Autor Wątek: City handlowy kalkulator kredyt konsolidacyjny  (Przeczytany 4307 razy)

Mareczek

• Jr. Member
  • **
City handlowy kalkulator kredyt konsolidacyjny
« dnia: Lipiec 20, 2015, 10:56:57 am »
Potrzebny jest mi kalkulator kredytu konsolidacyjnego City Handlowy - czy ktoś z was wie gdzie znajde taki kalkulator żeby sprawdzić sobie koszty tego kredytu?
Z góry dziękuje za wszystkie informacji...

Grzybu

• Newbie
  • *
Odp: City handlowy kalkulator kredyt konsolidacyjny
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2015, 11:28:12 pm »
taki kalkulator kredytowy można znaleźć na głównej stronie banku City Handlowy, albo dać się do placówki banku, gdzie przedstawiciel banku poinformuje Cię o obecnych warunkach kredytu konsolidacyjnego

Bartosz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2015, 10:43:03 pm »
zapraszam na stronę internetową banku City Handlowy - tutaj jest link do głównej strony z produktami kredytowymi - klik - na pewno więcej rzetelnych informacji uzyskacie właśnie stamtąd.

Marlena77

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2016, 03:02:37 pm »
Na stronie internetowej  zazwyczaj taki kalkulator kredytowy mozna znaleźć  .  Dlatego  warto  najpierw odwiedzić
 strone banku City handlowy  i sprawdzić czy  jest  tam taki  kalkulator . Ale widze , ze juz ktos podał jakis link
 do takiego 
kalkulatora wiec masz ułatwiona sprawe  . Wystarczy  wejsc w link i sprawdzic .  A opłacałne są w ogole kredyty  w tym banku  bo ja nigdy  nie korzystała z żadnych  kredytow w City handlowy...

Patrycja

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2016, 12:18:01 pm »
taki kalkulator kredytowy można znaleźć na głównej stronie banku City Handlowy, albo dać się do placówki banku, gdzie przedstawiciel banku poinformuje Cię o obecnych warunkach kredytu konsolidacyjnego
Sprawdzałam . Na stronie tego banku masz tam taki kalkulator  . Też potrzebowałam tego  kalkulatora. Ale wydaje
mi się , że dobrym rozwiązanie jest  własnie udać sie osobiście do placówki banku -jeśli mamy taką możliwość  .
Bo na miejscu  możemy zapytać odpowiednie osoby o to  co nas interesuję - które sie znają na kredytach , pożyczka i zapewne udziela nam wszelkich  odpowiedzi  na nasze pytania .

jarek55

• Newbie
  • *
    • http://chelsea-sw3.com/
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 18, 2017, 09:02:19 am »
bardzo przydatny to jest kalkulator

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:22:18 pm »
Kalkulatory kredytowe są bardzo przydatne i chyba każdy się z tym zgodzi. Bo dzieli takiemu urządzeniu możemy sobie obliczyć koszty kredytu konsolidacyjnego w city handlowy. Można też obliczać koszty innych kredytów. Nie wiem jak wy ale ja korzystam i jest to dla mnie duże ułatwienie.
Kiedy chcę sie zorientować w kosztach danego kredytu to taki kalkulator mi w tym właśnie pomaga. Można tez w tej sprawi iść do banu ale ja nie mam na to czasu.

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 14, 2017, 05:00:57 pm »
Jest on przydatny i zgodzę sie z tym co napisaliście. Ale przecież nie musimy koniecznie korzystać z kalkulatora który jest na stronie banku. Bo są też inne strony z kalkulatorami ale to tak nawiasem mówiąc. Oczywiście kalkulator city handlowy znajdziemy na stronie banku city handlowy. Tu na forum widziałem różne propozycje kalkulatorów kredytowych. Wystarczy jak troche poczytamy i poszukamy a znajdziemy to co nas interesuję :)