Autor Wątek: Pożyczka konsolidacyjna w City Handlowy  (Przeczytany 13033 razy)

tutak

• Newbie
  • *
Odp: Pożyczka konsolidacyjna w City Handlowy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 09, 2016, 11:25:50 am »
Konsolidowanie kredytów staje się chyba dość powszechne bo coraz więcej się o tym słyszy. Zainteresował mnie również ten temat bo jestem w sytuacji, w której konsolidacja mogłaby okazać się dla mnie bardzo korzystnym rozwiązaniem. Czy dużo wymagań formalnych trzeba spełnić?? Miałabym dwa kredyty do konsolidacji w dwóch różnych bankach ale nie jest to City.

norbs

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2016, 03:00:22 pm »
Przede wszystkim złóż wniosek. Jeśli będą zainteresowani tym żeby Ci skonsolidować kredyty to sami Cię pokierują, podpowiedzą jakie dokumenty musisz załatwić i ogólnie powiedzą co i jak. Nie masz czego obawiać, bardzo dużo osób konsoliduje kredyty i nic się nie dzieje, wręcz przeciwnie zazwyczaj ludzie są zadowoleni z takiego rozwiązania.

spartakus

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2016, 01:49:40 pm »
Trzeba trochę dokumentów podpisać, niektóre trzeba donieść ale ogólnie nie ma tragedii. Mi zajęło kilka godzin, tak sumując załatwienie wszystkiego. To jest kredyt więc nigdzie się nie obejdzie bez załatwiania i podpisywania ale za to później można się cieszyć z kasy. Na decyzję nie czeka się długo ale to tez chyba zależy od ilości wniosków jakie mają do rozpatrzenia.

Dominik

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 07, 2016, 04:29:23 pm »
Trudno  dostać  pożyczkę  konsolidacyjną  w City Hndlowy ?
Nie miałem  u  nich  takiej  pożyczki  . Słyszałem  , że nie trudno  dostać  tą pożyczkę  ale ile w tym prawdę to  nie mam  pojęcia .
Dlatego  chciałbym  się dowiedzieć  od osób  co  mają lub  miały  tą pożyczkę .
Z formalnościami  to  zawsze się trzeba liczyć  , że czasem  może to  potrwać  dłużej  bo  bedzie trzeba donieść  jakieś  dokumenty  albo  zaświadczenie  - ale to  jest  tak  w przypadku  prawie każdego  kredytu czy  pożyczki .

Nowy123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 09, 2016, 02:41:27 pm »
@Dominik  podobno  nie trudno  o pożyczkę konsolidacyjną   w City  Handlowym . 
Ja chcę z niej  skorzystać  w najbliższym  czasie  . Byłam  nawet   w placówce City  Handlowy  na rozmowie  i przedstawili  mi  ofertę  .  Szczerze  to  nawet się nie zastanawiam  tylko  to  kwestia  formalności  z mojej  strony .
W następnym tygodniu  wysyłam  do  nich  wniosek  i będę czekała  na odpowiedz  ze strony  banku   .

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2017, 12:15:50 pm »
Moja znajoma dostała tam pożyczkę konsolidacyjna bez żadnych problemów. Z tego co mówiła to nie trudno u nich o taka pożyczkę więc nie macie czym się przejmować ;) Najważniejsze korzyści tej pożyczki według mnie to pożyczkę możesz przeznaczyć na konsolidację innych zobowiązań finansowych - dzięki temu zamienisz wiele rat na jedną - niższą, decyzja nawet w godzinę od złożenia wniosku, minimum formalności - bank jako potwierdzenie dochodów akceptuje np. skan wyciągu z konta z wpływami pensji. To wszystko bardzo zachęca do skorzystania :) 

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:16:55 pm »
Sprawdziłem  własnie tą ofertę i  jestem  pełen podziwu  , że prezentuje się tak  korzystnie . Szeroki wachlarz kredytów jakie można skonsolidować : kredyty hipoteczne
- kredyty samochodowe
- kredyty ratalne
- pożyczki gotówkowe
- limity na karcie kredytowej
- limity kredytowe na rachunku bieżącym
- inne kredyty konsumpcyjne.
No ja oceniam  tą ofertę bardzo  wysoko  . Na 5 !
Masz rację, prezentuję się naprawdę świetnie! Nie miałam w City handlowy nigdy kredytu dlatego nie wiem czy warto wybrać akurat ich ofertę. Czytając opinie o kredycie konsolidacyjnym w city handlowy wygląda na to , że warto. I tak jak napisałeś naprawdę dużo różnych kredytów można u nich skonsolidować. Jest to zachęcające przyznam.

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 14, 2017, 04:46:17 pm »
Sprawdziłem  własnie tą ofertę i  jestem  pełen podziwu  , że prezentuje się tak  korzystnie . Szeroki wachlarz kredytów jakie można skonsolidować : kredyty hipoteczne
- kredyty samochodowe
- kredyty ratalne
- pożyczki gotówkowe
- limity na karcie kredytowej
- limity kredytowe na rachunku bieżącym
- inne kredyty konsumpcyjne.
No ja oceniam  tą ofertę bardzo  wysoko  . Na 5 !
Rzeczywiście szeroki wachlarz. Myślałem, że w city handlowy jest ta oferta mniej atrakcyjna. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. I nawet nie wiedziałem, że można u nich skonsolidować limity na karcie kredytowej i na rachunku bieżącym. Za co mają u mnie kolejny plus. Dawno nie sprawdzałem oferty tego banku stad też nie wiedziałem, że warunki są tak dobre.

zolo

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 25, 2017, 03:22:40 pm »
Skoro nie sprawdziłeś to skąd mogłeś wiedzieć czy oferta jest dobra czy nie :D
Nie da się tego ocenić nie znając warunków oferty i nie sprawdzając tego.
Podoba mi się w tej pożyczce konsolidacyjnej, że jest minimum formalności – bank jako potwierdzenie dochodów akceptuje np. skan wyciągu z konta z wpływami pensji.

Monica

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 18, 2017, 10:46:23 am »
Widzę bardzo duże możliwości konsolidacji kredytów w City Handlowy. Cieszy mnie to bardzo przyznam bo to mój jeden z zaufanych banków.
Ale nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi na warunki kredytu konsolidacyjnego gdyż nie było takiej potrzeby. Teraz potrzebuje takiego kredytu i jestem zadowolony, że maja tak dobrą ofertę.

elee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2017, 02:38:36 pm »
Możliwości są naprawdę ciekawe. Siostra pół roku temu skonsolidowała u nich kredyt ratalny, gotówkowy i samochodowy. Wszystko odbyło się bez problemowo i to na bardzo dobrych warunkach ze strony banku city handlowy. Swoja ofertą naprawdę zachęcają do skorzystania. Mama zamiar też wziąć kredyt konsolidacyjny w najbliższym czasie i oczywiście city handlowy jest brany pod uwagę.