Autor Wątek: Pożyczka konsolidacja Bank BPH - OPINIE KLIENTÓW  (Przeczytany 6351 razy)

trapez

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka konsolidacja Bank BPH - OPINIE KLIENTÓW
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 11, 2016, 09:17:50 am »
No to jak promocja do 30.09.2016 to chyba zbyt późno trafiłem na forum....;( jak aktualnie przedstawia się oferta kredytu konsolidacyjnego w tym banku? Stara się ktoś teraz skonsolidować swoje zadłużenie w BPH czy tylko ja się spóźniłem ??? Poszukuje dobrego kredytu, proszę o szczere opinie jak najszybciej;)

albert

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 21, 2016, 12:26:36 pm »
Nie znalazłem niestety na ich stronie żadnych informacji odnośnie opłat, oprocentowania itp. Jedyne co to tyle, że można przenieść kredyty na łączną wartość do 200 000 zł, po resztę trzeba chyba składać wniosek i kontaktować się bankiem, chyba, że ktoś ma jakieś aktualne informacje, którymi chciałby się podzielić na forum.

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2016, 05:26:41 pm »
O  tym  kredycie konsolidacyjnym nie wiem  za wiele   .
Liczę , że właśnie z waszych  wypowiedzi  czegoś się dowiem .  .
Na co warto  zwrócić  szczególna uwagę biorąc  taki  kredyt konsolidacyjny ?
Nie myślałem    o tym  nigdy  ale może jest  coś na co  warto  zwrócić uwagę decydując się na taki  kredyt w BPH ale tez w każdym  innym banku  .

Laurek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2016, 04:25:09 pm »
Ja bym  się zdecydował  na taki  kredyt konsolidacyjny  gdyby  zaszła taka potrzeba -  i  to  nawet w banku  BPH  , bo  ofertę maja dobrą . Myśle, że takie skonsolidowanie pożyczek  czy  kredytu  jest  wygodnym  rozwiązaniem  .
Ja bym wolał płacić  jedną rate  niż  na przykład trzy  czy  więcej   .
No  ale to  każdy  decyduje według  siebie jakie rozwiązanie będzie najlepsze .

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2016, 12:54:01 pm »
Szukając pożyczki   konsolidacyjnego trafiłem  na ofertę banku  BPH .
Wygląda nawet  interesującą .  Poczytałem  trochę waszych  opinii na  jej temat  i są przekonujące .
Nie jest  mi  ona potrzebna na już dlatego jeszcze trochę chciałbym poczytać  o  tej pożyczce  i  dowiedzieć  się jak  najwięcej  .  Jak w bph wygląda taka całą procedura dotycząca pożyczki konsolidacyjnej ?

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2017, 03:23:24 pm »
Szukając pożyczki   konsolidacyjnego trafiłem  na ofertę banku  BPH .
Wygląda nawet  interesującą .  Poczytałem  trochę waszych  opinii na  jej temat  i są przekonujące .
Nie jest  mi  ona potrzebna na już dlatego jeszcze trochę chciałbym poczytać  o  tej pożyczce  i  dowiedzieć  się jak  najwięcej  .  Jak w bph wygląda taka całą procedura dotycząca pożyczki konsolidacyjnej ?
Całą procedurę uzyskania pożyczki konsolidacyjnej w BPH banku znajdziesz na stronie. Trzeba wypełnić wniosek, jakieś dokumenty dostarczyć. Nic trudnego. W razie nie jasności możesz też osobiście w banku złożyć taki wniosek. Tam też odpowiednie osoby udzielą ci odpowiedzi na pytania. Ja wole wnioski wysyłać online jeśli tylko jest taka możliwość ale wybór należy do ciebie. 

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 15, 2017, 12:57:20 pm »
Promocje są przecież co jakis czas więc nie ma co sie martwic, że kogos ominęła i nie zdążył. Bo jak śledze sobie oferty banku bph tą kredytu konsolidacyjnego i innych kredytów to w tym banku dosć często zaobserwowałem promocje. Dlatego trzeba sprawdzać co jakis czas czy nic sie nie zmienia i na pewno uda sie trafić jeśli bedziemy na bieżąco ;) Osobiście uwazam, że nawet bez zadnych promocji ten kredyt konsolidacyjny jest bardzo dobrym kredytem.