Autor Wątek: Kredyt gotówkowy w Alior Banku - koszty, oprocentiowanie opinie i oceny klientów  (Przeczytany 18857 razy)

toskanik

• Newbie
  • *
    • http://hemoroidy-odbytu.pl/co-stosowac-na-hemoroidy-odbytu/
Ja polecam tylko Alior Bank - mają bardzo ciekawą ofertę, korzystne oprocentowanie. Oprocentowanie na 200 000 zł jest chyba podobne.

Yourkus

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt gotówkowy w Alior Banku - koszty, oprocentiowanie opinie i oceny klientów
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 18, 2017, 10:48:55 pm »
No  może i  jest  znany w ostatnim  czasie  kredyt  w Alior Banku  ...
Ale trzeba sobie odpowiedzieć na jedno  zasadnicze pytanie ..a wiec czy  znany  oznacza dobry?
Absolutnie nie twierdze , że kredyt  w Aliorze jest  złym  kredytem  bo sama  korzystałam  kiedyś z usług  tego  banku  i  nie mam zastrzeżeń  . Tylko zanim  zdecydujemy  sie na jakiś kredyt trzeba brać pod uwagę wszystkie jego  aspekty .
Tak  przynajmniej  mi się  wydaje ;)
Znany nie zawsze oznacza dobry ;) Ale co do kredytu w Alior banku to nie mam wątpliwości, że jest to świetny kredyt.
Bo sam go miałem i wiem, że to najlepszy kredyt jaki mogłem wybrać. Ja mam ogromne zaufanie do tego banku. Konto też u nich posiadam. Nigdy mnie nie zawiedli, dlatego jak potrzebuje jakiegoś kredytu to najpierw konsultuje to z Alior bankiem a oni przedstawiają mi ofertę. Jak jest korzystna to po co mam szukać innej. 

ambera

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt gotówkowy w Alior Banku - koszty, oprocentiowanie opinie i oceny klientów
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 07, 2017, 10:27:19 pm »
Ile tu pozytywnych opinii o kredycie gotówkowym w Alior banku. Ale widziałam ofertę i gdybym nie miała już jednego kredytu to zapewne zdecydowałabym się na ten. Widziałam przykładowe koszty takiego kredytu gotówkowego oferowane przez Alior bank i jestem pod wielkim wrażeniem, że to tak korzystnie wszystko wygląda. W niedalekiej przyszłości skorzystam na pewno.

solia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:32:09 pm »
Skoro kredyt dobry to i opinie też są dobre:) Takie wnioski mi sie nasuwają. Chociaż dawno nie odwiedzałam strony Alior banku i nie pamiętam co tam mają ciekawego. Więc może warto coś napisać o obecnych warunkach tego kredytu. Z pewnością znajdzie się ktoś kto korzystał nie dawno albo ma w planach i orientuję sie na bieżąco w tym kredycie. Piszcie jak coś wiecie przyda się też innym zainteresowanym.  ;)

Olga1981

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 18, 2018, 01:57:15 pm »
Wszystkim cześć, korzystałem usługami Alior Banku. Uczciwie mówiąc niezbyt zadowolony, personel jest dosyć mimo wszystko brutalny i decyzje przyjmują bardzo długo. Toż rozstrzygnął dla się korzystać tym - https://binixo.pl/chwilowka-od-reki/
Tu bardzo wygodna forma zapotrzebowania i koszty przelewają już za 10 minut, rekomenduję, tak jak sam im korzystał)

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #34 dnia: Październik 18, 2018, 01:57:15 pm »