Autor Wątek: Czy pożyczał ktoś kolejne pożyczki w VIVUSie?  (Przeczytany 15432 razy)

Vigor

• Newbie
  • *
Odp: Czy pożyczał ktoś kolejne pożyczki w VIVUSie?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 18, 2016, 11:58:16 am »
Kolejna pożyczka w vivusie nie wiąże sie z dużymi  kosztami .
Możesz śmiało  brać kolejna pożyczkę w tej  firmie jeśli  potrzebujesz gotówki  i  naprawdę dużo  cie to nie będzie kosztowało. Jest to  bardzo  dobra  i  uczciwa firma  .
 No  i co  najważniejsze tanio udzielają pożyczek  a pierwsza jest  zupełnie za darmo ! :)

Detka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 18, 2016, 12:27:09 pm »
Jak  wygląda sprawa z kolejnymi  kosztami  pożyczki w vivusie sprawdź na ich  stronie  .
Ja korzystałam tylko z tej  pierwszej darmowej  pożyczki  . Ale często  klienci  decydują się na kolejne pożyczki  w tej  firmie . Tak  czytałam  w opiniach  . Stąd tez wiem  ,  że koszty  kolejnych  pożyczek  nie są duże  .  Gdyby  były za wysokie to  ludzie tak  chętnie by  z niej  nie korzystali  kolejny  raz  :)

ferdek120

• Newbie
  • *
    • kalkulator chwilówek
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 26, 2016, 06:45:00 pm »
Dokładnie, generalnie najlepiej korzystać z darmowych pożyczek, jest teraz tyle tych firm, że naprawdę nie ma co brać drugiej u jednego pożyczkodawcy i narażać się na koszty.

Nemonika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 30, 2016, 02:59:30 pm »
Ja tylko z darmowych korzystam. Ostatnio całkiem sporo tych firm powyrastało, a konkurencja zrobiła swoje, na korzyść klienta.

ajcia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 09, 2016, 09:49:58 am »
Ja kilkakrotnie korzystałam z pożyczek vivusa, nie tylko tej pierwszej, darmowej:) byłam zadowolona, dla mnie koszty porównywalne jak w innych chwilówkach a tutaj mam firmę pewną i sprawdzoną, działającą na rynku juz jakiś dłuższy czas. Co do stwierdzenia, że najlepiej brać wszędzie pierwsze pożyczki bo wychodzi tanio to nie do końca się zgodzę bo czasem potrzebna jest większa kwota a pierwsza chwilówka, ta darmowa albo o bardzo symbolicznych kwotach jest ograniczona.

Erni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 27, 2016, 03:45:05 pm »
Mi się wydaje w ogóle bez sensu branie drugiej pożyczki w tej samej firmie, lepiej wybrać inną z pierwszą gratisową. Jak ktoś systematycznie potrzebuje to lepiej sobie kartę wyrobić, a na większe kwoty to się już nie opłaca w ogóle, bo koszty olbrzymie. Vivus nie ma jakichś najwyższych w porównaniu z innymi, ale i tak wg. mnie to się nie opłaca.
Dlaczego  bez sensu ?
 Ja korzystałem  z drugiej pożyczki  w vivusie i powiem  , że dostałem  naprawdę dobra ofertę. Sami  mi  wysłali  propozycje i  za jakiś  czas  z niej  skorzystałem  jak  potrzebowałem  . Nie uważam  , że to  bez sensu  .
 Była to  już sprawdzona firma przeze mnie i  przy  pierwszej pożyczce  było  wszystko w porządku  wiec  czemu  miałem  nie skorzystać  z drugiej  .

Henio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 27, 2016, 07:43:48 pm »
Każdy  by  chciał  żeby  pożyczki  były  darmowe  -  no ale nie ma tak  dobrze . Takie firmy  tez musza jakoś zarabiać. Trzeba to  zaakceptować   .
 Co  do  kolejnych  pożyczek  w vivusie uważam  je za tak  samo korzystne jak  i pierwsza  .
 No  co prawda pierwsza jest  za darmo  ale kolejne też maja fajne warunki  i nie drogie koszty .
Brałem  u  nich  pożyczkę trzy  albo  cztery  razy  i  jestem  zadowolony  .
Nie mam  na co  narzekać  naprawdę  .

ambera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 09, 2017, 01:47:11 pm »
Opinie pozytywne jak zawsze o pożyczce vivus :D
A kolejne pożyczki też są ok co do kosztów. Ja miałam dwie. Pierwsza tylko darmowa ale kolejna też mnie nie wyszła drogo. W każdym razie byłą dla mnie opłacalna. W vivusie naprawdę nie zawyżają kosztów dlatego ludzie tak chętnie wybierają akurat pożyczkę u nich.

laki7

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2017, 07:32:22 pm »
ja myslę, że pierwsza pożyczka będzie zawsze najtańsza i to w każdej firmie, bo przecież firmie udzielającej pożyczek zależy na przyciagnięciu do siebie klienta. potem jak ładnie spłacisz pierwszą pożyczkę to druga, czy trzecia pewnie nie będzie o wiele droższa, ale jak narobisz zaległości w spłatach to pewnie tak tanio już nie będzie. ale wszystko zalezy i tak od indywidualnej sytuacji klienta.
Pierwsza pożyczka zawsze wychodzi najtaniej tu masz absolutną racje. Mogę powiedzieć tyle co do firmy vivus opłaca się wziąć kolejna pożyczkę bo też nie jest drogo. Na pewno koszty nie wyjdą jak przy pierwszej pożyczce ale opłaca się. Korzystałem dwa razy z vivusa i dlatego wiem jak to wygląda.
Zgadzam się w stu procentach z wypowiedzią wyżej:)
Pewnie większość się już przekonała, że vivus jest godny skorzystania. 

Marekk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 25, 2017, 12:24:49 pm »
Jest godny skorzystania też tak uważam. Zaufałem tej firmie już dawno i skorzystałem nie tylko z pierwszej darmowej pożyczki ale tez i z kolejnych płatnych pożyczek. I tak są stosunkowo w miarę niskie koszty tych kolejnych pożyczek. Bynajmniej mi wszystko u nich odpowiada i nie mam sie do czego przyczepić.

Mięta

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 29, 2018, 01:54:27 pm »
Mnie się zdaje, że lepiej w takich miejscach pozyczek ne brac, tak jakl w chwilowkach. Poza tym w ogole z pozyczkami trzeba bardzo uwazac. Mam znajomego ktory podzyrowal kredyt koledze a on wyjechal i juz nie wrocil i on teraz ta pozyczke musi splacac.
Całkiem nowy sposób na gładkie ciało dzięki depilacji laserem nowej technologii.

stan

• Newbie
  • *
    • alepozyczka.com
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 08, 2018, 05:41:05 am »
W tej chwili pierwsza, darmowa pożyczka w Vivus może być zaciągnięta do kwoty 3000 złotych. Drugą pożyczkę dostanie się na kwotę do 7500 PLN. Oczywiście trzeba w tym przypadku liczyć się z opłatami - pożyczając 7500 na 30 dni trzeba będzie oddać 9000.