Autor Wątek: Czy kredyt hipoteczny/mieszkaniowy w Miilenium jest tani? Jakie OPINIE?  (Przeczytany 10099 razy)

zwierzu

• Newbie
  • *
Odp: Czy kredyt hipoteczny/mieszkaniowy w Miilenium jest tani? Jakie OPINIE?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 06, 2016, 09:47:42 am »
To może jakiś kalkulator kredytowy albo porównywarka na początek??? Ja korzystałem i to całkiem fajne narzędzia, oczywiście decyzji za nikogo nie podejmują ale można się rozeznać w ofertach dość szybko i sprawnie, no i wygodnie bo bez przemieszczania się po różnych bankach, wszystko w jednym miejscu-na monitorze komputera.

azek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 18, 2016, 03:26:21 pm »
Że tani kredyt mieszkaniowy w millenium banku to może trochę za dużo powiedziane, o żadnym kredycie chyba tak powiedzieć się nie da ale moim zdaniem koszty są całkiem atrakcyjne rynkowo. Ja liczyłem sobie w różnych kalkulatorach i millenium wszędzie wychodzi mi dość wysoko bo na drugiej albo trzeciej pozycji, na pewno będzie to jeden z banków do którego złożę wniosek.

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 09, 2016, 04:20:05 pm »
Stosunkowo  do  innych  kredytów można tak  napisać  , że kredyt hipoteczny  w Millenium  jest  tanim  kredytem  .
Obliczałem  kiedyś  za pomocą kalkulatora koszty  (w moim przypadku) takiego  kredytu  hipotecznego . Wyglądało  to  całkiem przyzwoicie pod względem  kosztów  .  Nie wiem  też jak  ktoś  ma na myśli  tani  kredyt hipoteczny  to  jakie koszty  ma na myśli  . Bo  to  też każdy  ocenia  według  siebie -jeden powie , że tani  a dla innego  klienta będzie za drogo .

Laurek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 10, 2016, 03:43:12 pm »
Czytam  te wszystkie opinie i już nie wiem  co  myśleć o tym  kredycie hipotecznym  :-\
Siostra  planuję zaciągnąć  kredyt hipoteczny  w Millenium  i  chciałem  jej  trochę doradzić  ale  nie wiem  jak   bo  też nie orientuje się na tyle w tych  wszystkich kredytach  i ofertach...
A jest  ich  całe mnóstwo...
Doradzicie coś ?

Gabriel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 06, 2017, 10:44:32 am »
<illenium Bank ma bardzo rozbudowaną ofertę kredytów hipotecznych, w zależnście od tego na co chcemy go preznaczyć, dom dzialka mieszkanie remont.Na szczególną uwagę zasluguje kredyt na budowę wlasnego domu, ktory niesie za sobą mnóstwo dodatkowych korzyści
działka stanowi wkład własny, dzięki czemu nie musisz dysponować dodatkowymi środkami w gotówce
podstawą do wyliczenia maksymalnej kwoty kredytu jest przyszła wartość nieruchomości po wykończeniu - możesz uzyskać kredyt do 90% łącznej wartości działki i domu po wybudowaniu i wykończeniu
umożliwiamy finansowanie każdego etapu budowy domu: jednoczesny zakup działki i budowę domu, a także budowę do tzw. „stanu deweloperskiego" lub umożliwiającego częściowy odbiór domu
nie wymagamy faktur za zakupione materiały i wykonane prace
zapewniamy zrefinansowanie poniesionych wcześniej wydatków (środki uzyskane w ten sposób można przeznaczyć na dowolny cel, np. na umeblowanie domu).
* Obniżona marża o 0,5% dla Klientów spełniających poniższe warunki w całym okresie kredytowania:
- są posiadaczami konta osobistego w Banku Millennium na które co miesiąc wpływa wynagrodzenie lub dochód netto oraz
- są użytkownikami karty debetowej do konta w Banku Millennium (wykonają za pomocą karty transakcje na kwotę min 500 PLN miesięcznie).
**Bank może udzielić kredytu bez zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia ryzyka wysokiego LTV do maksymalnej wysokości odpowiadającej 80% wartości nieruchomości proponowanej jako przedmiot zabezpieczenia kredytu (wskaźnik LTV na poziomie nie większym niż 80%). Większa kwota kredytu możliwa jest do uzyskania wyłącznie przy zastosowaniu ww. ubezpieczenia, z zastrzeżeniem, że nie może ona jednak przekroczyć 90% wartości nieruchomości.

KREDYCIK

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2018, 01:53:46 pm »
Na dzień dzisiejszy w ogóle nie polecam. Strasznie zaniżają zdolność kredytową , a dla swoich stałych kilkuletnich już klientów nie dają żadnych zniżek .
Chcesz dowiedzieć się więcej o popękanych naczynkach? Sprawdź to http://zamykamynaczynka.pl/cennik/