Autor Wątek: Kredyt gotówkowy w BPH OPINIE klientów  (Przeczytany 11477 razy)

nikola

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt gotówkowy w BPH OPINIE klientów
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 23, 2016, 01:10:51 pm »
Dlatego według mnie zdecydowanie lepszą opcją są kalkulatory i porównywarki kredytowe. Ja korzystam i mam już parę swoich typów obstawionych, z opinii i różnych artykułów na które się natknęłam na kilku blogach finansowych to wychodzi na to, że to dobre i opłacalne oferty banków. Teraz muszę się zdecydować tylko na jeden i składać wniosek;)

mery

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2016, 10:09:52 am »
Bank BPH ma dobre warunki kredytu gotówkowego, nie wiem jak cała procedura odbywa się w innych bankach bo kredyt mam tylko tutaj ale muszę przyznać, że wszystko dopasowali tak jak chciałam, z wyjaśnieniem różnych niezrozumiałych dla mnie pojęć tez nie było problemu. Spłaca mi się dobrze, dokumentów niestety trochę trzeba wypełnić ale tak jest wszędzie.

issa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 06, 2016, 09:59:40 am »
Odnośnie kredytu gotówkowego w BPH to jak najbardziej polecam. Koszty są na przyzwoitym poziomie, do obsługi i doradztwa względem kredytu nie mam żadnych zastrzeżeń, spłacając raty regularnie nie ma żadnych kosztów dodatkowych, przynajmniej u mnie nic takiego się pojawiło, w przypadku opóźnień w spłacie można się dogadać.

letkowska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 18, 2016, 03:32:48 pm »
Chcę wziąć kredyt gotówkowy na 15 000 zł, czy mógłby mi ktoś choć w przybliżeniu powiedzieć na jaki okres kredytowania da się to rozłożyć i jakie mniej więcej wyjdą miesięczne raty kredytu. Nie jestem klientką tego banku ale gdyby było trzeba mogę założyć u nich konto jeśli miałoby być taniej. Ktoś umie mi podpowiedzieć jakby to miało wyglądać?

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2016, 05:37:48 pm »
Osobiście uważam, że kredyty w banku ak BPH są stosunkowo drogie w porównaniu do innych. Poza tym chyba najlepiej jest, aby posiadać tam już kont. Cociaż podobno formalności załatwia się bardzo szybko - taki  więc są zarówno plusy jak i minusy kredytu gotówowego w PBH
A ja wręcz przeciwnie uważam  ,ten  kredyt za tani . No  ale to  każdy  ocenia według  siebie i  oczywiście masz prawo  uważać  , że ten  kredyt jest  drogi  dla ciebie ;)
Co  do  formalności  to  racja szybciutko  można to  załatwić  . Wiem  bo  brat tydzień temu  wziął  ten  kredyt gotówkowy w BPH . Koszty  tego  kredytu  ja oceniam  na plus  -niskie . Formalności  tez na plus -minimum  i szybko.  Tyle z mojej strony  .

Laurek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2016, 04:19:56 pm »
Opinii  o kredycie gotówkowym w BPH jest  tu  trochę  .
Polecam  też odwiedzić  inne fora tego  typu  gdzie można znaleźć również wiele
opinii  ale także ciekawe informacje dotyczące kredytu  .
Ja już sprawdziłem  prawie wszystko  co  mnie interesowało  w związku  z tym  kredytem  gotówkowym  .

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 14, 2016, 01:00:00 pm »
Nie wiem na mnie ten kredyt gotówkowy  nie robi jakiegoś wielkiego  wrażenia .
Oferta jak każda inna w sumie . Mają dobre warunki - przyznaje .ale co  do  takiego  kredytu  jak  gotówkowy  to  raczej  dla mnie nie robi  wielkiej  różnicy  w jakim  banku  wezmę taki  kredyt...
Dla mnie wszystkie te oferty  są podobne do siebie i nie ma się za bardzo  nad czym zastanawiać   .

Doradca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 06, 2017, 10:01:25 am »
Na chwilę obecnną bank BPH nie oferuje kredytów gotowkowych. Zostal On połączony z Alior Bankiem i razem wspólpracują, W banku BPH zostaly jak się nie mylę tylko kredyty mieszkaniowe, a reszta produktow czyli : konta osobiste oraz oszczędnościowe, karty kredytowe,lokaty, kredyty gotówkowe, rachunki i kredyty firmowe, produkty transakcyjne dla firm, rachunki i fundusze inwestycyjne w Biurze Maklerskim. został przeniesione do alior banku

Godi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 02, 2018, 11:55:51 am »
A jak obecna oferta kredytu gotówkowego w BPH?