Autor Wątek: Wniosek o kredyt Online Credit Agricole  (Przeczytany 3459 razy)

kerdytowy

• Newbie
  • *
Wniosek o kredyt Online Credit Agricole
« dnia: Lipiec 21, 2015, 09:08:07 am »
Gdzie znajdę wniosek online o kredyt w Credit Agricole?
Potrzebuje wysłać taki wniosek o szybki kredyt - czy dostanę go wyłącznie przez internet?

szpenior

• Newbie
  • *
Odp: Wniosek o kredyt Online Credit Agricole
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2015, 04:10:50 pm »
taki wniosek czasem leoiej wypełnić bezpośrednio w placówce banku Credit Agricole - tam zawsze znajdzie się osoba, która wyjaśni wszelkie wątpliwości. Internetowo chyba też można składać wniosek - na pewno znajduje się na oficjalnej stronie banku Credit Agricole.

Huberto

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:55:36 pm »
A moim zdaniem własnie lepiej drogą internetowa wysłać taki wniosek . Zaoszczędzimy w tedy dużo czasu i nie musimy wychodzić z domu . Zawsze nam może też pomoc jakaś osoba znajoma która się na tym zna  jeśli sami nie potrafimy wypełnić  . Wystarczy sprawdzić na stronie banku jak wygląda taki wniosek i  co tam trzeba wypełnić. Jeśli stwierdzimy , że jednak nie damy rady  samodzielnie wypełnić i nie mamy osoby ktora mogłaby nam pomoc to w takim wypadku lepiej isc do placowki i na miejscu  złożyć wniosek  .

Bunio

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2016, 06:52:47 pm »
Tak wniosek widziałem na stronie bankowej . Ale tez uważam , że jeśli  chodzi  o wieksze kwoty  i pozyczki  w banku to lepiej  taki  wniosek wypełnic bezpośrednio w banku  . Dlatego ,że własnie tam znajdują sie osoby ktore nam mogą cos wytłumaczyć w razie jakich  kol wiek wątpliwości . A wysyłając wniosek droga internetowa niestety  nie mamy 
takiej  możliwości  . I nie zawsze wysyłajac wniosek przez internet  szybciej  dostaniemy pozyczke .
 Wiem to z doświadczenia .

Ravina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2016, 04:54:14 pm »
Oczywiście , że na stronie internetowej  znajdziesz wniosek  do  wysłania  .
I tez jestem  zwolenniczka wysyłania takich  wniosków online  . Teraz chyba większość ludzi  co  korzysta z jakiś pożyczek  to  wysyłają wnioski  przez internet . No  chyba , że się mylę to  proszę mnie poprawić  ;)
Ale uważam ten  sposób za bardzo  wygodny  i szybki ;)

Dumin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 14, 2016, 04:59:59 pm »
Taki  wniosek  zazwyczaj  wypełniam  osobiście w banku  . Bo  w razie jakich  kol  wiek  pytań  uzyskam  pomoc .
A jak  mam czas to  dlaczego  by  nie osobiście własnie złożyć  taki  wniosek ?
Natomiast  uważam  , że drogą internetową  składanie wniosku  tez jest  świetnym  rozwiązaniem.
W szczególności  dla osób  którym  brak czasu  na pójście do  banku . W tedy  w szybki  i  wygodny sposób  mogą wysłać  wniosek  online .

moniakarska

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 23, 2018, 06:10:42 pm »
wole isc do banku
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2018, 04:41:24 pm wysłana przez moniakarska »

Angiee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 04, 2018, 09:46:55 am »
Za pierwszym razem też wypełniałam wniosek w banku, a kolejny już sama bo wiedziałam co i jak :)