Autor Wątek: Kredyt hipoteczny w Credit Agricole  (Przeczytany 4904 razy)

penelopa

• Newbie
  • *
Kredyt hipoteczny w Credit Agricole
« dnia: Styczeń 09, 2015, 09:22:20 am »
Zastanawiam się nad kredytem na mieszkanie w Credit Agricole i szukam osób, które już wzięły kredyt hipoteczny w tym banku. Jak wygląda cała procedura starania się o taki kredyt? Czy jest czasochłonna? Udało Wam się dostać kredyt na mieszkanie w Credit Agricole? Ciężko go dostać? Z góry dziękuję za pomoc.

daria

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt hipoteczny w Credit Agricole
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2015, 10:14:55 am »
Kredyt hipoteczny ciężko załatwić, jest dużo formalności, trzeba dostarczyć do banku mnóstwo dokumentów, ale to w każdym banku wygląda podobnie, nie tylko w Credit Agricole. Całą procedurę starania się o kredyt zaczynasz od spotkania z doradcą w banku. Tam dowiesz się wszystkiego, co niezbędne. Na takie spotkanie można się wcześniej umówić przez stronę internetową Credit Agricole.

maniek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2015, 07:05:50 pm »
Minimalna kwota kredytu na mieszkanie w Credit Agricole to 40 000 zł, a maksymalna zależy tylko od zdolności kredytowej i wartości nieruchomości, którą chcesz kupić. W dowolnej chwili możesz wnioskować też o zwiększenie przyznanej kwoty, by zyskać środki np. na remont.

weronika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2015, 09:31:31 am »
moja przyjaciółka razem ze swoim mężem brała kredyt na pierwsze mieszkanie właśnie w Credit Agricole. bardzo podobała im się obsługa w tym banku, doradcy byli kompetentni, mili, odpowiadali na pytania, rozwiewali wątpliwości. formalności było sporo, musieli donosić do banku sporo dokumentów, ale w końcu im się udało otrzymać ten kredyt. teraz tylko zostało im go spłacić ;)

patrycja88

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2015, 02:23:07 pm »
Ja spotkałam się z opiniami że Credit Agricole nie jest bankiem przyjaznym dla klienta. Zdarza się, że klienci bardzo długo muszą czekać na decyzję o przyznaniu kredytu. Trzeba ciągle być czujnym i sprawdzać czy to co mówią w tym banku jest prawdą, czy w umowach nie ma jakichś podejrzanych zapisów. Przecież już jeden pozew zbiorowy jest złożony przeciwko temu bankowi.

kokos

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 27, 2015, 02:38:06 pm »
Jeśli chodzi o kredyt hipoteczny to zdecydowanie odradzam Ci  ten bank, też spotkałem się z nie zbyt dobrą opinią. Większość ludzi raczej odradza ten bank, zupełnie nie wiem dlaczego. Podobno dobre są te kalkulatory kredytowe i warto z nich korzystać.

Benek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 18, 2015, 07:45:13 pm »
Zapewne troche czasu bedziesz musiał poświęcic. Ale teżbez przesady . Nie bedzie to trwało bardzo długo . Wymogi jakie trzeba spelniac aby dostac kredyt w tym banku powinnyc byc na stronie internetowej banku. Więc wejdz sobie i to sprawdz.

szpenior

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2015, 04:12:50 pm »
ciężką, czy nie. Czy ja wiem. Procedura jest czasochłonna, ale to we wszystkich bankach. Prawda jest taka, że kredyty na mieszkanie to nie są małe kredyty i bank musi bardzo dokłądnie zweryfikować wszelkie informacje, aby się zabezpieczyć na przyszłość np. przed brakiem spłaty kredytu

Space Dandy

• Newbie
  • *
  • smokin'
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2018, 08:00:15 pm »
Minimalna wielkosc kredytu troche mnie jednak odrzuca, zwlaszcza ze nie potrzebuje tyle.

Aniia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 02, 2018, 10:41:25 am »
Minimalna wielkosc kredytu troche mnie jednak odrzuca, zwlaszcza ze nie potrzebuje tyle.
To może da się jakoś negocjować żeby warunki były takie zbliżone do twoich oczekiwań. Dla mnie oferta jest w porządku ale faktycznie ma to wpływ jak duży jest nam potrzebny kredyt hipoteczny. Z drugiej strony nie jest to przecież jedyna oferta kredytu hipotecznego. Można szukać innej a jest ich na tyle.

jolene_

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 04, 2018, 01:44:11 pm »
Jak dla mnie ich oferta jest okej. Ale warto zapytać w banku bo mogą być elastyczni do zapotrzebowań klienta ;)
Przeciwzmarszczkowy Richevon nie zawiera chemicznych dodatków - dlatego jest idealny dla wrażliwej cery https://poznajrichevon.pl/