Autor Wątek: Pożyczka Konsolidacyjna  (Przeczytany 5251 razy)

korek

• Newbie
  • *
Pożyczka Konsolidacyjna
« dnia: Styczeń 23, 2015, 12:42:26 pm »
Czy pożyczka konsolidacyjna w Millennium jest korzystna? Podobno ten bank oferuje gwarancję najniższego oprocentowania. Zastanawiam się czy ta deklaracja jest prawdziwa. Jak można wnioskować o taką pożyczkę i jakie warunki należy spełniać by ją otrzymać?

wikusek

• Jr. Member
  • **
    • Forum o kredytach
Odp: Pożyczka Konsolidacyjna
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2015, 09:55:47 am »
No Millenium słynie z tego że ma dobre oferty więc na pewno warto sprawdzić te pożyczkę w tym banku.
Do tego w rankingach Millenium Bank ze swoją konsolidacją ma bardzo dobre pozycje :)

kondrat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 05, 2015, 01:12:42 am »
Polecam sprawdzić kalkulatory kredytowe, są one bardzo pomocne jeśli szukamy pożyczki konsolidacyjnej. Pomogą nam one w podjęciu decyzji i rozwiążą problem w którym banku dostaniemy pożyczkę konsolidacyjną na najbardziej korzystnych warunkach.

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2015, 01:45:26 pm »
Ta oferta pożyczki konsolidacyjnej w Millenium wydaje się byc korzystna. A na jaką kwote chcesz konsolidacje?
JEśli chodzi o to jakie warunki trzeba spelniac aby uzyskac pożyczke konsolidacyjna w tym banu  to na stronie Millenium powinny byc takie informacje.

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 06, 2016, 07:41:18 pm »
Chciałem podzielić się swoją opinią na temat  Millenium, do którego udałem się po informacje dotyczące możliwości konsolidacji pożyczki plus gotówka  .  Nie skorzystałem z niej  ale oferta która została mi przedstawiono  była naprawdę korzystna .
Przede wszystkim bardzo profesjonalna obsługa . W razie jakich  kol wiek pytań pani która mi udzielała informacji chętnie odpowiadała na moje pytania i potrafiła  wszystko  wytłumaczyć w sposób zrozumiały -rzadko kiedy  trafia się na tak  kompetentnych  ludzi  w obsłudze .

Mirek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2016, 02:17:13 pm »
No ciężko  mi powiedzieć czy ta pozyczka konsolidacujna w millenium  jest korzystna . Nie korzystałem ale oferte znam .
Jeśli miałbym to stwierdzicna tej podstawie to dla mnie nie jest opłacalna . Oferta jest  nawet zachęcającą i przekonujaca  -ale znam lepsze oferty kredytów konsolidacyjnych . Dlatego z kredytu  w millenium  bym raczej  nie skorzystał .
Oczywiście inni moga nie zgodzic  sie z moja opinia i uwazać inaczej  , że ten kredyt jest swietny . Na mnie jednak dużego  wrażenie nie robi .
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2016, 02:18:53 pm wysłana przez Mirek »

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 09, 2017, 03:18:32 pm »
No Millenium słynie z tego że ma dobre oferty więc na pewno warto sprawdzić te pożyczkę w tym banku.
Do tego w rankingach Millenium Bank ze swoją konsolidacją ma bardzo dobre pozycje :)
Ale jak dobrze pamiętam to w Millenium od zawsze opłacało się skorzystać z kredytu konsolidacyjnego i nie tylko. Zauważyłem, że klienci często w swoich opiniach o Millenium wspominają o niskich kosztach kredytu.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2017, 07:37:46 pm »
Millenium bank miał zawsze dobrą pozycje ze swoimi kredytami. I jest to dużym plusem dla nich. Bo jak wysoko znajdują się w rankingu to też maja duzo klientów. A z tego c się orientuje kredyt konsolidacyjny w Millenium jest często wybieranym kredytem. Z pozostałych kredytów też chętnie korzystają ludzie.
Ja też z pewnością jeszcze kiedyś chętnie rozpocznę z nimi współprace. Super warunki, super kredyty równa się zadowoleni klienci ;)

rolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:41:10 pm »
Bardzo lubię Millenium bank właśnie ze względu na oferty kredytowe, które są bardzo korzystne tak jak piszecie. Kredyt konsolidacyjny w Millenium również jest bardzo dobry. Sprawdzam czasem co nowego mają w swojej ofercie kredytowej i czy coś się zmieniło i mogę powiedzieć, że kredyt konsolidacyjny to oni maja na wysokim poziomie. Stąd też pewnie taka dobra pozycja.

Monica

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2017, 04:50:45 pm »
Bardzo lubię Millenium bank właśnie ze względu na oferty kredytowe, które są bardzo korzystne tak jak piszecie. Kredyt konsolidacyjny w Millenium również jest bardzo dobry. Sprawdzam czasem co nowego mają w swojej ofercie kredytowej i czy coś się zmieniło i mogę powiedzieć, że kredyt konsolidacyjny to oni maja na wysokim poziomie. Stąd też pewnie taka dobra pozycja.
Jest dobra. Ale czy najlepsza?
W sumie to cięzko tak ocenic, że ta czy inna oferta jest najlepsza bo każdy ma inne wymagania. Milleium ma kredyt na wysokim poziomie masz rację. Ale jak sprawdzałam ranking aktualny to nie znajduja się w pierwszej trójce. Chociaż te rankingi też się zmieniaja co jakiś czas dlatego trzeba uważnie śledzić i sprawdzać tez daty z kiedy jest dany ranking. Bo są tez stare nieaktualne.

Gomideretja

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 21, 2017, 11:34:26 am »
W sieci można znaleźć rankingi banków, które udzielają takich kredytów wraz z informacją o wysokości opłat. Myślę, że warto też skontaktować się z bankiem, w którym mamy już inne zobowiązania. Sama zastanawiam się nad takim kredytem i analizuje wszystkie plusy i minusy takiego rozwiązania. Bardzo pomógł mi ten poradnik - https://erif.pl/baza-wiedzy/konsolidacja-kredytu/ . Myślę, że Was też zaciekawi .