Autor Wątek: Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP paribas koszty i opinie klientów  (Przeczytany 8499 razy)

marmurando_07

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt konsolidacyjny w BGŻ BNP paribas koszty i opinie klientów
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 24, 2017, 07:28:02 pm »
Ja chcę u  nich  skonsolidować  swoje kredyty . Mam  ich  trzy  i wpadłem  na pomysł  , że ich  skonsolidowanie w BGŻ BNP Paribas  to  będzie idealne rozwiązanie dla  mnie . Wygodniej  spłacać  jedną rate  -ja wychodzę z takiego  założenia . A dlaczego  wybrałem  właśnie ten  bank ? Z prostego   i  oczywistego powodu  . Miałem  u  nich  już  kiedyś  dwa kredyty   na bardzo  dobrych  warunkach  . Teraz też dostałem  super  ofertę  wiec  dlaczego  miałbym  nie skorzystać  .
Konsolidacja w BGŻ to naprawdę świetny wybór. Nie dziwie się, że wybrałeś akurat ten bank na skonsolidowanie kart. Doskonale rozumiem twoje podejście i podobnie myślę, że lepiej spłacać jedną ratę niż kilka. Wygodne rozwiązanie.
Tym bardziej jak wysłali Ci dobrą ofertę to raczej nie ma nad czym się długo zastanawiać.

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 09, 2017, 03:06:43 pm »
Widzę, że coraz częściej ludzie konsolidują kredyty w banku BGŻ no ale przy takich warunkach jakie oferują to nie ma co się dziwić. Jako dawny klient BGŻ mogę napisać, że warunki swoich kredytów mają dobre. Korzystałem z jednego. Nie był to konsolidacyjny kredyt ale ofertę znam. I wiem, że w tym banku się opłaca. Myślę, że w przyszłości jeszcze skorzystam z usług banku BGŻ. Może nawet z kredytu konsolidacyjnego.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 14, 2017, 07:25:41 pm »
Ja chcę u  nich  skonsolidować  swoje kredyty . Mam  ich  trzy  i wpadłem  na pomysł  , że ich  skonsolidowanie w BGŻ BNP Paribas  to  będzie idealne rozwiązanie dla  mnie . Wygodniej  spłacać  jedną rate  -ja wychodzę z takiego  założenia . A dlaczego  wybrałem  właśnie ten  bank ? Z prostego   i  oczywistego powodu  . Miałem  u  nich  już  kiedyś  dwa kredyty   na bardzo  dobrych  warunkach  . Teraz też dostałem  super  ofertę  wiec  dlaczego  miałbym  nie skorzystać  .
Popieram twoje myslenie bo tez w bgż skonsolidowałem swoje zobowiązania i bardzo dobrze na ty wyszedłęm. Miałem na oku kilka ofert ale ostatecznie wybrałem tą w bgz paribas. Głównie z tego względem, że koszt tego kredytu konsolidacyjnego był najniższy ze wszystkich i po prostu najbardziej mi się to opłacało nie ma co ukrywać.