Autor Wątek: Kredyt czy pożyczka konsolidacyjna w Credit Agricole - OPINIE i KOSZTY  (Przeczytany 6083 razy)

Nowy123

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt czy pożyczka konsolidacyjna w Credit Agricole - OPINIE i KOSZTY
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 09, 2016, 06:54:46 pm »
A czym  się różni  kredyt od pożyczki  konsolidacyjnej ??? :o
Bo  ja zawsze myślałem  , że to  jest  jedno  i to  samo  . Jak  widzę to  chyba się myliłem .
Nigdy  do  tego  nie przywiązywałem  większej  uwagi  i nie mam  pojęcia na czym polegają różnice  .
Napiszcie jak wiecie czy  się różni  pożyczka konsolidacyjna od kredytu konsolidacyjnego .

Laurek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 10, 2016, 04:39:02 pm »
Słyszałam  , że mają tam  dobre warunki  kredytu  konsolidacyjnego   i  klienci nawet często  decydują się na taki  kredyt w Credit Agricole . Nawet po  samych  opiniach  można wywnioskować , że oferta jest  dobra  . Bo  są praktycznie same pozytywne  .  Ja korzystałam  z jednego  kredytu  u  nich  i  dla mnie ten  bank jest  w porządku  .
Mysle , że w przypadku innych  kredytów  też jest podobnie i  są one korzystne  .
Słyszałem  bardzo podobnie .
Patrząc  na ofertę  potwierdzam  , że warunki  są naprawdę dobre  ;)
To  prawda pozytywów  jest  sporo  na temat  tego  kredytu   .
W takim  razie chyba warto  skorzystać  .

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2016, 01:13:24 pm »
Nie znam  oferty  pożyczki  konsolidacyjnej  w Credit Agricole . Po waszych opiniach  stwierdzam  , że muszą mieć  dobre warunki .
Ostatnio  bardzo  jestem  zainteresowany  taka pożyczka  - poszukuje czegoś dla siebie .
Dlatego  też sprawdzam  sobie różne oferty   - tą też zaraz sprawdzę skoro piszecie , że jest taka dobra .
Może okaże się idealną ofertą dla mnie ;).
A czy  ciężko u  nich  o  taką pożyczkę ?

Doradca

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 06, 2017, 09:53:24 am »
Credit Agricole to w ostatnich miesiącach bank zyskujący  coraz większa popularność. Podobno aż 60% ludzi przenoszacych swoje kona przenosi je wlaśnie tam.  Jeżeli chodzi o kredyt konsolidacyjny bank oferuje 150tyś zl podzielionych na 120 rat czyli podobnie jak w innych bankach. Z ciekawostek, do kredytu możemy dostać pakiet ubezpieczeń oraz mamy szanse na dodatkowa gotówke. W celu zapoznania się z pełna ofertą banku najlepiej skontaktować się osobiście z Credit Agricole

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2017, 03:29:25 pm »
A czym  się różni  kredyt od pożyczki  konsolidacyjnej ??? :o
Bo  ja zawsze myślałem  , że to  jest  jedno  i to  samo  . Jak  widzę to  chyba się myliłem .
Nigdy  do  tego  nie przywiązywałem  większej  uwagi  i nie mam  pojęcia na czym polegają różnice  .
Napiszcie jak wiecie czy  się różni  pożyczka konsolidacyjna od kredytu konsolidacyjnego .
Bo między kredytem a pożyczką konsolidacyjną chyba nie ma większych różnic....
Też mi się wydaje, że to jest to samo. Jeśli się jednak mylę to czekam na wyjaśnienia o ile ktoś wie na czym te różnice polegają.
Bo też to wzbudziło moja ciekawość. A w Credit Agricole mamy dostępny kredyt i pożyczkę konsolidacyjna??? Czy tylko jedna z tych opcji jest dostępna?

ffff

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 15, 2017, 01:12:34 pm »
Z tego co się orientuje to wiem, że w Credit agricole jest dostępny kredyt konsolidacyjny nie wiem jak z pożyczką. Ale bardzo fajne ma warunki ten kredyt:
okres kredytowania może trwać nawet 120 miesięcy,
możliwość podwyższenia kwoty kredytu i uzyskanie gotówki na dowolny cel kredytowy,
ubezpieczenie dla kredytobiorcy i jego rodziny,
możliwość dopasowania wysokości rat kredytu do potrzeb i możliwości finansowych klienta.
Niektórym mogą się wydawac podobne do warunków w innych bankach bo tu napisane jest to bardzo ogólnie. Ale jak sie przyjrzymy to da się zauważyć, że sa świetne.