Autor Wątek: Pożyczka na zakup mieszkania - gdzie tania pożyczka 2016  (Przeczytany 3775 razy)

Agata

• Newbie
  • *
Pożyczka na zakup mieszkania - gdzie tania pożyczka 2016
« dnia: Luty 26, 2016, 09:22:00 am »
Potrzebna mi tania pożyczka na zakup mieszkania - czytałem ostatnio dużo o inwestycje w nieruchomości i trafiło mi się - moja sąsiadka chcę  tanio sprzedać mieszkanie 70 m/2 , 3 pokoje, dobry stan za 140 000 złotych - część mam swojego wkładu ale na resztę jakieś 80 000 muszę wziąć pożyczkę - gdzie taką pożyczkę dostanę?

Nemonika

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka na zakup mieszkania - gdzie tania pożyczka 2016
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2016, 01:51:28 pm »
To już chyba kredyt tylko, to są już spore pieniądze, warto porównać oferty banków, pochodzić popytać.

Porto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2016, 11:09:18 pm »
O ile mi wiadomo, pożyczkę można wziąć na konkretny cel - np. remont i wydaje mi się, że to są dziesięciokrotnie mniejsze kwoty, a i tak poleciłbym po prostu kredyt gotówkowy - a w takim akredo, można sprawdzić czy się dostanie w kilku bankach na raz i to konkretną ofertę, ale to tak off the topic.

Na mieszkanie kredyt mieszkaniowy trzeba wziąć pod hipotekę mieszkania i z wkładem własnym. Jak wkładu własnego brak, trzeba się zgłosić po MDM - mieszkanie dla młodych, ale ponoć już w tym roku pieniądze na ten program się skończyły.

Teerawut

• Newbie
  • *
    • sbobet
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 30, 2017, 10:07:13 am »
Ma dużo czasu, aby się wyzdrowieć.

Tensjio876

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2017, 07:26:01 pm »
Może https://monebay.pl/? Na stronie znajdziesz kalkulator, dzięki któremu szybko obliczysz ile wyniesie Cię rata pożyczki.

koncept

• Newbie
  • *
    • chwilówki ratalne
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2018, 07:02:03 pm »
Myślę że najlepiej udać się do profesjonalnego doradcy a nie szukać informacji w Internecie. Dla każdego będą dobre inne warunki.

Krystian443

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2019, 10:02:00 am »
Teraz wszędzie jest bardzo dużo dobrych pożyczek na zakup mieszkania.Sam ostatnio zastanawiam się nad pożyczką.