Autor Wątek: Ubezpieczenie kredytu  (Przeczytany 6204 razy)

polar

• Newbie
  • *
Ubezpieczenie kredytu
« dnia: Styczeń 19, 2015, 10:40:28 am »
Witajcie :)
Mam pytanie: co mi daje ubezpieczenie kredytu w BZ WBK? Czy każdy kredyt musi być obowiązkowo ubezpieczony?

korek

• Newbie
  • *
Odp: Ubezpieczenie kredytu
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2015, 12:00:20 pm »
Decyzję o przystąpieniu do ubezpieczenia można podjąć do momentu zawarcia Umowy kredytowej, wystarczy złożyć deklarację i stosowne oświadczenia dotyczące objęcia ubezpieczeniem. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następnego po dniu podpisania przez Kredytobiorcę Deklaracji, nie wcześniej jednak niż od dnia uruchomienia kredytu. Dla okresu po wcześniejszej całkowitej spłacie kredytu ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od dnia następnego po dniu dokonania wcześniejszej całkowitej spłaty kredytu.

pozyczony

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2015, 12:56:47 pm »
Moim zdaniem ubezpieczenie kredytu to jest bardzo ważna sprawa, i bardzo pomocna. W przypadku gdy jesteśmy obciążeni jakimś kredytem i zwolnili by nas z pracy mamy szanse na uzyskanie odszkodowania, lub bank będzie spłacał raty kredytu przez jakiś okres czasu.

kosi

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2015, 02:12:39 pm »
Dokładnie tak, ja nie wyobrażam sobie jak można wziąć kredyt i go nie ubezpieczyć, takie zachowanie jest dla mnie zwykłą głupotą i lekko myślnością klientów. Myślą, że oszczędzą trochę pieniędzy nie płacąc ubezpieczenia kredytu a jak przychodzą później problemy to okazuję się że więcej stracili niż dostali.

kondrat

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2015, 09:16:16 pm »
Dla mnie ubezpieczenie kredytu to bardzo najważniejsza sprawa. Kolega miał kredyt w banku bzwbk i miał zrezygnować z ubezpieczenia, ale zanim to zrobił to zwolnili go z pracy, później okazało się, że dzieki temu ubezpieczeniu dostał takie odszkodowanie, dzięki któremu spłacił 2 ostatnie raty ijeszcze mu zostało.

Wera

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 16, 2015, 12:57:31 pm »
Witajcie :)
Mam pytanie: co mi daje ubezpieczenie kredytu w BZ WBK? Czy każdy kredyt musi być obowiązkowo ubezpieczony?
Obowiązkowo z tego co sie orientuje to nie trzeba ubezpieczac kredytu. Nikt cie do tego nie zmusi. Ale jeśli nie
ubezpieczysz kredytu to musisz sie liczyc z konsekwencjami jakie to niesie za soba w roznych sytuacjach .
JA zawsze ubezpieczam kredyty .

juni

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2015, 11:10:41 pm »
Zależy jaki kredyt, ale często jeśli np. bierzesz kredyt mieszkaniowy, to ubezpieczenie jest obowiązkowe. Choć osobiście uważam, że ubezpieczenie kredyt powinno być obowiązkowe w każdym przypadku.

nulesso

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 25, 2017, 10:24:39 am »
Moim zdaniem ubezpieczenie kredytu to jest bardzo ważna sprawa, i bardzo pomocna. W przypadku gdy jesteśmy obciążeni jakimś kredytem i zwolnili by nas z pracy mamy szanse na uzyskanie odszkodowania, lub bank będzie spłacał raty kredytu przez jakiś okres czasu.
Tez uważam tak jak ty. Ubezpieczenie kredytu to bardzo ważna sprawa. Ja swój każdy kredyt ubezpieczam nawet jeśli nie jest to wymagane. Nie jest to jakaś duża kwota a naprawdę wiele może czasem pomóc. Tak jak własnie w przypadku utraty pracy czy innych sytuacjach. A jak wiadomo różne sytuacje w życiu mogą się przytrafić i warto mieć jakieś zabezpieczenie. Także zanim się zdecydujecie zrezygnować z takiego ubezpieczenia to dobrze to przemyślcie.

witek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:47:03 pm »
Ile wynosi ubezpieczenie kredytu ?
Sprawdź bardzo dobry krem na cellulit, wykończ swojego wroga!