Autor Wątek: Kredyt gotówkowy w Euro Banku - jakie KOSZTY i opinie klientów Banku  (Przeczytany 10977 razy)

Kaczor

• Newbie
  • *
Odp: Kredyt gotówkowy w Euro Banku - jakie KOSZTY i opinie klientów Banku
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 06, 2016, 10:36:14 pm »
Koszty  są tam  całkiem  względne z tego  co  mi  wiadomo  .
Ale nie wiem  jak wygląda sprawa oprocentowania  ? 
Jeśli  chce wziąć  kredyt  na 15 tysięcy  to  na jakie oprocentowanie  muszę się przygotować  ? 
Może ktoś  już  miał  w Eurobanku  taki  kredyt gotówkowy  i  mógłby  mi przedstawić  wstępnie jak  to  wygląda .
Byłbym  bardzo  wdzięczny i  bardzo  ułatwi  mi  to  sprawę  :) 

Alina

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 07, 2016, 11:52:51 am »
Absolutnie koszty kredytu  gotówkowego  w Ero  Banku    nie są wygórowane .
Moja pożyczka u  nich  w największej  kwocie wynosiła  chyba  5 tysięcy  -  więc  to taka  nie duża kwota wydaje mi się .
No  ale większej  nie potrzebowałam  akurat . Przy tej  kwocie koszty  naprawdę dla mnie były  nie duże - poradziłam  sobie ze spłatą  bez problemów  . Co  do  oprocentowania to  też nie wydaje mi się wysokie .
A wy  jaki  największy  kredyt mieliście w Euro banku ?

Angelika

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2017, 02:47:27 pm »
Bardzo pomocne przy szukaniu odpowiedniego kredytu gotówkowego są przydatne kalkulatory kredytowe. Na prawdę warto z nich skorzystać ponieważ nigdy nie wiemy w jakim banku dostaniemy kredyt gotówkowy w danej wysokości na najkorzystniejszych warunkach, a kalkulatory kredytowe bardzo ułatwiają nam problem w podjęciu decyzji.
Jest to pewne ułatwienie bo można w szybki sposób obliczyć sobie koszty danego kredytu. Ja używam kalkulatorów kredytowych i są one dla mnie bardzo pomocne. Ostatnio przy wyborze kredytu gotówkowego także korzystałam z takiego kalkulatora. I koszty wyszły bardzo podobne jak w rzeczywistości. Nie było wielkie różnicy. A wiem, że niektórzy nie są przekonani co do kalkulatorów ze względu, że są nie dokładne. Chociaż ja się z taką opinią nie zgadzam :)

gocha

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2018, 02:49:18 pm »
Chciałam zapytać o pożyczkę energooszczędna w eurobanku. Czym ona sie rożni od gotówkowej? Słyszał ktoś o takiej ofercie a może korzystał?
Najbardziej mnie interesują koszty takiej pożyczki i czy to sie w ogóle opłaca. Bo jeśli chodzi o sam eurobank to opinii naczytałam sie i jest on polecany. Natomiast osobiście nie wiem bo nigdy nie korzystałam. Licze na waszą pomoc.

Aniia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2018, 04:04:17 pm »
Właśnie czytałam na ich stronie bo też szukam pożyczki. Ofertę specjalną "pożyczka energooszczędna" eurobank przygotował wspólnie z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju, w ramach programu PolREFF. Wejdź na stronę Eurobanku am masz podana link gdzie znajdziesz wszelkie informację dotyczące pożyczki energooszczędnej jeśli jesteś jeszcze zainteresowana tym tematem. Mnie się bardzo podobają warunki tej pożyczki. Chyba wyślę wniosek.

hondes

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 28, 2018, 04:17:36 pm »
Ja szczerze mówiąc Eurobankowi jakoś szczególnie nie ufam. Spotkałem się raczej z niezbyt pochlebnymi opiniami wśród znajomych, bo EuroBank miał jakieś kruczki w umowach. Nie wiem dokładnie o co chodziło.
Ale zdecydowanie warto korzystać z kalkulatorów, by się o tym przekonać.
"Pomysły są powszechnym towarem. Wprowadzanie ich w życie nie jest." Michael Dell

olek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 02, 2018, 12:05:10 pm »
Kruczki mogą zdarzyć się wszędzie...
Byłem posiadaczem kredytu gotówkowego w Eurobanku więc mogę napisać swoją opinie która jest pozytywna. Nie wiem o jakie kruczki chodziło ale mnie nic takiego nie spotkało. Ale też nie mogę się wypowiadać za pozostałe osoby. Ja od siebie polecam kredyt W Eurobanku ale o każdy osobiście decyduję gdzie wziąć kredyt w jakim banku.