Autor Wątek: BNP Paribas i ich kredyt mieszkaniowy  (Przeczytany 4869 razy)

toska

• Newbie
  • *
BNP Paribas i ich kredyt mieszkaniowy
« dnia: Styczeń 26, 2015, 01:11:37 pm »
Jak to jest z kredytem na mieszkanie w BNP Paribas? Kto może go uzyskać i na jakich warunkach? Na jakie mieszkanie można go przeznaczyć? Trudno go dostać?

kredytek

• Newbie
  • *
Odp: BNP Paribas i ich kredyt mieszkaniowy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 04, 2015, 09:24:25 am »
Jak to jest z kredytem na mieszkanie w BNP Paribas? Kto może go uzyskać i na jakich warunkach? Na jakie mieszkanie można go przeznaczyć? Trudno go dostać?

Nie wiem dokładnie jak jest w przypadku kredytów hipotecznych w tym Banku ale mam tam kredyt gotówkowy i konto bankowe i jest super.
Dlatego na pewno warto zainteresować się tą ofertą...

pozyczony

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2015, 09:01:22 pm »
Polecam skorzystać z kalkulatorów kredytowych, bardzo fajna sprawa. Uzupełniasz wszystkie pola i masz gotowe zestawienie kredytowe wybierasz najlepszy dla siebie wypełniasz wniosek i wysyłasz nic prostszego.

kondrat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2015, 11:40:30 pm »
Ja miałem kredyt mieszkaniowy w banku bnp paribas. Skorzystałem z kalkulatorów kredytowych i wypełniając odpowiednie pola okazało się, że w tym banku mogę wziąć najkorzystniejszy dla mnie kredyt mieszkaniowy, więc dłużej sie nie zastanawiałem i złożyłem wsteony wniosek przez internet a później oddzwonili do mnie.

Marlena77

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2016, 01:44:18 pm »
Słyszałam o  tym kredycie , że to podobno bardzo dobra i korzystna oferta. Nie korzystałam z niej  wiec za bardzo
  nie wiem czy  go  trudno dostac czy tez nie  . Ale wydaje mi się  , że warto sie postarać o ten  kredyt mieszkaniowy .
 Bo ten bank w ogole ma bardzo  korzystne oferty  . Wiec ta zapewne tez jest  opłacalna . Jeśli nie udzielą ci
  tego kredytu to trudno...
Ale mimo wszystko wart o zawsze spróbować  .

Goldbaum

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2018, 08:21:57 pm »
Korzystalismy z tego kredytu, bardzo rzetelna i przejrzysta oferta. I wilk syty i owca cała :)
Pls gib mony