Autor Wątek: Pożyczka pod aktywa?  (Przeczytany 4442 razy)

korek

• Newbie
  • *
Pożyczka pod aktywa?
« dnia: Styczeń 23, 2015, 12:39:57 pm »
Co to jest pożyczka pod aktywa? Znalazłem taką w ofercie banku Millennium. Kto może ją otrzymać i w jakiej wysokości?

Wera

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka pod aktywa?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2015, 01:50:49 pm »
Przyłączam sie do pytania. Bo mam konto w Millenium juz od kilku lat . Ale powiem szczerze , że jeszcze nie słyszałam o takiej pożyczce i nie mam pojęcia na czym ona polega. Jeśli ktos ma takie informacje i wie na jakiej zasadzie działa taka pożyczka to z gory dziękuje za odpowiedz . 

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2016, 08:32:32 pm »
Taka pożyczka pod aktywy przypomina normalna pożyczkę gotówkowa. Z takiej pożyczki  może skorzystać osoba  posiadająca konto osobiste w Banku Millennium oraz dysponująca oszczędnościami w różnych klasach aktywów, które będą stanowić zabezpieczenie pożyczki, przy czym aktywa, które są przedstawiane jako zabezpieczenie mogą należeć do pożyczkobiorcy lub do osoby trzeciej, za jej zgodą. Minimalna kwota pożyczki to  1.000 zł . Jest to całkiem opłacalne według mnie . Resztę informacji bardziej szczegółowych  znajdziesz na stronie internetowej banku.

Oskar11

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2016, 12:00:56 am »
Taka pożyczka pod aktywy przypomina normalna pożyczkę gotówkowa. Z takiej pożyczki  może skorzystać osoba  posiadająca konto osobiste w Banku Millennium oraz dysponująca oszczędnościami w różnych klasach aktywów, które będą stanowić zabezpieczenie pożyczki, przy czym aktywa, które są przedstawiane jako zabezpieczenie mogą należeć do pożyczkobiorcy lub do osoby trzeciej, za jej zgodą. Minimalna kwota pożyczki to  1.000 zł . Jest to całkiem opłacalne według mnie . Resztę informacji bardziej szczegółowych  znajdziesz na stronie internetowej banku.
To bardzo  dobre wyjaśnienie tej  pozyczki pod aktywa. Czyli w sumie wynika z tego , że to prawie to samo co
 zwykła pozyczka . Ale tez kiedys usłyszałem , że bank millenium posiada w swojej ofercie taka własnie pożyczkę
 pod aktywa i zastanawiałem sie co to takiego ? Teraz juz wiem  . Informacje bardzo  przydatne  .
 Może w przyszłości zdecyduje sie na taka własnie pozczke .

Paweł

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2016, 11:04:12 am »
Właśnie tez sie zastanawiałem od jakiegoś czasu  o co tu  chodzi  w tej pozyczce pod aktywa  . Bo zauwazyłem w banku
taką opcje , że est  taka pozyczka . Ale jak do  tej pory nie spotkałem sie wczesnie z taką pożyczką pod aktywa. Tu sie troche dowiedziałem co  to za pożyczka ale tez trafiłęm na swietny  artykól na temat pożyczek pod aktywa. Więc jesli 
ktoś bedzie zainteresowany  to moge podesłać link do  strony  na ktorej  mozna sie dowiedzieć duzo  ciekawych  informacji o tych  i innych pożyczkach .

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 09, 2016, 05:05:40 pm »
Pierwszy  raz słyszę o takiego  typu pożyczce . O  co  tu  chodzi ?  :o
Jeśli jest  to pożyczka taka jak  gotówkowa  to  czemu występuję pod nazwa pożyczki pod aktywa?
Chyba musza być jakieś  różnice miedzy  tymi  dwoma typami pożyczek .
Gdzie znajdę konkretne informacje i różnice i  na czym  dokładnie polega ta pożyczka pod aktywy ?

witek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:44:28 pm »
Na jakiej zasadzie dziala na pozyczka ? jakie trzeba spelniac warunki zeby ja dostac?
Sprawdź bardzo dobry krem na cellulit, wykończ swojego wroga!

Balinka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2018, 09:14:50 am »
Podbijam, co muszę zrobić, by dostać tą pożyczkę, orientuje się ktoś jak to wygląda?
Zobacz i przekonaj się, że depilacja laserem w Gdańsku to dobry wybór.