Autor Wątek: Pożyczka konsolidacyjna 60 000 złotych w Banku Pocztowym - OPINIE klientów  (Przeczytany 4693 razy)

kerdytowy

• Newbie
  • *
mam zamiar wziąć pożyczkę konsolidacyjna w Banku Pocztowym - czy ktoś z was może poradzić czy to dobra oferta?
Z góry dziękuję za opinie klientów w tej sprawie.

karolina20

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka konsolidacyjna 60 000 złotych w Banku Pocztowym - OPINIE klientów
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2015, 09:17:36 pm »
Nie wiedziałam nawet, że Bank Pocztowy oferuje pożyczki/kredyty konsolidacyjne na tak duże kwoty. wiedziała, że mają jakieś niewielkie oferty. Ale jak się przyglądam warunkom, to stwierdzam, że są na prawdę ciekawe.

Kubanek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2015, 04:32:46 pm »
Oferta z tego co mi wiadomo jest dobra w banku pocztowym. Ja sprawdzałem opinie klientów na innych forach . To większość jest bardzo pozytywnych . Sprawdź sobie tez jak to wygląda. Ale myślę , że jeśli ma tyle pozytywnych opinii to oferta naprawdę się opłaca.

bim

• Newbie
  • *
Nie wiedziałam nawet, że Bank Pocztowy oferuje pożyczki/kredyty konsolidacyjne na tak duże kwoty. wiedziała, że mają jakieś niewielkie oferty. Ale jak się przyglądam warunkom, to stwierdzam, że są na prawdę ciekawe.

No ale zważcie na to, że kredyt konsolidacyjny na poczcie to nie najlepsze rozwiązanie - pomogą bo skonsolidują wam długi ale zważcie na to ile kosztów przy tym dodatkowych naliczą???
Polecam sprawdzić sobie jakiś kalkulator :)

Bornej

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2016, 12:03:38 pm »

No ale zważcie na to, że kredyt konsolidacyjny na poczcie to nie najlepsze rozwiązanie - pomogą bo skonsolidują wam długi ale zważcie na to ile kosztów przy tym dodatkowych naliczą???
A według mnie to  dobry  pomysł   .Początkowo  myślałem podobnie do  ciebie  . I też nie byłem  jakoś przekonany  do  banku  pocztowego  . Jednak szybko to  się zmieniło  bo  przełamałem  się i  wziąłem kredyt  w banku pocztowym . Okazało  się , że moje obawy  i wątpliwości  były  zupełnie nie potrzebne . Kredyt był jak najbardziej  w porządku. Nie mam czego  żałować . Oferta  kredytu konsolidacyjnego  jest  również dobra  .

Aliorek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 25, 2016, 12:18:24 pm »
Jeśli  chodzi  konkretnie o opinie pożyczki  konsolidacyjnej  to  mogę powiedzieć tyle  co  przeczytałem  . A wiec są bardzo podzielone . JEdni  są zadowoleni  inni  mniej  . Ale to  tak  zawsze bywa . Jednak  nie ma co  sie  zniechęcać nawet negatywnymi opiniami . Dla mnie ten  bank  pocztowy  jest  dobrym  bankiem  i  ma całkiem  przyzwoite oferty  . Pomimo , że przeczytałem  różne opinie to  i tak  bym się zdecydował  tu  na kredyt  .

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 14, 2016, 06:58:15 pm »
No  ja nie wiem  jakoś  nie jestem  przekonany  do  końca co  do  banku pocztowego .
Zanim bym sie zdecydował u  nich  na kredyt  konsolidacyjny  to  sprawdził  bym  inne oferty  tez  i porównał  . Z resztą ja tak  zawsze robię przy  jakim  kol wiek  kredycie i  banku .
Nie twierdze , że bank  pocztowy  ma niekorzystne oferty absolutnie ;)
Jak sprawdzisz to  może i  sie okazać  , że ma najlepszą ofertę ze wszystkich  ;)
Jak  się zdecydujesz to  napisz jakie wrażenia i opinie ;)

Mira

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2016, 04:35:28 pm »
Ofertę znam i  jest  ok  . Nie wiem  ile można maksymalnie dostać  u  nich  pożyczki  konsolidacyjnej  .
Ale zawsze chyba można próbować  jakoś się dogadać  . Przedstaw  swoja potrzebę co  do  kredytu  i  na pewno  jakoś się dogadasz z bankiem pocztowym ;)
A jeśli  nie to  masz takie szeroki  wachlarz ofert w rożnych  innych  bankach  , że nie ma możliwości  aby  czegoś  odpowiedniego  nie znaleźć  dla siebie ;)

Gabriel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 06, 2017, 11:57:15 am »
z usług banku pocztowego korzystają moi dziadkowie. Ostatnio dziadek wlaśnie brał kredyt konsolidacyjny w banku pocztowym. Mial kilka mniejszych kredytow a to na opał a to na remont leki itp. Bank pocztowy obniżył jego miesięczne zoobowiązanie. Do tego niesamowita lątwość w dostępie do informacji. W jego miejscowości niema placówek bankowych, ale jest poczta polska gdzie może spokojnie zalatwić. Polecam glównie osobom starszym usługi banku pocztowego

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 09, 2017, 07:54:44 pm »
Moja babcia też miała kredyt konsolidacyjny w banku pocztowym. W sumie to od dawna ma u nich konto i ten kredyt w jej przypadku się sprawdził. 
Nie musiała szukać innego bo w banku pocztowym zaoferowali jej super warunki, koszty też jej odpowiadały więc nie było nad czym się zastanawiać.
Zostały jej ostatnie dwie raty. Całą spłata przebiegała bez żadnych problemów to i teraz też pewnie się nie pojawią żadne Oby tak dalej.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:24:12 pm »

Nie przesadzajmy z tymi kosztami bo wcale ten kredyt konsolidacyjny w banku pocztowym nie wychodzi nie wiadomo jak drogo. I skoro inni ludzie z niego korzystają to chyba jest to opłacalne. Bo gdyby koszty były jakieś kosmiczne to raczej chetnych na ten kredyt by nie było....
A jest troche inaczej. Więc nie ma co od razu negatywnie sie nastawiąć. Tylko najpierw poznać oferte, koszty i dopiero zdecydowac czy nam sie to opłaca.