Autor Wątek: Opinie o Banku Pocztowym  (Przeczytany 7017 razy)

tarkman

• Newbie
  • *
Opinie o Banku Pocztowym
« dnia: Styczeń 09, 2015, 10:26:03 am »
Korzystacie z usług Banku Pocztowego? Bo mnie jakoś negatywnie się kojarzy, może przez to, że nasza Poczta Polska nie zawsze działa jak powinna, więc można podejrzewać, że z tym bankiem jest podobnie. Czy warto rozważyć wzięcie pożyczki w Banku Pocztowym czy lepiej iść do innego banku - jak myślicie?

maniek

• Newbie
  • *
Odp: Opinie o Banku Pocztowym
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2015, 04:53:40 pm »
Co mi się podoba w Banku Pocztowym? To, że Bank Pocztowy (którego akcjonariuszami są Poczta Polska i Bank PKO BP, czyli solidne firmy) ma w całym kraju kilkadziesiąt własnych placówek. Poza tym chyba w każdym urzędzie pocztowym znajduje się Pocztowe Stanowisko Finansowe, tzw. "okienko". Bank Pocztowy jest więc powszechnie dostępny. Do tego dochodzą usługi listonoszy – żaden inny bank nie oferuje możliwości doręczenia pieniędzy z konta przez listonosza prosto do domu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 04:56:01 pm wysłana przez maniek »

patrycja88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2015, 03:24:10 pm »
widzę to stoisko banku pocztowego za każdym razem jak jestem na swojej rozciapcie, ale nigdy tam jeszcze nikogo zainteresowanego ofertą nie widziałam. myślę, ze to dobry bank dla emerytów, bo mają gdzie emeryturę trzymać a listonosz może im pieniążki do domu przynieść.

kokos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 27, 2015, 04:44:25 pm »
Ja odradzam korzystanie z tego banku. Miałem tam kiedyś konto osobiste i za wszystko musiałem płacić. Raz musiałem skorzystać z bankomatu nie swojego banku i zapłaciłem taką prowizję, że od razu poszedłem do nich i wypowiedziałem im umowę. Nie polecam

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2015, 02:55:48 pm »
Bank pocztowy to dobry bank . Znam sporo osob co mają tam konta i wielokrotnie korzystały także z pożyczek w tym banku i za każdym razem bardzo sobie chwalą ten bank. Mają podobna świetne oferty dla swoich klientow oraz bardzo milą obsługe.
Dbają o swojego klienta.

Benek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 19, 2015, 01:51:56 pm »
Jeśli chodzi o mnie to korzystałęm z usług tego banku pocztowego i to kilku krotnie. Zadowolony bylem za każdym  razem.
nie miałem na co narzekac bo wszystko było w porządku . Myśle , że warto korzystać z tego banku i wcale nie działa
wolno jak czasem w przypadku poczty.

Space Dandy

• Newbie
  • *
  • smokin'
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2018, 07:58:40 pm »
Pomijajac kolejki do okienek nawet spoko.