Autor Wątek: Najlepszy kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku OPINIE  (Przeczytany 5042 razy)

Werka

• Newbie
  • *
Odp: Najlepszy kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 07, 2016, 12:01:09 am »
Jest  dość  dobrym  kredytem  konsolidacyjnym  .
Nie porównywałam  go  do  innych  kredytów i też się nie orientuje jak  stoi  w rankingach  ale
brat  się na niego  zdecydował  rok  temu .
Stąd  też wiem  , że mają  całkiem  nie złe warunki  . Chwali  sobie ten  kredyt konsolidacyjny  w Deutsche banku  więc raczej  musi  być  dobry  i  korzystny :)

Garden123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 07, 2016, 02:56:54 pm »
Ten  kredyt jest  aż tak  dobry i  czy faktycznie  najlepszy   ??
Pytam  bo  sprawdzałam  ich ofertę  -przyznam  , że jest  dobra ale czy  najlepsza to  nie wiem  trzeba by  ją dokładnie porównać  do  innych  -ja niestety nie mam  na to  czasu ...
Ewentualnie zajrzeć  na gotowe rankingi  gdzie już są porównane kredyty  konsolidacyjne .
Tam  też można się coś dowiedzieć  na ten temat .

marmurando_07

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 20, 2017, 08:12:55 pm »
@Wrapka ma racje. Najpierw to trzeba poczekać na decyzje i ocenę zdolności. Jeśli wniosek zaakceptują i Tobie będzie odpowiadała oferta jaką ci zaproponują to wtedy należy się zająć wszelkimi formalnościami. Wszystko w swoim czasie:)
Raczej takich procesów nie da się przyspieszyć. Możesz wcześniej sprawdzić jakie te dokumenty wymagane są i je sobie skompletować żeby je mieć już gotowe do złożenia jak bank zaakceptuje wniosek. Ja tak zrobiłem.

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:11:14 am »
No ale za nim rozpatrzą wniosek i ocenia zdolność przy kredycie konsolidacyjnym to też pewnie trochę schodzi...
W tym czasie właśnie można dokumenty sobie załatwiać. Bo po co czekać do ostatniej chwili w tedy jeszcze to dłużej będzie wszystko trwało.
Bardzo pozytywne opinie macie o kredycie konsolidacyjnym w Deutsche banku. Przyznam, że mnie to zaskoczyło- ale pozytywnie:)

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:01:02 pm »
Oczywista sprawa jest to, że formalności i cała procedura trochę trwa przy takim kredycie. Nie załatwimy tego wszystkiego w pięć minut trzeba się z tym liczyć i czasem uzbroić w cierpliwość. Ale przy takim kredycie jak konsolidacyjny w Deutsche banku to warto skorzystać. Oferta kredytu konsolidacyjnego w DB wydaje się być bardzo dobra z tego co widzę. Większość rankingów przedstawia ją w pierwszej trójce więc na pewno jest warta sprawdzenia.

wielki_wezyr

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:05:16 pm »
Myślę, że zanim zdecydujecie się na konsolidację, warto się o niej więcej dowiedzieć. Na przykład tutaj https://www.kredytomania.eu/porada/konsolidacja-zadluzen.html można znaleźć przydatną wiedzę (choć oczywiście jak najbardziej warto też poszukać w innych źródłach).