Autor Wątek: Najlepszy kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku OPINIE  (Przeczytany 9302 razy)

Werka

• Newbie
  • *
Odp: Najlepszy kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku OPINIE
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 07, 2016, 12:01:09 am »
Jest  dość  dobrym  kredytem  konsolidacyjnym  .
Nie porównywałam  go  do  innych  kredytów i też się nie orientuje jak  stoi  w rankingach  ale
brat  się na niego  zdecydował  rok  temu .
Stąd  też wiem  , że mają  całkiem  nie złe warunki  . Chwali  sobie ten  kredyt konsolidacyjny  w Deutsche banku  więc raczej  musi  być  dobry  i  korzystny :)

Garden123

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 07, 2016, 02:56:54 pm »
Ten  kredyt jest  aż tak  dobry i  czy faktycznie  najlepszy   ??
Pytam  bo  sprawdzałam  ich ofertę  -przyznam  , że jest  dobra ale czy  najlepsza to  nie wiem  trzeba by  ją dokładnie porównać  do  innych  -ja niestety nie mam  na to  czasu ...
Ewentualnie zajrzeć  na gotowe rankingi  gdzie już są porównane kredyty  konsolidacyjne .
Tam  też można się coś dowiedzieć  na ten temat .

marmurando_07

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 20, 2017, 08:12:55 pm »
@Wrapka ma racje. Najpierw to trzeba poczekać na decyzje i ocenę zdolności. Jeśli wniosek zaakceptują i Tobie będzie odpowiadała oferta jaką ci zaproponują to wtedy należy się zająć wszelkimi formalnościami. Wszystko w swoim czasie:)
Raczej takich procesów nie da się przyspieszyć. Możesz wcześniej sprawdzić jakie te dokumenty wymagane są i je sobie skompletować żeby je mieć już gotowe do złożenia jak bank zaakceptuje wniosek. Ja tak zrobiłem.

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:11:14 am »
No ale za nim rozpatrzą wniosek i ocenia zdolność przy kredycie konsolidacyjnym to też pewnie trochę schodzi...
W tym czasie właśnie można dokumenty sobie załatwiać. Bo po co czekać do ostatniej chwili w tedy jeszcze to dłużej będzie wszystko trwało.
Bardzo pozytywne opinie macie o kredycie konsolidacyjnym w Deutsche banku. Przyznam, że mnie to zaskoczyło- ale pozytywnie:)

bosu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 23, 2017, 01:01:02 pm »
Oczywista sprawa jest to, że formalności i cała procedura trochę trwa przy takim kredycie. Nie załatwimy tego wszystkiego w pięć minut trzeba się z tym liczyć i czasem uzbroić w cierpliwość. Ale przy takim kredycie jak konsolidacyjny w Deutsche banku to warto skorzystać. Oferta kredytu konsolidacyjnego w DB wydaje się być bardzo dobra z tego co widzę. Większość rankingów przedstawia ją w pierwszej trójce więc na pewno jest warta sprawdzenia.

wielki_wezyr

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 13, 2017, 03:05:16 pm »
Myślę, że zanim zdecydujecie się na konsolidację, warto się o niej więcej dowiedzieć. Na przykład tutaj https://www.kredytomania.eu/porada/konsolidacja-zadluzen.html można znaleźć przydatną wiedzę (choć oczywiście jak najbardziej warto też poszukać w innych źródłach).

Becia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 24, 2017, 05:21:14 pm »
Dobry pomysł podsunąłeś @wezyr bo tak to powinno wyglądać jak mamy zamiar wziąć kredyt konsolidacyjny czy też każdy inny. Najpierw poczytać troche ogólnych informacji. Bardzo ciekawe informacje są też na tej stronie co podałeś link ;) Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie brał kredytu konsolidacyjnego i chce sie troszkę dowiedzieć co nieco na ten temat to ta strona przybliży informacje. 

elee

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2017, 12:22:35 pm »
Czy kredyt w Deutsche Banku to najlepszy kredyt konsolidacyjny?
Czy ktoś z was ma tam może kredyt i może napisać coś więcej na jego temat? Jakie opinie?
Dla niektórych na pewno kredyt konsolidacyjny w Deutsche banku okaże się najlepszym kredytem. Bo dostaną tu najlepszą ofertę- proste. Ale nie koniecznie każdy musi tak uważać, że to najlepszy kredyt konsolidacyjny i lepszego nie ma. Bo jak widać opinię są zawsze różne  ;) Dla mnie ten kredyt jest dobry na tyle, że mogła bym z niego skorzystać.

gocha

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 28, 2018, 11:20:27 am »
Nie wiem czy to najlepszy kredyt ale Deutsche bank jest w moich ulubionych. Właśnie pod względem ofert. Co do kredytu konsolidacyjnego to wiem że w rankingu widnieje jako jeden z lepszych. Zgadzacie się z ty?
Jeszcze nie miałem akurat tego kredytu w Deutsche ale nie wątpię że to dobra oferta. Jeden kredyt miałam i jestem zadowolona. To w przypadku drugiego chyba bym sie nie zawiodła jeśli też bym wybrała Deutsche bank.