Autor Wątek: BZWBK kredyt konsolidacyjny OPINIE  (Przeczytany 8830 razy)

palka

• Newbie
  • *
Odp: BZWBK kredyt konsolidacyjny OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 17, 2016, 12:12:01 pm »
Jestem zdecydowana na konsolidację, tylko jeszcze nie do końca jestem pewna w jakim banku byłoby to najlepiej zrobić. Polecony został mi BZWBK dlatego tutaj pisze. Widzę, że wasze opinie są dość pozytywne względem ich oferty. Pozostaje mi więc chyba złożyć wniosek i czekać na odpowiedź oraz poznanie szczegółów;)

marina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 18, 2016, 03:21:11 pm »
Mam dwa kredyty i kartę kredytową. Czuje, że powoli koszty zaczynają mnie po prostu przerastać. Zastanawiam się bardzo poważnie nad bzwbk, trafiłam na reklamę w internecie i Wasze opinie i jeszcze bardziej przychylam się do podjęcia decyzji o złożeniu wniosku. Mam nadzieję, że to będzie dobre rozwiązanie.

Dominik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 07, 2016, 06:25:45 pm »
Kredyt konsolidacyjny  jest  dobrym rozwiązaniem  w pewnych  sytuacjach  .
 Więc dlaczego  go nie wziąć  w BZWBK ?
Wydaje mi  się , że to  trafny  wybór . Bank  ma naprawdę w swej  ofercie korzystne kredyty  .
No ale nie można za nikogo  decydować  przecież  :)
 Zachęcam  tylko do  przejrzenia ofert  BZWBK  i jeśli  kogoś  zainteresuje to  może skorzysta  .

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 09, 2016, 03:07:12 pm »
Tyle jest  tych  różnych  ofert  , że nie wiadomo  na co  się zdecydować  .
 Teraz trafiłem  na ofertę kredytu  konsolidacyjnego  BZWBK  i tak  się przyglądam - jest  naprawdę dobra  .
Mam  już jedną  ofertę z której  planuje skorzystać . Ale im  więcej  sprawdzam  i  szukam  tym  bardziej  już nie wiem  na co  się zdecydować  . Bo  ta też jest  bardzo  dobra  - na coś w końcu  trzeba się zdecydować  .

marmurando_07

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 24, 2017, 11:47:36 pm »
Ofert jest sporo @Nowy123- tu przyznam rację. Ale ta oferta kredytu konsolidacyjnego w bzwbk jest niczego sobie...
Dobre mają warunki można spokojnie bez obaw skorzystać. Ja tylko zerknąłem na tą ofertę i już mi się w oczy rzuciły same zalety tego kredytu.

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2017, 12:03:25 pm »
Bo kredyt w BZWBK ma dużo zalet stąd tez te wszystkie pozytywne opinie o tym kredycie.
Moja znajoma skonsolidowała tam trzy kredyty. Dzięki tej konsolidacji jej sytuacja poprawiła się bardzo szybko. Ustalili jej jedną wygodną ratę która nie obciążała jej budżetu. Jest bardzo zadowolona z tego kredytu. Co mnie nie dziwi bo wcześniej musiała spłacać trzy raty które nie należały do najniższych.

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 14, 2017, 07:18:18 pm »
Oferta ofercie czasem nie jest równa. Ale o tej w BZWBK mogę pisać w samych superlatywach. I to szczerze bo jest naprawdę świetna. Cała prawda o tym kredycie konsolidacyjnym w bzwbk jest bardzo opłacalny pod kątem kosztów. Z oprocentowaniem także nie przesadzają. Biorąc pod uwagę każdy element tego kredytu to chyba nie mam się czego doczepić bo wszystko jest w porządku.

rolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2017, 10:02:48 pm »
Oferta ofercie czasem nie jest równa. Ale o tej w BZWBK mogę pisać w samych superlatywach. I to szczerze bo jest naprawdę świetna. Cała prawda o tym kredycie konsolidacyjnym w bzwbk jest bardzo opłacalny pod kątem kosztów. Z oprocentowaniem także nie przesadzają. Biorąc pod uwagę każdy element tego kredytu to chyba nie mam się czego doczepić bo wszystko jest w porządku.
Czasem nie jest równa. Ale nie wiem czy tez tak macie, że jak przychodzi do wybrania kredytu to nie wiadomo co wybrać bo wszystkie oferty praktycznie wydaja sie takie atrakcyjne :D :D Tak jak tu mamy kredyt konsolidacyjny w bzwbk- no jak patrze na ofertę to wydaję się idealna. No ale opinie też ma świetne!

Monica

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 18, 2017, 06:43:58 pm »
Oj ja tak właśnie mam teraz...
Im więcej sprawdzam tych wszystkich ofert kredytów konsolidacyjnych tym coraz większe niezdecydowanie mnie ogarnia ;D ;D ;D
W kwestii tego kredytu konsolidacyjnego w bzwbk chciałam się dowiedzieć jakie tam są formy zabezpieczenia kredytu?
Niestety nie udało mi się znaleźć takich informacji. Ale będę jeszcze szukać.

elee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2017, 06:23:46 pm »
Wydaję mi się, że zabezpieczenie hipoteczne będzie jedna z dopuszczalnych form zabezpieczeń. Nie wiem jakie jeszcze mogą być ale jak ktoś wie to piszcie.
Ja kieruję pytanie do osób które juz dostały ten kredyt. Ile czeka sie około na rozpatrzenie wniosku i otrzymaniu decyzji czy kredyt został przyznany?
Nie piszcie długo krótko. Chodzi mi tu konkretnie np jeden, dwa dni, tydzień..

Rena

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 06, 2018, 11:08:04 am »
Może pomogą wam informacje które ja znalazłam kredycie konsolidacyjnym w bzwbk. Zabezpieczeniem może być przykładowo hipoteka na kredytowanej nieruchomości. Bank uwzględnia także nieruchomości należące do osób trzecich. Ponadto bank wymaga również ubezpieczenia kredytu i pełnomocnictwa do konta kredytobiorcy, które musi zostać otworzone w BZ WBK.