Autor Wątek: Kredyt gotówkowy na 50 000 złotych w BZWBK - KOSZTY, OPINIE, OCENY  (Przeczytany 9130 razy)

justyna

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt gotówkowy na 50 000 złotych w BZWBK - KOSZTY, OPINIE, OCENY
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2016, 02:53:49 pm »
To racja, niektóre banki nawet proponują obniżenie kosztów (niższa marża czy prowizja za udzielenie kredytu) jeśli ma się u nich konto osobiste. Do tego dochodzi oczywiście jeszcze aktywne korzystanie z niego ale ciężko w dzisiejszych czasach nie płacić kartą debetową czy nie wykonywać przelewów internetowych.

jomi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 30, 2016, 03:59:35 pm »
Mam kredyt gotówkowy w BZWBK i uważam, że to dobre miejsce do tego rodzaju transakcji. Za kredyt udało mi się zrobić nawet więcej niż planowałam, koszty nie są wygórowane i mimo wynagrodzenia, które nie powala jakoś szczególnie na kolana spokojnie spłacam raty bez obaw. To dlatego, że można rozłożyć spłatę na dogodny okres.

giermek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 09, 2016, 09:54:17 am »
BZWBK wychodzi mi niby najtaniej jeśli chodzi o kalkulator kredytowy, no i z tego co czytam w rankingach wcale też nie ma takiego złego miejsca ale tak jakoś nie jestem zbytnio przekonany, nie wiem w sumie dlaczego ale wolałbym się doradzić Was czy warto, czy się opłaca, jak z obsługą i doradztwem, jak ze składaniem wniosku?

sona

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 09, 2016, 01:08:05 pm »
To czy warto i czy będzie Ci się opłacało to akurat sam musisz stwierdzić porównując sobie różne oferty albo wykorzystując pomoc doradcy finansowego. Co d obsługi i doradztwa no to też nie da się jednoznacznie napisać bo zależy na jaki oddział i na jakiego bankowca trafisz. Ze złożeniem wniosku to nie ma żadnego problemu, możesz ze strony banku, jakiejś stronki odnoszącej się do finansów albo po prostu  w oddziale.

gacek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 22, 2016, 07:04:55 pm »
No dokładnie nikt za nikogo nie podejmie decyzji, sprawdź  sobie jak wychodzą Ci koszty tego kredytu, najlepiej jakbyś miał jakieś porównanie z innymi ofertami banków i wtedy wybierz najlepszą opcję. Ja z kredytu gotówkowego w BZWBK jestem nawet zadowolony i moim zdaniem się opłacało ale jak jest przy Twoich założeniach to już sam musisz sprawdzić.

flapek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2016, 10:06:09 am »
Ja całkiem dobrze oceniam kredyt w BZWBK. W kwestii kosztów to powiem, że są one zadowalające aczkolwiek wiadomo, że zawsze mogłyby być ciut niższe, niemniej w tym banku nie jest źle, cała formalność wymaga trochę czasu ale jest to kwestia zaangażowania się jedynie na początku, później już tylko spłacasz raty i cieszysz się z tego co udało Ci się zrobić albo kupić za kredyt;)

Dominik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2016, 06:46:55 pm »
Widzę , że inni  też uważają kredyt gotówkowy  w BZWBK za dobry  wybór .
Z drugiej  strony  wdaję się to  oczywiste  bo  naprawdę ich  warunki  są korzystne  .
Widać to  od razu  na pierwszy  rzut  oka  . 
Mam  też zamiar  złożyć  u  nich  wniosek  o  takki  kredyt gotówkowy  .  Szkoda , że wcześniaczej  nie sprawdziłem  oferty  tego  banku  .

Zolka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2016, 10:30:13 pm »
Ja mam kredyt gotówkowy w BZWBK i koszty tego kredytu sa niskie - sprawdzicie szczegóły w tym kalkulatorze na stronie kalkulatorkredytugotowkowego.pl/ranking-kredytow-gotowkowych/
Z pewnością sprawdzę szczegóły ;)
Mam  na oku  ten  bank  i  każde informacje będą dla mnie przydatne,  bo  chce się dowiedzieć  jak  najwięcej  na temat  kredytów  w BZWBK .   
Także link  bardzo  mi się przyda i  zaraz zabieram  się  za sprawdzanie  ;)

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 09, 2016, 03:16:46 pm »
Zastanawiam  się nad opłacalnością tak  wysokich  kredytów  gotówkowych .
Nigdy  nie starałem  się o  kredyt  gotówkowy  wyższy  niż 5  tysięcy i nie wiem  jakie zasady  obowiązuję przy takich  kredytach . Podobne jak przy tych  niższych  kwotach ?
Tak  mi się wydaję ,  że trzeba posiadać  jakieś  zabezpieczenie  ale nie jestem  pewny .
Ktoś coś podpowie jak  to  wygląda ?

brasnak

• Newbie
  • *
    • http://www.banki24.com.pl/
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 25, 2017, 10:03:44 am »
Jak masz odpowiednią zdolność kredytową czyt. dochody to w banku BZ WBK nie są wymagane dodatkowe zabezpieczenia ani nawet żyranci, co najwyżej zgoda małżonka i złożenie jego podpisu w banku. Ogólnie ten bank jest dobrze nastawiony na klienta, albo tylko ja miałem tą przyjemność doświadczenia tego w placówce w której korzystam. Faktycznie kredyt gotówkowy wychodzi dosyć drogo, choć teraz ani tak nie jest tak źle jak stopy procentowe są tak nisko. Znacznie bardziej opłacałby się limit w koncie, no ale tu musi być już odpowiedni obrót na koncie.

Gabriel

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2017, 10:54:54 am »
Tutaj taka ciekawostka z aktualnej oferty ze strony banku.
Szybko – decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz w placówce w 10 minut od momentu złożenia wniosku, a w usługach BZWBK24 już w 60 sekund
Bez zaświadczeń – dla naszych stałych klientów, dla klientów spoza banku minimum formalności
Atrakcyjna kwota - od 1000 zł aż do 150 000 zł (maksymalnie 20-krotność Twojej pensji).
Po więcej informacji odsyląm na stronę banku.

marmurando_07

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 24, 2017, 11:32:58 pm »
Ja mam kredyt gotówkowy w BZWBK i koszty tego kredytu sa niskie - sprawdzicie szczegóły w tym kalkulatorze na stronie kalkulatorkredytugotowkowego.pl/ranking-kredytow-gotowkowych/
U mnie podobnie-też koszty wyszły niskie w bzwbk. Swoja drogą przydatny ranking na tej stronie. Jak ktoś szuka kredytu gotówkowego to powinien tam zajrzeć bo warto. Jest tez sporo opinii o kredytach gotówkowych można sobie poczytać i dowiedzieć się czegoś więcej.

wyprawka

• Newbie
  • *
    • http://www.bezbiku.info
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2017, 12:21:06 pm »
W kwestii kosztów to powiem, że są one zadowalające aczkolwiek wiadomo, że zawsze mogłyby być ciut niższe, niemniej w tym banku nie jest źle. Trzeba porównać oferty bo co innego może wynikać z oferty na stronie a co u innego w oddziale banku.