Autor Wątek: Euro Bank kredyt konsolidacyjny kalkualator  (Przeczytany 2711 razy)

bryzolski

• Newbie
  • *
Euro Bank kredyt konsolidacyjny kalkualator
« dnia: Lipiec 20, 2015, 09:11:22 am »
Gdzie znajdę kalkulator kredytu konsolidacyjnego w Euro Banku?
Czy ktoś sie orientuje gdzie na stronie tego Banku znajdę ten kalkulator żeby sprawdzić sobie dokładne koszty tego kredytu?

karolina20

• Newbie
  • *
Odp: Euro Bank kredyt konsolidacyjny kalkualator
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2015, 08:49:44 pm »
Kalkulator kredytu konsolidacyjnego (i każdego innego), który można dostać w Euro Banku na pewno można znaleźć bezpośrednio na stronie Euro Banku, ewentualnie dowiedzieć się tego w placówce banku. Ale chyba szybciej i łatwiej sprawdzić to w wersji online.

Marlena77

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2016, 03:52:34 pm »
Dokładnie tak  na stronie są dostępne zazwyczaj  kalkulatory  kredytowe .
 I czy to chodzi o ten bank  czy tez o każdy  inny   . Wystarczy wejść na stronę internetowa danego banku  jaki nas interesuje i tam szukać  . Możesz tez oczywiście udac sie do Eurobanku i tam na miejscu  oblicza ci takie wstępne koszty kredytu konsolidacyjnego- wybór należy  do  ciebie . Ale faktycznie online jak to sprawdzisz to
 będzie szybciej .

czechu

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2017, 11:40:44 am »
Często zdarza mi się korzystać z kalkulatorów kredytowych. Przeważnie znajduje je na stronach banku- tak jak napisaliście. Ale są tez dostępne na innych stronach internetowych. Naprawdę nie trudno znaleźć taki kalkulator...
Zaraz też będę obliczał koszty kredytu konsolidacyjnego w Eurobanku za pomocą takiego kalkulatora. Ciekawi mnie jak to w moim przypadku będzie wyglądało. 

Filipek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2017, 02:28:43 pm »
Mi się zdarzyło korzystać z różnych kalkulatorów na różnych stronach- nie tylko z tych co banki oferują. I porównując je nie są gorsze od tych na stronach bankowych a wręcz przeciwnie nawet zdarzają się dokładniejsze. Doradcy bankowi dysponują w Eurobanku w swoim systemie kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego, który pozwala szybko i skutecznie wyliczyć zdolność kredytową.

Onar

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 14, 2017, 02:42:31 pm »
Mi się zdarzyło korzystać z różnych kalkulatorów na różnych stronach- nie tylko z tych co banki oferują. I porównując je nie są gorsze od tych na stronach bankowych a wręcz przeciwnie nawet zdarzają się dokładniejsze. Doradcy bankowi dysponują w Eurobanku w swoim systemie kalkulatorem kredytu konsolidacyjnego, który pozwala szybko i skutecznie wyliczyć zdolność kredytową.
Ja podobnie korzystam z różnych kalkulatorów nie tylko tych ze stron banku. Ale szczerze to dla mnie nie ma większej różnicy...
Wszystkie one działają podobnie. Dlatego nie przywiązuje uwagi za bardzo z jakiego korzystam .Niektórzy maja swoje ulubione kalkulatory kredytowe no ale to każdy wybiera taki jaki mu najbardziej odpowiada. Ero bank także ma swój kalkulator kredytowy na stronie.