Autor Wątek: Jak Zaimo weryfikuje dane?  (Przeczytany 15336 razy)

Bolek

• Newbie
  • *
Odp: Jak Zaimo weryfikuje dane?
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 07, 2015, 03:06:17 pm »
SZYBKO - to na pewno :)
Ja do Zaimo złożyłem wniosek i w 10 minut dostałem pożyczkę - POLECAM
Tak zgadza się to naprawdę szybka pożyczka .Pożyczkę otrzymałem w przeciągu 30 minut.
Złożenie wniosku zajęło 10 minut, zaproponowali mi mniejszą kwotę od oczekiwanej, ale przyznali pożyczkę.
Na zaksięgowanie pożyczki w moim Banku czekałem 15 minut.

Ravina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2016, 12:16:11 pm »
Po  prostu  wpisuje sie dane z dowodu  osobistego  jeśli  jest  to pożyczka drogą internetowa i  na taka sie zdecydujemy . Trzeba tez wyrazić zgodę na sprawdzenie w rejestrach  dłużników  i tak  mniej  więcej  wygląda weryfikacja  A jeśli  osobiście udajesz sie do  firmy  to  pewnie działa  to  na podobnych  zasadach  tylko , że wniosek  wypełniasz na miejscu  a nie  przez  internet   .

Kostek11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 20, 2016, 01:21:23 pm »
Tak  jak  napisane juz zostało wyżej   tak  to podobno  wygląda  .  Chyba wszystkie firmy  takie jak  chwilówki  własnie podobnie weryfikują dane  . Czasem  tez trzeba przelać jeden  grosz na konto  firmy  w jakiej  bierzemy pożyczkę w celu  własnie weryfikacji  . Spotkałem  sie z tym  wiele razy  w chwilówkach  w jakich  brałem pożyczkę .
A czy  w Zaimo tez tak  jest  ??? Bo  nie wiem jakoś  nie zwróciłem  uwagi  na to .

reba

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 19, 2016, 02:50:22 pm »
Przecież pytanie nie brzmiało czy Zaimo weryfikuje dane tylko w jaki sposób.... a to jest moim zdaniem znacząca różnica, po co więc od razu się tak wzburzać skoro po prostu wystarczy czytać ze zrozumieniem i odpowiedź na pytanie jeśli oczywiście jest się zorientowanym w temacie i można się wypowiedzieć. Pozdrawiam:)

pikus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2016, 03:22:36 pm »
Całej weryfikacji dokonać można posiadając dane z dowodu albo po prostu skan tego dokumentu, nie wiem dokładnie czy wypełnia się w formularzu czy wymagają ksera dokumentu ale dowód jest podstawą wszędzie. Idąc nawet do urzędu żeby odebrać zaświadczenie czy złożyć jakiś wniosek trzeba się, że tak to określę wylegitymować.

kolega

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 09, 2016, 09:05:18 am »
Jak w każdej firmie pożyczkowej, banku, urzędzie czy jakiejkolwiek instytucji publicznej czy prywatnej gdzie chcemy cokolwiek załatwić to weryfikują człowieka przede wszystkim na podstawie aktualnego dowodu osobistego. Dosłownie wszędzie dowód osobisty, a poza tym to takie firmy maja zapewne jakieś swoje bazy, w tym także chyba sprawdzają BIK.

krysia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 15, 2016, 02:54:14 pm »
Jakby nie weryfikowali wiadome jest, że jakoś muszą żeby chociażby ktoś nie popełnił oszustwa na czyjeś nazwisko więc to akurat dobrze, że sprawdzają. Niemniej najważniejsze moim zdaniem jest to, że wniosek jest rozpatrywany bardzo szybko a w przypadku pozytywnej oceny pożyczka pojawia się błyskawicznie na koncie.

Dariusz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 29, 2016, 08:06:33 pm »
A jest coś takiego w niektórych parabankach, że żeby dostać pożyczkę trzeba im najpierw przelać na konto jakąś symboliczną kwotę, rozchodzi się dosłownie o grosze i również w ten sposób weryfikują dane pożyczkobiorcy. Czy takie coś funkcjonuje również w Zaimo, a właściwie to już Monedo czy nie? Nie mogę natrafić na taką informację nigdzie.

Eklerek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 15, 2016, 02:37:35 pm »
@Dariusz tak  było  coś takiego . Nie pamiętam  dokładnie w jakich  parabankach  ale tak  niektóre weryfikowały  dane  . Jak  dobrze pamiętam  to  trzeba było  przelać  1 gr na konto  firmy . Czytałem  na stronie , że  w Monedo  now jest  coś  takiego  jak  przelew weryfikacyjny  -ale nie zagłębiałem  się w to  i szczerze nie wiem  dokładnie na czym  to polega . Musiał  byś sobie doczytać  o co  to  chodzi  z tym  przelewem  weryfikacyjnym  .

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 23, 2016, 08:10:34 pm »
Zawsze każda taka firma czy  inna pożyczkowa weryfikuje klienta  .
No  bo  inaczej  jaki  by  miało  sens to  wszystko ? :D
Musza to  sprawdzić  . Zazwyczaj  kończy  się na dowodzie osobistym  jeśli  chodzi  o  takie chwilówki  jak  kiedyś  Zaimo  . Jest  to  prosty  sposób  i  wygodny  dla klienta tak  jak  i  dla firmy  moim zdaniem .
A z tym przelewem  1 gr  to  nie wiem  czy  na tej  podstawie dokonują weryfikacji .

mariusz76

• Newbie
  • *
    • http://e-pozyczkipozabankowe.pl/
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 23, 2017, 10:55:59 am »
Mam wrażenie, że Zaimo ostatnio jakoś podupadło... Jak Wam się wydaje?
Zawsze przeglądam ranking pożyczek pozabankowych na e-pozyczkipozabankowe.pl i wiem, jaką pożyczkę brać w danym momencie.