Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki w Alior Banku  (Przeczytany 2982 razy)

potrzebujacy

• Newbie
  • *
Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki w Alior Banku
« dnia: Lipiec 17, 2015, 09:46:01 am »
Czy Alior Bank ma kredyt konsolidacyjne bez hipoteki?
Jesli ktos sie orientuje to bardzo proszę o informacje na ten temat - z  góry dziękuję...

juni

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny bez hipoteki w Alior Banku
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2015, 09:55:08 pm »
Nie jest wymogiem, aby biorąc kredyt konsolidacyjny, zastawiać pod niego hipotek, zwłaszcza jeśli nie jest to duży kredyt. Myślę, że najwięcej informacji udzieli Ci konsultant lub pracownik placówki banku, ale wydaje mi się, że tak jest.

Evan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 12, 2016, 02:19:43 pm »
Czy Alior Bank ma kredyt konsolidacyjne bez hipoteki?
Jesli ktos sie orientuje to bardzo proszę o informacje na ten temat - z  góry dziękuję...
Wydaje mi się, że jak najbardziej. przecie\z nie zawsze trzeba zastawiać hipotekę pod to, żeby wziąć kredyt. No chyba, że kredyty, które chcesz skonsolidować są bardzo duże i bank w ten sposób chce się zabezpieczyć. Ale myślę, ze jeżeli masz jakieś drobne kredyty do konsolidacji to nie ma koniecznosci, zeby zastawiac hipotekę. A jeśli jest potrzebne coś pod zastaw to moze np warto wziac pod uwagę zastaw sammochodu?

Luki

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 05, 2016, 06:43:44 pm »
Pewności  nie mam ale wydaje mi się tak  jak pisali  moi poprzednicy  , że nie jest  to  konieczne i można wziąć tam  kredyt konsolidacyjny  bez hipoteki . Pot pytam jeszcze znajomych co  maja tam kredyt  jak to  wygląda ale nie przypominam sobie żeby  coś wspominali  o hipotece ...
Może na stronie Alior banku  tez będą jakieś informacje na ten temat . Warto  sprawdzić  .

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:27:38 pm »
Z najnowszych informacji wiem, że ten kredyt konsolidacyjny jest bardzo opłacalny.
-łatwiejsza spłata pożyczki dzięki obniżce oprocentowania aż o 30%
-oferta dla Klientów regularnie spłacających pożyczki z dobrą historią kredytową
-maksymalna kwota: 200 tys zł.
A informacje na temat hipoteki przy takim kredycie najlepiej uzyskać w banku lub u konsultanta.

Pożyczki opinie forum - opinie o firmach pożyczkowych

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2017, 04:27:38 pm »

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2017, 12:25:00 pm »
Informacje uzyskane u konsultanta bankowego są chyba najlepszym i najwiarygodniejszym źródłem. I jeśli ktoś myśli poważnie o takim kredycie konsolidacyjnym to warto tam się zwrócić z wszelkimi pytaniami. Chociaż mnie tez się wydaje, że przy niewielkich kredytach konsolidacyjnych zabezpieczenie hipoteczne nie będzie wymagane. Ale najlepiej to sprawdzić jeszcze i się upewnić.

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2017, 08:15:43 pm »
Informacje uzyskane u konsultanta bankowego są chyba najlepszym i najwiarygodniejszym źródłem. I jeśli ktoś myśli poważnie o takim kredycie konsolidacyjnym to warto tam się zwrócić z wszelkimi pytaniami. Chociaż mnie tez się wydaje, że przy niewielkich kredytach konsolidacyjnych zabezpieczenie hipoteczne nie będzie wymagane. Ale najlepiej to sprawdzić jeszcze i się upewnić.
I tu w zupełności sie z tobą zgodzę. O pewne sprawy dotyczące kredytu warto zapytać bezpośrednio u źródła. Gdzie są osoby które maja informację na ten temat i tez po ta są aby nam pomóc. A obsługa w alior banku właśnie jest bardzo pomocna i chętnie udzielają informacji interesantom.
Dzwoniłem kilka razy i szybko uzyskałem odpowiedz.

dorian443

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 21, 2017, 10:54:31 am »
a co to za kredyt

drondex

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 08, 2017, 10:53:46 pm »
Raczej nie polecam Alior Banku. Mają wysokie prowizje.

biera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2017, 12:44:04 pm »
Jak tak, to rzeczywiście lipa