Autor Wątek: Kredyt gotówkowy w Getin Banku  (Przeczytany 7748 razy)

penelopa

• Newbie
  • *
Kredyt gotówkowy w Getin Banku
« dnia: Styczeń 09, 2015, 09:37:09 am »
Czy warto skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w Getin Banku? Chciałabym również wiedzieć jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać taki kredyt. Czy Getin Bank jest bardzo rygorystyczny przy wydawaniu decyzji o przyznaniu klientowi kredytu gotówkowego?

maniek

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt gotówkowy w Getin Banku
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2015, 05:50:30 pm »
W Getin Banku można pożyczyć nawet do 200 tys. zł., przy czym raty kredytu są dopasowane do możliwości klienta, a okres kredytowania może trwać aż 8 lat. Podobno Getin bardzo szybko udziela informacji o tym, czy kredyt został przyznany i szybko przelewa pieniądze na konto. Myślę więc, że warto wziąć u nich kredyt.

david

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2015, 12:17:34 pm »
w Getin można wziąć kredyt w wysokości nawet 200.000 zł. jakie są warunki jego otrzymania? musisz mieć polskie obywatelstwo (jak jesteś cudzoziemcem to musisz posiadać kartę pobytu lub dowód osobisty zagraniczny) i udokumentowane źródło dochodów. oczywiście nie jest powiedziane, że otrzymasz kredyt jak spełniasz te dwa warunki. jak bank uzna, że za mało zarabiasz to po prostu nie przyzna Ci kredytu.

jamesbond

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2015, 03:06:48 pm »
W Getin Banku można starać się o kredyt gotówkowy w wysokości nawet 200 000 zł. Jednak żeby dostać nawet najmniejszy kredyt z Getin trzeba mieć naprawdę dobrą zdolność kredytową i zarobki na odpowiednim poziomie. Z tej oferty można też skorzystać ze współmałżonkiem albo z osobą zameldowaną pod tym samym adresem (jeśli prowadzi się wspólnie gospodarstwo domowe).

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2015, 01:40:13 pm »
Czy warto skorzystać z oferty kredytu gotówkowego w Getin Banku? Chciałabym również wiedzieć jakie warunki trzeba spełnić, żeby otrzymać taki kredyt. Czy Getin Bank jest bardzo rygorystyczny przy wydawaniu decyzji o przyznaniu klientowi kredytu gotówkowego?
ja mam kredyt w tym Banku i warunki są naprawdę dobre
Niskie koszty i szybko pieniądze na konto mi dotarły z tego kredytu - POLECAM

roland

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 13, 2015, 10:29:33 am »
Tutaj macie wszystkie szczegóły http://pozyczki-opinie.pl/forum/pozyczki-i-kredyty-w-getin-banku/opinie-klientow-o-kredycie-gotowkowym-w-getin-banku/
Polecam sobie sprawdzić bo macie tam sporo opinii tych pozytywnych i negatywnych.

kokos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2015, 12:13:41 pm »
Kredyt gotówkowy w getin banku to dobre rozwiązanie jeśli chcemy pożyczyć pieniądze. Pomocne przy zaciąganiu kredytów są kalkulatory kredytowe które po uzupełnieniu formularza pokazują w jakim banku dostaniemy najlepszy dla siebie kredyt.

pozyczkasa.pl

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 01, 2015, 09:01:06 pm »
geitn bank jest ostatnim bankiem jaki powinno się odwiedzić jeśli chcemy wziąć gotówkę. Jest drogi - spora prowizja, maksymalne oprocentowanie i spore ubezpieczenie. Ubezpieczenie też przyznawane jest na rok co pogarsza ofertę.
zdecydowanie lepiej poszukać tanszego banku. jednak czasami to ostateczność bo  na pewno łatwiej o kredyt.

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2015, 03:06:17 pm »
Może i warto skorzystac ale Getin bank jak dla mnie jest zbyt drogim bankiem. Co prawda nie korzystałam nigdy z żadnej jego oferty . Tylko dlatego, że nigdy nie byłąm przekonana co do tego banku. Najlepiej porównaj sobie oferty w Getin banku do innych ofert w innych bankach .

Kora

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 19, 2015, 04:27:01 pm »
Warunki jakie trzeba spełniać sprawdź sobie na stronie banku . Tam powinny być wszelkie informacje na ten temat.
Osobiście nie korzystałam z żadnej pożyczki  w tym banku ale znajoma ma tam pożyczke od jakiegoś czasu. To dostała ją bez większych  problemow.

festbeer

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2015, 10:10:29 am »
Podobno kredyt gotówkowy w Getin Banku się opłaca. Można znaleźć wiele pochlebnych opinii na temat tego kredytu. Sporo osób go poleca i cieszy się on sporą popularnością wśród klietów/kredytoiorców.

Bornej

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 30, 2016, 02:52:43 pm »
Podobno kredyt gotówkowy w Getin Banku się opłaca. Można znaleźć wiele pochlebnych opinii na temat tego kredytu. Sporo osób go poleca i cieszy się on sporą popularnością wśród klietów/kredytoiorców.
Słyszałem  bardzo podobnie  ,  że ten  kredyt  się opłaca.
Ze strony  znajomych  mam takie informacje - którzy  z niego  korzystali  . Na różnych  stronach  internetowych  tez można znaleźć  wiele opini  na temat  kredytów  i pożyczek  w getin banku  - można sobie poczytać    nie tylko  opinie ale także dowiedzieć  sie rożnych  ciekawostek . Dlatego  myślę ,że warto  sobie poszukać taki  stron  i poczytać  .
Na tym  forum też mamy  sporo  informacji  ale zawsze można je poszerzyć  ;)

Balinka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 04, 2018, 05:00:31 pm »
Hej, ponawiam temat. Przeglądałem ostatnio oferty i zacząłem sie zastanawiać, czy to czasem nie jest słaba oferta... orientuje się ktoś, czy obecnie (2018) opłaca się w Getin Banku?
Zobacz i przekonaj się, że depilacja laserem w Gdańsku to dobry wybór.