Autor Wątek: Czy można szybko dostać kredyt gotówkowy w Banku BPH?  (Przeczytany 7050 razy)

daria

• Newbie
  • *
Czy można szybko dostać kredyt gotówkowy w Banku BPH?
« dnia: Styczeń 09, 2015, 10:37:41 am »
Słyszałam, że w BPH udzielają szybkich kredytów przy minimum formalności. Czy jest to prawdą? Czy dotyczy to wszystkich kredytów, czy tylko wybranych? Można złożyć wniosek online o taki kredyt czy trzeba pójść osobiście do banku? Jak w rzeczywistości wygląda to minimum formalności?

maniek

• Newbie
  • *
Odp: Czy można szybko dostać kredyt gotówkowy w Banku BPH?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2015, 06:17:08 pm »
W tym banku jest coś takiego jak kredyt gotówkowy z szybką wstępną decyzją kredytową. Ta oferta dotyczy kredytów od 1.000 do 150.000 zł. Ten kredyt można wziąć na dowolny cel. Jednak to nie tyle kredyt jest szybko udzielany tylko szybko zapada wstępna decyzja - już już podczas pierwszej rozmowy z pracownikiem banku lub online na stronie banku. A ile trwa zanim dostanie się przelew na swoje konto to tego nie wiem.

patrycja88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2015, 02:11:04 pm »
Można tam dostać szybki kredyt to prawda. Ale trzeba uważać na BPH bo oni też są szybcy...  jak spóźnisz się jeden dzień z ratą to od razu naliczają ci karne odsetki! Ciężko też się dogadać z pracownikami tego banku. Jak się spóźniasz z ratą to od razu do ciebie dzwonią, a jak czegoś ty potrzebujesz to znikąd nie masz pomocy >:(

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 19, 2015, 01:16:56 pm »
Tak, ja dostałem taki kredyt w tym Banku na konto w jakieś 15 minut także można powiedzieć, że udzielają takich kredytów od ręki.
Polecam wam się tym zainteresować.

kokos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 27, 2015, 11:23:50 am »
Tak to już jest z tymi bankami, niskie kredyty wpłacają może i szybko, ale na te większe z pewnością trzeba troche poczekać i na pewno nie są od ręki. Kolega jak brał kredyt w wysokości 90 tyś zł, to na przelew czekał około miesiąca.

kondrat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 05, 2015, 01:24:30 am »
Pewnie, że tak. Najłatwiejszy sposób na otrzymanie szybkiego kredytu gotówkowego w banku bph jest droga online. Wystarczy skorzystać z kalkulatorów kredytowych wypełnić wszystkie niezbędne pola złożyć wstępny wniosek i jeszcze tego samego dnia odzwonią do was z pełną ofertą kredytową. Polecam.

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2015, 02:50:25 pm »
A ile trwa cała procedura dostania kredytu? Razem z formalnosciami i ze wszystkim? Bo czytałam własnie , że można dostac tam szybko kredyt ale jak czytałam opinie to byly rozne . Jedni przyznali , że trwało to dosc szybko ale byly osoby co pisały , że nie polecaja bo wcale to nie prawda , że tak szybko można dostac kredyt w tym banku . I juz sama nie wiem jak to w koncu jest.

Benek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 18, 2015, 06:50:17 pm »
Też słyszałąm o tym kredycie od znajomego bo korzystał włąsnie z niego . I faktycznie mowił ,że naprawde
farmalnosci nie ma dużo . On akurat brał osobiscie kredyt w tym banku ale wydaje mi sie , że drogą internetową też
chyba można złożyc wniosek.

Laurek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 10, 2016, 04:10:29 pm »
Od czego  tak  naprawdę zależy szybkość  w udzielaniu  kredytów bankowych  ?
Kiedyś  myślałem  , że od dostarczenia dokumentów  itp...
Ale miałem  rożne sytuacje w rożnych  bankach  . Pomimo dostarczenia wszystkich  dokumentów  od razu  czas oczekiwania różnił  sie  .
 ?więc to  chyba po prostu to  zależy  od "widzi  mi sie banku  " ,
Bo  sami  tego  procesu  nie możemy  raczej  przyspieszyć  jeśli  zrobiliśmy  wszystko  z naszej  strony  co  było  możliwe  .

adam22

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 11, 2018, 08:54:34 am »
Z tego co wiem to Bank BPH już nie istnieje. Jak mnie pamieć nie myli to w 2017 roku przejął ich Alior Bank.