jedna z najczęściej  wybieranych  pożyczek  .

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 23, 2016, 08:37:01 pm »
Mogą sprawdzić  bik .
W ogóle to  chyba każda firma może sprawdzić  bik  . Tylko  to  jest  tak  , że nie muszą  albo  jak  sprawdzą i  coś będzie nie tak  -to  pożyczki  udziela mimo  tego  .
Znam  przypadki  gdzie właśnie firmy sprawdzały  bik  i mimo  jakiejś  nieczystej  historii ta pożyczka została  udzielana  . W tej  firmie też może to  działać  na podobnej  zasadzie  .
Próbować  można i  wniosek  wysyłać   .

Sprytny zbyś

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 29, 2018, 05:42:20 pm »
A czemu mialby nie sprawdac?