Autor Wątek: Millenium Bank kredyt konsolidacyjny OPINIE  (Przeczytany 7276 razy)

adrianna

• Newbie
  • *
Odp: Millenium Bank kredyt konsolidacyjny OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 17, 2016, 12:16:43 pm »
Mam kredyt w Millenium i jak najbardziej polecam;) Moje finanse wreszcie odżyły, wszystko zaczyna wyglądać zdecydowanie lepiej właśnie dzięki temu kredytowi. Koszty względem innych banków, moim zdaniem, są na bardzo atrakcyjnym poziomie więc lepiej długo się nie zastanawiać. Dla mnie kredyt dopasowany;)

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 09, 2016, 04:46:06 pm »
Zgodzę  się z twoja opinia @adrianna .
Masz całkowitą racje . Nie jestem posiadaczem  kredytu  konsolidacyjnego  w Millenium  .
Jednak ofertę  znam  . I  uważam  ją za bardzo  korzystna pod względem  kosztów  i oczywiście nie tylko  .
Ktoś kto potrzebuje kredytu  konsolidacyjnego  to  ten  kredyt w millenium  będzie dobrym  wyborem  .

Laurek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 10, 2016, 03:35:37 pm »
Konsolidacja  kredytów  w Millenium  banku  -czy  to  się opłaca ?
Zastanawiam  sie  czy  w banku  Millenium  kredyt  konsolidacyjny  jest opłacalny  i  na dobrych  warunkach   ?
Tak  z czystej  ciekawości  chciałem  się zorientować  . Patrząc na ofertę to  dużo  mi  nie mówi  . Nie korzystałem  nigdy  z kredytu  konsolidacyjnego  i  nie wiem  czy  jest  on  korzystny  w tym  banku  - a ciekaw jestem  .

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:38:59 am »
Wszystko do przemyślenia i przeanalizowania. Sprawdzał ktoś może jak Millenium wypada na tle innych banków ze swoją ofertą kredytu konsolidacyjnego. Może ktoś korzystał z jakiegoś kalkulatora albo porównywarki i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, albo lepiej jakby ktoś miał link na dobry kalkulator kredytów konsolidacyjnych....
Sprawdzałem.
Millenium wypada całkiem dobrze na tle innych banków. Jest w czołówce jeśli chodzi o kredyty konsolidacyjne jako jedna z lepszych ofert pod kątem kosztów, oprocentowania itp...Co do kalkulatora to nie wiem jaki byłby najlepszy bo rzadko korzystam z kalkulatorów kredytowych. Uważam, że lepiej wysłać formularz i poczekać aż bank się skontaktuje z klientem w celu przedstawienia oferty i poglądowych kosztów. W tedy to jest dokładniejsze.

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2017, 03:13:25 pm »
Kalkulator do obliczenia kosztów kredytu konsolidacyjnego w Millenium znaleźć można zapewne na stronie. Całkiem dobre są te kalkulatory. Ja tam często z nich korzystam. No ale jak kto woli. Wysłanie formularzu tez jest świetnym rozwiązaniem oczywiście. A wracając do kredytu konsolidacyjnego w Millenium to patrząc na warunki też uważam, że są korzystne. Ale tak na oko to większość ofert wydaje nam się dobrych. Jednak wszystko okazuję się z czasem czy to był dobry wybór. Zgadzacie się ze mną?  ;)

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 14, 2017, 07:31:49 pm »
Opinii o kredycie konsolidacyjnym w Millenium banku nie brakuje :D
Dodam i ja swoja. Większość najważniejszych kwestii zostało już napisane jak tak sobie czytam powyższe wypowiedzi. Więc dodam tylko, że konsolidacja w Millenium bardzo się opłaca. Co prawda miałem taki kredyt w millenium kilka lat temu ale warunki tego kredytu do dziś są świetne. A nawet napisałbym,że coraz to lepsze :D

rolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:33:04 pm »
Jest sporo opinii o kredycie konsolidacyjnym w Millenium ale nigdy za wiele. Każdy ma jakieś swoje spostrzeżenia i można dowiedzieć się dzięki temu nowych rzeczy na temat kredytu. Nie zmienia faktu, że niektóre opinie są podobne do siebie. No ale jak kredyt konsolidacyjny jest dobry tak jak ten w mBanku to ciężko tu cos nowego wymyślać:)

Monica

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 18, 2017, 06:02:24 pm »
A jak jest w Millenium z konsolidowanymi kwotami??
Chodzi mi konkretnie o minimalną kwotę od jakiej jest konsolidacja. Bo przypuszczam, że jest taki próg. Ktos kto miał kredyt konsolidacyjny w Millenium pewnie będzie wiedział. Potrzebuje takiej informacji bo moje kredyty które chce skonsolidować nie są za duże.

Rena

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 02, 2018, 10:45:59 pm »
A jak jest w Millenium z konsolidowanymi kwotami??
Chodzi mi konkretnie o minimalną kwotę od jakiej jest konsolidacja. Bo przypuszczam, że jest taki próg. Ktos kto miał kredyt konsolidacyjny w Millenium pewnie będzie wiedział. Potrzebuje takiej informacji bo moje kredyty które chce skonsolidować nie są za duże.
Jeśli chodzi o bank Millenium to czytałam trochę o konsolidacji u nich. Znalazłam informację, że można minimalna kwota jaka można skonsolidować to 20 tysięcy a maksymalna nawet do 150 tysięcy. Dla pewności może zadzwonić na infolinie banku Millenium i zapytać o taką informację a odpowiedz na pewno uzyskasz od razu.