Autor Wątek: Kalkulator kredytu gotówkowego w BZWBK  (Przeczytany 4314 razy)

Mareczek

• Jr. Member
  • **
Kalkulator kredytu gotówkowego w BZWBK
« dnia: Lipiec 20, 2015, 11:04:11 am »
Czy ten kalkulator na stronie głównej bzwbk pokazuje wszystkie koszty kredytu gotówkowego?
Mam zamiar wziąc 10000 złotych kredytu gotówkowego w BZWBK ale te koszty coś małe mi sie wydają - proszę o wasze opinie w tym temacie...

juni

• Newbie
  • *
Odp: Kalkulator kredytu gotówkowego w BZWBK
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 20, 2015, 11:08:56 pm »
Niekonieczni. Często takie kalkulatory pokazują orientacyjne koszta, aby przybliżyć to, czego należy się spodziewać. dokładną wycenę dostaniesz składając wniosek o kredyt/pożyczkę bezpośrednio w placówce banku

skory20

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2015, 11:08:53 pm »
Wydaje mi się, że 99% to są takie same koszta, czasem przedstawiciele dają jakieś dodatkowe bonusy od siebie, ale raczej obliczenia z kalkulatorów zgadzają się z tym, co oferuje bank.

Zofia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2016, 09:36:11 am »
Nie zawsze. Czasami liczby te ulegają zmianie po przestudiowaniu Twojej historii kredytowej. Może okazać się że koszty nieznacznie wzrosną lub jeśli masz złą historię w BIK możesz nie dostać w ogóle kredytu.

ferdek120

• Newbie
  • *
    • kalkulator chwilówek
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 05, 2016, 08:04:42 am »
ja korzystam z kalkulatorów le tylko do celów mocno poglądowych, jak już myśle o kredycie to idę do banku

Vigor

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2016, 01:40:05 pm »
ja korzystam z kalkulatorów le tylko do celów mocno poglądowych, jak już myśle o kredycie to idę do banku
Najlepiej  własnie takie koszty  obliczając za pomocą kalkulatora kredytowego  traktować jako poglądowe jak  napisałeś . Aby zorientować się jak  te koszty  mniej  więcej  będą wyglądały . Bo  te koszty  raczej  nie są tak  dokładne ...
tez korzystam z kalkulatorów  kredytowych  stad wiem  , że te koszty  się różnią  jednak  troszkę - przynajmniej  w moim przypadku  tak  to  bywało :)

marmurando_07

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2017, 12:00:56 am »
Macie racje te koszty nie są dokładne i mogą ulec zmianie. Sam miałem taki przypadek obliczając koszty za pomocą kalkulatora przy jednym z kredycie w banku. Później właśnie te koszty nieco wzrosły-ale bez paniki nie odbiegały bardzo od tych wyliczonych na kalkulatorze. Dobrze jest w takiej sprawie skontaktować się z konsultantem aby przygotował indywidualnie ofertę.m

Ida-1985

• Newbie
  • *
  • uśmiechnij się
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 20, 2019, 10:45:18 am »
jak zwykle coś może się zmienić w trakcie wzięcia już kredytu. mnie to juz mierzi.. mi też wzrosło niewiele ale jednak ale i to juz delikatnie irytuje.
:) uśmiech to podstawa!