Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny Alior Bank OPINIE  (Przeczytany 3439 razy)

Agata

• Newbie
  • *
Kredyt konsolidacyjny Alior Bank OPINIE
« dnia: Wrzesień 12, 2015, 09:44:56 pm »
Jakie macie opinie o kredycie konsolidacyjnym w Alior Banku?
Potrzebuje skonsolidować swoje 2 kredyty i proszę o opinie na temat tego Banku -  z góry dziękuję.

Patrycja

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny Alior Bank OPINIE
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2016, 04:54:31 pm »
W przypadku kilku zadłużeń taki kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiazanie  . W Alior banku nawet opłacalny jest  ten  kredyt .Kredyty konsolidacyjne cieszą się sporym zainteresowaniem osób nadmiernie zadłużonych. Trudno się dziwić, po otrzymaniu takiego kredytu zamiast kilku rat płacimy tylko jedną, czasami nawet niższą od sumy poprzednich zobowiązań.
Ma on tez jednak swoje wady  przeważnie mało atrakcyjne oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego oraz wydłużony okres spłaty długów-tak to wyglada w każdym banku  jeśli decydujemy sie na kredyt tego typu .

Luki

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2016, 06:49:58 pm »
Nie korzystałem  osobiście z tego kredytu  konsolidacyjnego  . Ale od znajomych  wiem  , że jest  opłacalny i  oferta naprawdę dobra  . Dużo  czytałem  o kredycie konsolidacyjnym w Alior banku  i też powiem szczerze  , że naprawdę warunki  są interesujące  ,  dużo  pozytywnych  opinii ze strony klientów. Więc chyba warto  skorzystać z tego  kredytu :)
Osobiście też rozważam  taką decyzje i coraz bardziej  jestem  przekonany  na TAK  :)

Yourkus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2017, 11:24:11 pm »
Kredyt konsolidacyjny to naprawdę wygodne rozwiązanie jeśli chcemy sobie ułatwić spłacanie i zamienić kilka rat na jedną.
Tylko, że nie każdy ma chyba szanse na taka opcję. Ale jak tylko jest taka możliwość to warto z niej skorzystać. Wiem to z doświadczenia. W moim przypadku taka zamiana i spłacanie jednej raty a nie kilku wiele ułatwiła i polepszyła moją sytuacje.
Warto to przemyśleć. W Alior banku taki kredyt jest na bardzo wygodnych warunkach.

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:13:04 pm »
Jakie macie opinie o kredycie konsolidacyjnym w Alior Banku?
Potrzebuje skonsolidować swoje 2 kredyty i proszę o opinie na temat tego Banku -  z góry dziękuję.
Jeśli potrzebujesz skonsolidować kredyty to Alior bank będzie genialnym rozwiązaniem. Szczerze to chyba jest jedna z lepszych ofert. Sprawdzałem nawet w rankingach i Alior bank jest na bardzo dobrej pozycji. Warto też zwrócić uwagę na koszty kredytu konsolidacyjnego w
alior banku, które są naprawdę nie za duże. Taka konsolidacja sprawdza się w wielu przypadkach!

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:13:04 pm »

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2017, 03:07:12 pm »
Zauważyłem, że dużo osób wybiera kredyt konsolidacyjny w Alior banku.
Gdybym potrzebował skonsolidować kredyty to być może też bym wybrał Alior bank.
Jestem przekonany, że to sie opłaca. Bo skąd by sie wzięły te wszystkie pozytywne opinie? :D
Sprawdziłem ten bank ale biorąc inny kredyt. Opinia moja nadal pozostaje niezmienna-czyli pozytywna.   

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:02:26 pm »
Też z innych kredytów w Alior banku korzystałem. Natomiast z konsolidacyjnego jeszcze nie maiłem okazji, że tak napisze.
Ale co do warunku najnowszej oferty jestem pozytywnie nastawiony. Bardzo mi sie podoba.
I zaskakują mnie coraz częściej swoimi świetnymi ofertami.
Na pewno wypróbuje ten kredyt jeśli będę potrzebował skonsolidować swoje zobowiązania. Być może to już nawet nie długo. 

Becia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2017, 12:33:39 pm »
Też z innych kredytów w Alior banku korzystałem. Natomiast z konsolidacyjnego jeszcze nie maiłem okazji, że tak napisze.
Ale co do warunku najnowszej oferty jestem pozytywnie nastawiony. Bardzo mi sie podoba.
I zaskakują mnie coraz częściej swoimi świetnymi ofertami.
Na pewno wypróbuje ten kredyt jeśli będę potrzebował skonsolidować swoje zobowiązania. Być może to już nawet nie długo.
Warto wypróbować!!!
Jak będziesz potrzebował kredytu konsolidacyjnego to koniecznie sprawdź ten w Alior. Po co szukać jak mamy taki dobry kredyt konsolidacyjny w tym banku ;) Fajne też jest właśnie to, że co jakiś czas starają sie ulepszać swoje oferty. Mi bardzo podoba sie jak funkcjonuje Alior bank.
Zawsze też chętnie służą pomocą jeśli chodzi o obsługę-to też jest dla mnie ważne.

Monica

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2017, 10:16:16 pm »
Własnej opinii jeszcze nie mam o kredycie konsolidacyjnym w Alior banku. Dlatego czytam i sprawdzam opinię innych klientów. i coraz bardziej mnie one przekonują do skorzystania bo jak nie trudno zauważyć większość poleca kredyt w Alior. Bardzo mnie to cieszy. Sprawdzę jeszcze kilka informacji i być może skorzystam z tego kredytu. Podoba mi się  ;)

elee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 29, 2017, 01:50:29 pm »
Opinie o kredycie konsolidacyjnym w Alior banku są dobre macie racje ale nie ma też co sie ograniczac tylko do jednej oferty. Ta w Alior jest dobra ale należało by sprawdzić też inne nawet dla samego porównania. Bo czasem można znaleźć jeszcze lepszą ofertę. Chyba, że ktoś sie uprze przy tej jednej i nie chce już szukać innych ani sprawdzać  :)

tango

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2018, 01:23:55 pm »
Moim zdaniem najlepiej sprawdzić wiele ofert, zanim coś wybierzemy, ponieważ czasem możemy trafić na jakąś "promocję", czy coś w ten deseń i dostaniemy kredyt na znacznie lepszych warunkach niż zwykle :)